FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1313233343589»
maye30.05.2009 19:23
Am reusit "sa vad " ieri Crank 2. Totul in 10 minute! Mai mult de 5 minute am vazut genericul la film.

Pai filmele cu Vacanta Mare sunt toate "Ben Hur" sau " Titanic" pe langa mascarad asta de film.

Nu mai am timp de filme deloc.Si am ceva filme(DVD) la o calitate extraordinara pe care nu le-am vazut deloc. : Defiance, Crossing Over, Ressurecting The Champ ,Underworld Rise of the Lycans, The Pink Panther 2.....s.a.m.d.

Absolut de acord cu Crank 2...imposibil de tampit filmul....cat despre Rise of the Lycans...te-as sfatui sa il lasi deoparte...o aberatie!

old_school_ultras30.05.2009 19:33

subscriu si eu la parerile legate de crank 2...mult sub ceea ce se preconiza ca va fi...plictisitor si actiunea previzibila.

 

 

Melku31.05.2009 12:04

Memento, mai vechi dar merita pentru cine nu l-a vazut.

Bodanel31.05.2009 15:18

The man from Earth e un film genial. Daca ar fi avut un buget de genul celui pe care l-a avut Titanicul....

 

Mie nu mi s-a parut ca scenariul a fost fortat. Trecerea s-a facut treptat. Per total un film de nota 10.

Ronnie04.06.2009 17:21
Weekend cu mama - film romanesc, bunicel. In unele locuri prea tragica pare realitatea decat este.
Marius04.06.2009 17:41

crank 2 se preconiza a fi un film tampit :) am citit ca multi au fost dezamagiti de el de parca s-ar fi asteptat la vreo capodopera cinematografica... pe mine unul m-a destins, a fost amuzant in destule scene, blonda aia e in continuare buna, deci nu sunt dezamagit deloc... e drept, nu am avut nici asteptari prea mari :D

crysty1404.06.2009 18:49
Weekend cu mama - film romanesc, bunicel. In unele locuri prea tragica pare realitatea decat este.

 

Subscriu + un film romanesc(nu stiu daca am mai zis despre el)Nunta muta - o idee "diferita", interesant..

korynna04.06.2009 19:48

Instinct cu Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr, Donald Sutherland. Merita vazut.

se7en04.06.2009 20:37

Angels and Demons - decent, dar personajul jucat de Tom Hanks pare a deveni un Chuck Norris al conflictelor legate de religie.

Ronnie05.06.2009 19:03

Am inceput sa ma uit de astazi la Two and a half men. Prea trazniti baietii. Rad si cu picioarele la acest serial.

se7en13.06.2009 19:41

recomandati-mi si mie va rog niste filme frantuzesti, gen Leon sau La Haine. daca ar fi si cu Vincent Cassel, cu atat mai bine.

cRiss4Steaua13.06.2009 20:49

incearca Tais toi .. o comedie superba cu Jean Reno si Gerard Depardieu

redondo13.06.2009 22:58

The Horsemen - e bunicel

axl14.06.2009 10:38
Goal 3 - Mai stupid ca 2, nu credeam ca e posibil. Rusine!
Andrei-Cristian15.06.2009 11:40
Goal 3 - Mai stupid ca 2, nu credeam ca e posibil. Rusine!

Ai gasit titrarea la Goal 3 ?

Ma indrumi si pe mine catre un site , te rog ? :worthy:

old_school_ultras16.06.2009 11:12

Push mi s-a parut un s.f destul de interesant...vi-l recomand

 

 

Daniel-Ionut16.06.2009 12:11
Goal 3 - Mai stupid ca 2, nu credeam ca e posibil. Rusine!

 

Am luat si eu Goal 2

Ma apuc de vizionat :)

 

O sa iau si 3, da' din cate am inteles e cam slab...

Nu e continuarea cu Santiago??? la 3? :hmmm:

mircea_1016.06.2009 14:24

ba da, la CM din 2002

 

P.S.

Recomand One Night In May (in special fanilor lui Liverpool)

Daniel-Ionut16.06.2009 16:22
Am luat si eu Goal 2

Ma apuc de vizionat :)

 

O sa iau si 3, da' din cate am inteles e cam slab...

Nu e continuarea cu Santiago??? la 3? :hmmm:

 

Suuuuuper 2-ul mai ales ca este la Real Madrid :wub:

Trebuie sa vad neaparat si Goal 3 :w00t:

Da' am auzit ca nu se gaseste subtitrarea, sau am inteles eu gresit???

mircea_1016.06.2009 17:21

pai a fost lasnsat de 2 sau 3 zile...inca nu este subtitrarea...

Parerea mea ca Goal e mai mai fain decat Goal 2 :)

redondo16.06.2009 20:33
pai a fost lasnsat de 2 sau 3 zile...inca nu este subtitrarea...

Parerea mea ca Goal e mai mai fain decat Goal 2 :)

Fara discutie,prima parte a fost cea mai buna.

maye17.06.2009 00:24

Goal a fost ok...dupa s-a stricat tot cu continuariile lor tampite.

Andrei-Cristian17.06.2009 08:51
ba da, la CM din 2002

 

P.S.

Recomand One Night In May (in special fanilor lui Liverpool)

daca s'ar gasi titrare si la asta ... :yawn:

Daniel-Ionut17.06.2009 09:39
daca s'ar gasi titrare si la asta ... :yawn:

 

Iti dai seama ca o sa apara titrarea intr-o saptamana, cel mult 2...

redondo17.06.2009 10:20
Goal a fost ok...dupa s-a stricat tot cu continuariile lor tampite.

Daca stiau ei ce se va intampla cu Real in viitor,cred ca-l transferau la alta echipa :)

«1313233343589»