FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1222324252689»
Adrian04.02.2009 09:55
Dead Set

Foarte, foarte, foarte bun. Ma asteptam de la englezi sa-mi faca una buna dar nu credeam ca va iesi chiar asa de bine. E super. Si a fost o placere s-o revad pe Davina, chiar si in rol de zombie, poate o mai tineti minte, a fost VJ la MTV acum ceva vreme.

 

Ma pricep nea Axl? :D

frunji04.02.2009 19:29

Tocmai acum am terminat de vizionat filmu FIRST SUNDAY ...E dragut!

cRiss4Steaua06.02.2009 10:25

Sex Drive .. mult mai bun ca si american pie .. :D

vlad7506.02.2009 10:51
Sex Drive .. mult mai bun ca si american pie .. :D

Singurul lucru comic in filmul asta ,era amish-ul ala care repara masini. Restul ....

Adrian06.02.2009 10:54

Recomand, din tot sufletul, serialul Supernatural!

Aventura/Horror/Comedie/Drama

 

Este foarte, foarte, foarte bun!!!

 

Pana acum s-a ajuns la sezonul 4.

NU IL RATATI!

Stanici06.02.2009 11:20

Mortii lor, de ce nu baga si ei cate 2-3 episoade/zi? Ca parca mi se ia sa ma uit odata pe saptamana.

 

Rome, la fel, un serial fuarte tare si cat de cat realist - e bine ca e terminat. Galactica, primele serii au fost marfa, au dat-o in balarii.

cRiss4Steaua06.02.2009 12:15

e fain supernatural ? ca tot ma gandesc daca sa il iau sau nu ..

oricum ca LOST nu cred ca e :x

bodanelu06.02.2009 12:18

de heroes stie cineva ceva? mi l-am luat si vroiam sa ma apuc de el.

 

SI ma dispera pauza asta... Dexter nu, prison break nu...

axl06.02.2009 12:23

La Lost ma uit si eu, imi place mult. Am ajuns la seria 5, episodul 5. Am inteles ca mai fac la anul o serie si gata.

 

Rome e foarte bun, si e foarte bine realizat, pacat ca are numai 2 serii.

Adrian06.02.2009 12:33

cRiss4Steaua

 

Supernatural e cu foarte mult peste Lost.

Cu foarte, foarte, foarte mult.

Serialul asta chiar il intelegi. ;)

 

bodanelu

 

Saptamana asta a aparut un nou episod din heroes.

Uita-te pe eztv.it ca sigur il gasesti.

Marti a aparut daca nu ma insel.

 

Rome a fost superb.

Unul dintre cele mai bune seriale pe care l-am vazut in viata mea.

Cam gresit din punct de vedere istoric in ceea ce ii priveste pe cei 2 eroi dar foarte foarte bun.

 

Am inteles ca s-a terminat la 2 sezoane din lipsa de fonduri.

cRiss4Steaua06.02.2009 12:59

axl, vrei sa spui episodul 4 :D

e bestial serialul :| cea mai buna actiune .. actori foarte buni, nu ca la prison break, unde doar T-Bag iesea in evidenta ..

se7en06.02.2009 14:34
Sex Drive - l-am vazut si eu, amuzant pe alocuri. dar cel mai bun lucru din tot filmul era Pontiac-ul acela superb.
redondo06.02.2009 15:57

In afara de Rome,The Tudors si John Adams care au foat superbe,mai stiti seriale istorice bune?

godsaveultras06.02.2009 16:29

Gomorra si CHE sunt doua filme foarte bune..

se7en06.02.2009 17:06

Che chiar merita vazut, a aparut si partea a 2-a cumva?

cRiss4Steaua06.02.2009 20:16

madagascar 2 .. bunicel :huh:

c.ronaldo1706.02.2009 21:03

Sex Drive mi s-a parut un film foarte bun, deloc slab. L-am urmarit cu placere.

redondo07.02.2009 10:11

Supernatural e intr-adevar foarte bun.Ceva in genul Poltergeist de acum 10 ani.Dar e naspa sa astepti cate un episod pe saptamana.E bine sa nu fi vazut nimic si sa te apuci acum de el.

adidwu07.02.2009 10:52
Supernatural e intr-adevar foarte bun.Ceva in genul Poltergeist de acum 10 ani.Dar e naspa sa astepti cate un episod pe saptamana.E bine sa nu fi vazut nimic si sa te apuci acum de el.

Este bun Supernatural, plus ca protagonistii au un superb Chevrolet Impala.

 

Marius07.02.2009 10:56

Sunt curios daca cineva de aici a auzit de serialul Pensacola - Wing of gold si daca, Doamne-ajuta, exista vreun torrent ceva de unde sa-l downloadez.

bodanelu07.02.2009 10:58

recomand serialul Heroes.

razvan2807.02.2009 19:38

va recomand c.s.i dar dupa un timp devine plictisitor pentru ca stii ce vor face personajele(rezolva 1 sau 2 crime)

c.ronaldo1707.02.2009 19:41

Este un pack cu "La Bloc" pe filelist. Nu va pasioneaza? :w00t:

Azzido07.02.2009 23:38

sa nu va pierdeti timpul cu vizionarea filmului "Dawn" -Amurg.

E praf filmul. Aproape ca m-a luat somnul cand l-am vazut la cinema

Joga Bonito07.02.2009 23:49

Dawn?

 

axxo fresh: Flash of Genius.

 

si o comedie romantica Rachel Getting Married, pe care a uplodat-o FXG acum cateva ore.

«1222324252689»