Dead SetFoarte, foarte, foarte bun. Ma asteptam de la englezi sa-mi faca una buna dar nu credeam ca va iesi chiar asa de bine. E super. Si a fost o placere s-o revad pe Davina, chiar si in rol de zombie, poate o mai tineti minte, a fost VJ la MTV acum ceva vreme.
Ma pricep nea Axl? ![]()
