pai da, ultima oara pe filelist am dat jos vreo 130 de gb, cu viteze de 7-8 mb/s si la upload nu stiu dc aveam 4-5 gb. evident ca m-au curatat. nu prea e bine sa stai seed, cand vad cu ce viteza dau jos baietii de la mine si ce sacadat mi se misca pc-ul ai zice si tu pas. asa ca ma multumesc cu mininova, upload de maxim 100 kb/s , download decent de 2-3 mb/s. stiu ca sunt o curva de om, deci mai bine refuz astea romanesti.
poate nu ai facut tu ceva bine, pe filelist am deja ratie 1.978 si n`am probleme cu upload`ul .. de download nici nu zic .. apare un film nou am scos si cu 10.3 mb/s .. singura problema e ca daca vrei sa scoti un film vechi, frumos, de oscar, cu actori buni, nu sunt multi seed-eri si nu scoate cu viteza mare .. in schimb scoti cel mai nou rahat aparut cu 5 mb/s 
@ vlad75, mai ti minte ca m-ai invatat sa fac filme in format DVD ?
iti multumesc, ieri toata ziua am stat sa imi fac filme dvd, vro 20 de dvd`uri am scris, si se vad toate bine ..
urmeaza sa vad Body of Lies, si vad ca spuneti ca e bun 
imi poti spune cate filme dvd-ro sunt pe torrentbits? parca acolo ai cont 