Prinde si la oamenii inteligenti. ![]()
Prinde si la oamenii inteligenti. ![]()
Neee..la mine n`a prins..da nu vreau sa zic ce om sunt :laugh:
We own the night...Mult prea simplu mi se pare!
Prinde si la oamenii inteligenti.![]()
Si ce,te lauzi? ![]()
Vreau sa va raspund la aceasta intrebare datorita fiind faptul ca si dumneavoastra imi puneti o intrebare, intrucat intelgienta poate fi masurata in iq si .. plm, da. ![]()
@ronnie
De ce copiezi puscariasii 'telectuali ?
Pentru ca datorita fiind faptul ca s-a pus un strat de caldura neadecvat.
E mai bun ala cu o extorsiune a unui acoperis in 2 ape ![]()
Dar cel mai bun, de departe, "balci de balci la Piscani". ![]()
Hai c-am dat-o in offtopic aicisa.
In The Land Of Women (2006)
Descriere: http://www.imdb.com/title/tt0419843/
DvDrip: http://www.mininova.org/tor/1711161
Sublime (2007)
Descriere: http://www.imdb.com/title/tt0822858/
DvDrip: http://www.mininova.org/tor/618079
Karla (2006)
Descriere: http://www.imdb.com/title/tt0424938/
DvDrip: http://www.mininova.org/tor/478754 (aXXo real, downlodat si testat de mine)
Am vazut si eu in week-end The Unborn. Doamne, ce mai porcarie. In afara de secventele cand apare tipa respectiva in chiloti, de altfel, foarte buna, filmul e un esec total, in opinia mea. Pustii respectivi, dominati de nu stiu ce demon, erau mai mult amuzanti decat infricosatori.
Memento (2000)
Descriere: http://www.imdb.com/title/tt0209144/
DvDrip: http://www.mininova.org/tor/1163898
The Butterfly Effect (2004)
Descriere: http://www.imdb.com/title/tt0289879/
DvDrip: http://www.mininova.org/tor/2315851
Wind Chill (2007)
Descriere: http://www.imdb.com/title/tt0486051/
DvDrip: http://thepiratebay.org/torrent/4329015/Wi...3%5BEng%5D-aXXo
The Prestige (2006)
Descriere: http://www.imdb.com/title/tt0482571/
DvDrip: http://www.mininova.org/tor/565005
Blood and Chocolate (2007)
Descriere: http://www.imdb.com/title/tt0397044/
DvDrip: http://www.mininova.org/tor/726997
Marley & Me 2008 DvDrip Eng FXG
Primul DvDrip dupa vreo 10 zile de pauza » http://www.mininova.org/tor/2393810
E o comedie sub orice critica, la fel ca si Role Models, dupa vreo 10 minute am oprit bsp player si i-am dat Shift + delete. Sunt nedumerit cum de au note peste 7.
Marley & Me 2008 DvDrip Eng FXG
E o comedie sub orice critica, la fel ca si Role Models, dupa vreo 10 minute am oprit bsp player si i-am dat Shift + delete. Sunt nedumerit cum de au note peste 7.
Sa nu mai faca Owen Wilson comedii bune?? L-am tras si eu aseara,nu am avut timp sa-l vad.Daca zici ca-i prost,macar pentru ratie a meritat sa-l trag.
PS A murit Natasha Richardson. RIP!
PS A murit Natasha Richardson. RIP!
Actrița Natasha Richardson a intrat, azi-noapte, în "moarte cerebralã", dupã ce a suferit un accident pe o pârtie de schi din Quebec, scrie ediția electronicã a publicației The Times.
Richardson a fost internatã în stare extrem de gravã la secția de terapie intensivã a Spitalului Sacre Coeur din Montreal. Nopatea trecutã ea a fost transportatã cu un avion privat la New York. Publicația New York Post a anunțat, citând prieteni apropiați ai actriței, cã aceasta a intrat în "moarte cerebralã".
Soțul ei, actorul Liam Neeson, a pãrãsit platourile de filmare ale filmului Chloe, din Toronto, pentru a fi alãturi de Natasha Richardson. Actrița, în vârstã de 45 de ani, lua lecții de schi la Mont Tremblant, o stațiune montanã situatã la aproximativ 100 de kilometri de Montreal.
Ea a cãzut în timpul zilei de ieri pe o pârtie rezervatã începãtorilor. Actrița nu purta cascã, element de protecție care nu este obligatoriu în aceea regiune.
Dumnezeu s-o odihneasca
Stie cineva daca e ceva de The Incredible Story of Benjamin Button....ala cu Brad Pitt
E un film exceptional. Trebuie sa ai putina rabdare primele 20-30 de minute, insa. In functie de gust...
l-am luat dar e cam mare sa-l vad acum
ma uit la max payne
stiti cumva exista max payne 2 film ?
Dumnezeu s-o odihneascaStie cineva daca e ceva de The Incredible Story of Benjamin Button....ala cu Brad Pitt
E film de Oscar.
Slumdog Millionaire[2008]DvDrip[Eng]-FXG
http://www.mininova.org/tor/2396777
Asta e cica film de Oscar, a aparut DvDrip acum 18 ore. Filmul cu Brad Pitt a obtinut 2 premii Oscar neimportante, machiarj si inca ceva. Filmul cu indienii e belea, vreo 8-10 premii, dar pe mine nu ma atrage deloc. Cred ca o sa sfarsesc uitandu-ma la Inside Man.
Incearca-l, merita, e regizat de Danny Boyle, responsabil pentru Trainspotting, alt film super
Ala cu Benjamin Button, in afara unei distributii super ok, este un film mediu, plictisitor si mult prea lung. Cred ca a fost umflat din toate partile tocmai pentru a fi acoperite costurile de productie, care nu cred ca au fost de neglijat.
Am vazut aseara Bedtime Stories, cu Adam Sandler, tinandu-ma de promisiunea de a ii urmari toate filmele, e slabut dar merita daca esti fan al actorului.
Am vazut "Restul e tacere". Un film bun...
Scent of a woman .. film superb, si la cum a jucat Al Pacino .. isi merita pe deplin premiul Oscar!
"Music within" - 2007
http://www.imdb.com/title/tt0422783/
Un film foarte captivat, inspirat din fapte reale. Este unul din cele mai bune pe care le-am vazut in ultimul timp, recomand cu incredere ![]()
Noutãți DvDrip:
Bedtime Stories[2008]DvDrip[Eng]-FXG >> http://www.mininova.org/tor/2406341
Inkheart[2008]DvDrip[Eng]-FXG >> http://www.mininova.org/tor/2409458
The Tale of Despereaux[2008]DvDrip[Eng]-FXG >> http://www.mininova.org/tor/2411480
Yes Man 2008 DvDRip-FxM >> http://www.mininova.org/tor/2414972