Max Payne este o mare porcarie de film. In fine ,gusturile nu se discuta. Au aparut numai porcarii la cinema luna asta. Cu micii exceptii,putem spune ca sunt din ce in ce mai proaste filmele. Am vazut si "Asasinul din Bangkok",in aceasi nota cu filmele de duzina.
Inainte de-ati pierde cateva ore pentru a vedea un film,trebuie analizat bine: note ,comentariii,critici,distributie,gen,blabla....
