Din cate am auzit am inteles ca e vorba despre incercarea aia de asasinare a lui Hitler, cu bomba de sub masa. Il dau si eu jos, o sa ma uit la el zilele astea.
Iti sugerez prieteneste sa-l vezi in cinema sau astepta pana apare o varianta de dvdrip decenta, FxM sau FXG. Nu are rost sa vezi alte variante obscure, filmate. (n-am sa inteleg niciodata chestia asta la unii) E ca si cum ai savura o sticla buna de coniac in strada, langa boschetari, in loc sa astepti rabdator pana acasa. Acolo, pe canapeaua din piele, alaturi de nevasta, creste placerea cu fiecare pahar dat pe gat.
Doua filme noi azi:
Changeling[2008]DvDrip[Eng]-FXG
respectiv,
Body of Lies
Ce e socant e ca la ultimul, doar 5 il au deocamdata la seed, iar vreo 135000, printre care si eu, stau sa-l downlodeze. S-a ajuns si la viteze de 5-6 kb/s. Mininova vad ca a cazut deja.
Stau si ma gandesc cand va aparea Twilight axxo, ce haos se va instaura.