Nu te iau dragule la misto. Chiar mi-ai fost simpatic cu naivitatea ta.
Daca nu te pricepi prea bine intr-un domeniu,nu inseamna a fi naiv.In fine...
Nu te iau dragule la misto. Chiar mi-ai fost simpatic cu naivitatea ta.
Daca nu te pricepi prea bine intr-un domeniu,nu inseamna a fi naiv.In fine...
Daca nu te pricepi prea bine intr-un domeniu,nu inseamna a fi naiv.In fine...
Pentru ca suntem offtopic iti spun pt ultima data,
Nu am zis ignoranta ci naivitate. Sunt 2 lucruri total diferite!
Hai sa revenim la subiectul topicului. Bafta!
JAWS, care e o capodopera. Cred ca e cel mai bine structurat film al lui Spielberg.
Harold. Timp pierdut pe care n-o sa-l recuperez niciodata. Nu stiu de ce se baga Cuba in prostioare din astea. Am zambit de 2 ori, si-o data amar.
stie cineva sa-mi spuna si mie niste filme despre suporteri,inafara de green street hooligans care l-am vazut si vi-l recomand tuturor.
JAWS, care e o capodopera. Cred ca e cel mai bine structurat film al lui Spielberg.
Pe ãsta l-am vãzut acum mulți ani, posibil nici sã nu fi fost la școalã pe atunci. Ca și Pãsãrile.
The Untouchables
Primal Fear
ambele merita vazute
Pussy,pussy.**** the pussy.porn.pack.DvDRip.XviD-metalik
Shawshank Redemption - 1994 e foarte bun.
"Pasarile" e din 1963 si e regizat de Hitchcock
stie cineva sa-mi spuna si mie niste filme despre suporteri,inafara de green street hooligans care l-am vazut si vi-l recomand tuturor.
Football Factory ,Rise of footsoldier si in curand va aparea si Cass ![]()
Shawshank Redemption - 1994 e foarte bun."Pasarile" e din 1963 si e regizat de Hitchcock
"Inchisoare ingerilor" -este un film extraordinar. Cred ca l-am vazut de zeci de ori si nu mai satur de acest film.
"Pasarile"- imi provoca frisoane acum 20 de ani. Prima oara l-am vazut la mare ,la gradina in Eforie Nord. Cat de speriat eram.
"Inchisoare ingerilor" -este un film extraordinar. Cred ca l-am vazut de zeci de ori si nu mai satur de acest film.
"Pasarile"- imi provoca frisoane acum 20 de ani. Prima oara l-am vazut la mare ,la gradina in Eforie Nord. Cat de speriat eram.
Acolo l-am vazut si eu prima data. Si tot acolo pe Rocky 2.
Asemanator cu "Jaws" si "The Birds" mai este "The Bees" - 1978.
Aseara m-am uitat iar ( pentru a n-a oara ) la LONDON
Un film din 2005 care niciodata nu o sa fie un block buster pentru ca nu foloseste explozii and sh*t like that.
Merita vazut, distributie foarte buna si povestea reusita
Tropic Thunder - o comedie destul de simpatica.
@trance, daca e vorba de This is London atunci da, e un film foarte, foarte bun.
Am vazut aseara Frankestein.
Dar nu cel cu Robert de Niro ,ci cu Jason Stratham.
Lasand gluma la o parte,acest film se numeste Death Race si nu este pe gusturile mele.
Acest film este pentru cei pasonati de jocurile PC si filmele de duzina!
despre asta e vb, nush daca vb de aceasi treaba
Da, e vorba de filme diferite. L-am vazut si pe asta, are dialoguri bune. De fapt uite tocmai acum mi-am dat seama, celalalt se numeste This is England.
@Vlad
Jason Statham se pare ca e noul Bruce Willis, numai ca noul Bruce Willis face numai filme de duzina. S-au dus vremurile "Lock, stock...", "Snatch", "The Transporter 1", ultimul fiind intradevar foarte bun pentru un film de actiune.
Are o poveste interesanta Statham, se pare ca Guy Richie l-a descoperit la un colt de strada din Londra, vanzand lucruri furate, si s-a hotarat sa-l distribuie in "Lock, stock...", care chiar asa incepe. Imi pare ca-i un actor talentat, sper sa-si faca monetarul cu filmele astea de actiune si-apoi sa revina la ceva mai serios.
@axl
This is England e genial filmul l-am vazut de 2 ori , cat despre jason io zic ca in Crank si Snatch a fost de senzatie.
A aparut in sfarsit CASS (un nou film cu huligani ).Acest film este bazat pe o poveste reala! ![]()
Steaua&West Ham= ![]()
7 Pounds.... este pur si simplu " speechless "
m-a marcat acest film...
inca o data nota 10 + pt Will
Am inteles ca a aparut CASS: "the best football hooligan movie for 20 years", "the football factory meets this is england"! Daca il gasiti pe torrents dati-mi si mie adresa.
Azi am vizionat Babylon A.D. Film vizionar si bine structurat cu efecte speciale omenesti.
LE: CASS exista pe torrente doar in variante filmate. Iti recomanda sa mai astepti 2 sapt sa apara si varianta DVD-Rip.
Din ce am citit eu pe imdb, nu m-a impresionat....
Astept sa apara "The Day The Earth Stood Still" in varianta dvd-rip.
Astept sa apara "The Day The Earth Stood Still" in varianta dvd-rip.
Panarama de film... pacat de actori...