FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1111213141589»
MoWeed13.08.2008 08:07

Ce v-a apucat cu inima de tigan? Chiar asa de rau am ajuns ca romani incat si barbatii se se uite la asemenea porcarii?

axl18.08.2008 15:01

20:30, Antena 1 - The cowboy way, o comedie foarte buna cu Woody Harrelson.

Azzido25.08.2008 17:35

uite aici film promitator:

 

 

:thumbsup:

 

sau asta:

 

c.ronaldo1725.08.2008 17:37

WANTED - super film, probabil filmul anului 2008.

Azzido25.08.2008 17:40
WANTED - super film, probabil filmul anului 2008.

 

l-am vazut la cinema, a fost ok dar nu m-a impresionat.

oricum, nu pot spune ca a fost o pierdere de timp, deci il recomand sa-l vedeti la cinema sau la calitate cel putin DVD

andyro29.08.2008 09:32
Young People Fucking - o comedie dragutica, multe dintre cliseele intalnite in viata de zi cu zi, umor negru, si cea mai frumoasa injuratura auzita in ultimul timp - recomand.
Stanici29.08.2008 10:01

Cass, cand apare Cass? :wub:

axl29.08.2008 10:06

Mutant Chronicles - de tot rahatul.

Meet the Spartans - de tot rahatul.

frunji29.08.2008 10:29
Cass, cand apare Cass? :wub:

SI eu abia il astept :steag_sah_mic:

redondo29.08.2008 10:50

The Last Don e superb. E dupa o carte scrisa de Mario Puzo cel care a scris Godfather

 

axl31.08.2008 02:03
The Gods Must be Crazy 1 si 2, doua filme pur si simplu geniale. Astia mai batrani sigur isi aduc aminte de ele. Am innebunit cand le-am vazut pe odece, cred ca le pastrez sa le vada si copiii mei.
steaua_gloria31.08.2008 07:46
The prestige, cel mai tare film , pe bune.
bodrumdan_barkahan31.08.2008 11:37

I'M LEGEND.esuper film.iar la cine place filme comedii recomend un film turcesc nou.RECEP IVEDIK.dar trebuie sa gasiti cu scris engleza jos..sau vedeti voi.

 

http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/...2b83499bc016701

 

 

si filmul KING KONG care ma impresionat foarte mult si a facut sami vina lacrimi din ochi la sfarsitul filmului....

axl01.09.2008 10:18
Jumper - un film de vara, antrenant, dar fara sa impresioneze prea mult.
redandblue01.09.2008 10:25

Catre cineva amator de filme psihologice : il rog sa-mi scrie si mie cateva titluri !

redondo01.09.2008 10:48
Catre cineva amator de filme psihologice : il rog sa-mi scrie si mie cateva titluri !

The Machinist,Secret Window,The Jacket,The number 23,The Air I breathe. Toate au cate ceva psihologic............Mai stie cineva site de titrari in afara de titrari.ro si subs.ro?

axl01.09.2008 10:54
Catre cineva amator de filme psihologice : il rog sa-mi scrie si mie cateva titluri !

Scissors - cu Sharon Stone, e din '91.

Cast Away - cu Tom Hanks, e al naibii de psihologic, desi nu pare.

redondo01.09.2008 11:04
Catre cineva amator de filme psihologice : il rog sa-mi scrie si mie cateva titluri !

American Beauty,Cape Fear.Primal Fear

redandblue01.09.2008 11:05

multumesc alx & redondo !

bodrumdan_barkahan01.09.2008 13:39

ati vazut filmul cindirella man?cine nu a vazut zic ca a pierdut multe.....e un film super............

alex_lef01.09.2008 14:02

The Machinist e foarte bun!!! La fel si Equilibrium. Ambele cu acelasi (GENIAL) Christian Bale

CatalinBerceni03.09.2008 09:08

"We was soldiers" este un film criminal , merita vazut dar sa nu beti ceva inainte k o sa incepeti sa bociti in timpul filmului:D Un film in care joaca Mel Gibson

SSK10.09.2008 01:22

L'homme qui aimait les femmes, pentru amatorii filmelor frantuzesti mai vechi.

 

Redacted, de Brian de Palma, un film interesant despre razboiul din Irak.

 

Confirm, The machinist e un film foarte, foarte tare.

se7en13.09.2008 16:12
I'm Not There - foarte frumos film, despre viata lui Bob Dylan. apar o serie de mari actori in el, precum Christian Bale dar si regretatul Heath Ledger. coloana sonora e :blink:.
frunji13.09.2008 16:39

"Foreign Exchange" o comedie super :steag_sah_mic:

«1111213141589»