FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1272829303189»
Joga Bonito05.03.2009 18:29
Ce dracu frate...faci misto de noi?! Ne faci sa pierdem timpu'

 

Sincer, as face eu un top 100 filme ce trebuie vazute intr-o viata de om. Subtitrate, descriere in limba romana, galerie de poze, toate intr-o pagina tip html pentru fiecare film in parte. Desigur, le-as urca pe trackerul nostru la sectiunea filme, si cu siguranta am relansa putin lucrurile. Dupa atatea meciuri comentate in limbi straine si transformate prost in format dvdrip ce proprun eu ar fi destul de interesant.

redondo05.03.2009 19:08
A gasit cineva o varianta DVD claritate buna la Green Street Hooligans II? Tot caut, dar nimic.

L-am gasit...ceva cu BestDivX

fredysteaua05.03.2009 20:15

pe filelist e dvdrip ! dar subtitrare tot nu gasesc :((((((((((

c.ronaldo1707.03.2009 12:03

Pentru cei care vor sa vada intradevar un film prost: Gym Teacher The Movie!

redondo07.03.2009 12:22

"The Express" daca va plac filmele cu legende ale fotbalului american.Ceva in gen "Invincible" sau "Friday Night Lights".

cRiss4Steaua07.03.2009 13:42

Step Brothers, groaznic!

SteauaB07.03.2009 16:13

ehm....Mihai Viteazu...

 

Amza Pellea merita oscarul.

 

 

c.ronaldo1707.03.2009 20:29

Sa nu ma innebunesti, iti plac filmele romanesti?

redondo07.03.2009 20:36
Sa nu ma innebunesti, iti plac filmele romanesti?

Fratii Buzesti si Baba Novac sunt mai tehnici decat turcii :)

axl08.03.2009 08:00

A vazut careva Twilight?

alex_lef08.03.2009 08:14

@ axl

 

Film pentru fete virgine, o porcarie comerciala. Dar daca eu am pierdut timpul aiurea, tu de ce n-ai face-o?!

 

Incearca Hot Fuzz cu protagonistii din Shaun of the Dead daca n-ai ce face

redondo08.03.2009 08:28
A vazut careva Twilight?

Nu e grozav.

Joga Bonito08.03.2009 08:29

http://www.mininova.org/tor/2355028

 

Quantum Of Solace 2008 DvDRip Ac3-FxM

 

New release. Enjoy!

Joga Bonito08.03.2009 08:34
@ axl

 

Film pentru fete virgine, o porcarie comerciala. Dar daca eu am pierdut timpul aiurea, tu de ce n-ai face-o?!

 

Incearca Hot Fuzz cu protagonistii din Shaun of the Dead daca n-ai ce face

 

Mai bine i-ai recomanda lui axl: Bolt[2008]DvDrip[Eng]-FXG :)

 

http://www.mininova.org/tor/2352207

 

Filmul, desi a fost prost ecranizat dupa bestseller-ul cu acelasi nume, cu un buget de 37 de mil. de $ a strans juma' de miliard incasari worldwide. Porcarie comerciala nu prea cred ca e.

Marius08.03.2009 09:10
Terminus Paradis, Romania, 1997. Pintilie a facut niste filme bolnave rau...
cRiss4Steaua08.03.2009 11:26

deci cum e BOLT ? merita scos ?

Marius08.03.2009 12:36

Bolt e desene animate pentru seara de Ajun.

maye08.03.2009 21:01
A vazut careva Twilight?

nu e cine stie ce...

Lari09.03.2009 00:40
Terminus Paradis, Romania, 1997. Pintilie a facut niste filme bolnave rau...

 

Abia l-am terminat de vazut, fiind atras de ce ai postat tu in "Lua-te-as la misto".

 

Man, that was reeeeaaaaalllllyyyy sick!

 

Baaaa, aveti un foc? :laugh: Criminala replica! (tinand cont de context)

 

c.ronaldo1709.03.2009 12:36
Joy Ride 2: Dead Ahead - un horror foarte reusit. Merge bine pentru o noapte plictisitoare.
Azzidutza09.03.2009 13:52

Am vazut in week-end "Watchmen".....mi s-a parut ca a tinut 10 ore,foarte plictisitor pentru baieti...pentru fete,sa zicem ca pot supravietui uitandu-se la el,desi recunosc ca daca-l vedeam pe "micul" ecran acasa,sigur as fi renuntat dupa primele 30 min.

Concluzia: mai bine NU

c.ronaldo1709.03.2009 20:40

The Haunting of Molly Hartley (horror) - incredibil ce film ciudat. Dupa ce ca te plictisesti 80 de minute, finalul filmului pare in prima faza dramatic si dintr-o data devine un happy end.

 

maye15.03.2009 20:13

Hot Fuzz.-umor englezesc.Mi s-a parut amuzant filmul.

Ronnie16.03.2009 12:03
Twilight e smecher filmul. Prinde si la cocalari. Imi pare unul din cele mai bune filme pe care le-am vazut in ultimul timp.
DelPiero1016.03.2009 13:53

Adica...prinde si la tine? :crazy:

«1272829303189»