Panarama de film... pacat de actori...
Numai filme proaste si evident,timp pierdut. Pacat de timp.
Nu vorbesc prostii ,vedeti Felon.
Panarama de film... pacat de actori...
Numai filme proaste si evident,timp pierdut. Pacat de timp.
Nu vorbesc prostii ,vedeti Felon.
The Shawshank Redemption si Pulp Fiction. No comment.
Am vazut Cass ...Ce sa zic ...foarte frumos!
Va recomand
!
Am vazut si io Cass. Mai bine ii puneau numele "moartea pasiunii". Dezamagitor.
cass l-am gasit eu format dvdrip. si dvdscreener.
Am vazut si io Cass. Mai bine ii puneau numele "moartea pasiunii". Dezamagitor.
bine ca mi-ai zis.
ca sa nu ma mai apuc si eu sa-l vad
Ca drama, e frumos asa, pentru fufe si gay... adica baiatul rau ajunge intr-un punct al vietii in care isi da seama ca familia, blablabla conteaza mai mult. Ce ar fi interesant pentru tine e ca omu' a fost primul condamnat la inchisoare pentru huliganism.
. Plm, tre' sa fie cineva cu care sa se inceapa, nu?
.
Stanici, intra si trimite-mi si mie subtitrarea
please!
Deja mi-ai stricat toata pofta sa ma uit daca se lasa pentru familie ... ![]()
Alfred Hitchcock- Dial M for Murder
Extraordinare toate filmele sale. Reuseste sa creeze un suspans incredibil in fiecare film al sau cu un numar foarte mic de personaje.
Rambo 1,3 si 4 -senzationale!
2-ul nu mi-a lasat o impresie placuta.
American Ninja -extraordinar!
Foarte bune "Delta Force"
Prima parte din Cass e misto, chiar misto. Dupa aia urmeaza o ora de tranformarea sufletului, trairi interioare, emotii care modeleaza caractere si alte labareli d-astea... Dezamagitor...
A mai observat cineva ca marile comedii sunt facute de si cu evrei ?
Luam cateva cazuri :
Seinfeld -nu doar Jerry este evreu ci si Jerry Stiller ( Frank Constanza) ,tatalui lui George Constanza in film.
In realitate Jerry Stiller este parintele celebrului Ben Stiller,un alt mare actor de comedie din generatia noua. Sa nu uitam pe Adma Sendler,protagonisti ai serialului Friends sau un Vince Vaughn,Will Farrel ,Fran Drescher(Dadaca) si altii.
Mda, a aparut Cass pe o varianta dvdrip verificata: http://www.mininova.org/tor/2108548
serialul Dexter. E genial. Un criminal in serie care lucreaza pentru politie.
Alfred Hitchcock- Dial M for Murder
Extraordinare toate filmele sale. Reuseste sa creeze un suspans incredibil in fiecare film al sau cu un numar foarte mic de personaje.
L-am vazut...e extraordinar chiar daca e din 54.
"Mark of a Murderer"- foarte interesant, cu De Niro
"The 39 steps"- Hitchcock, genial!
Mirrors.. de mult nu am mai vazut un asemenea film de groaza. Excelent realizat.
Pt ca putini stiu, e filmat in Romania. La fel ca si alt celebru film de groaza: Pulse.
Si finalul e belea de belea...
Bad Santa - Cred ca e cel mai bun film pe tematica asta pe care l-am vazut vreodata. Il recomand calduros.
Hindustani Troublemaker: Yes. But that isn't what this is about. You're as queer as a ten dollar bill.
Willie: Let me tell you something, motherfucker. My brother lost a goddamn arm fighting you fuckers in Vietnam. So I want you to look at me. I want you to look at my face one last fucking time. This is the last thing you're ever gonna see before I...
Joyeux Noël/Merry Christmas despre fraternizarea soldatilor din WWI cu ocazia Craciunului. Mirobolant.
ps: a fost si pe Pro TV, astazi , in a 3-a zi de Craciun.
Dark Floors (thriller-horror) foarte captivant !
Mihai Viteazu - Scena Unirea
http://www.youtube.com/watch?v=RakueZAlipo
Absolut genial..
Pelea merita oscarul..
Terminai de vazut Hitch ... e un film frumos ![]()
de sezon:
Bolt - chiar dragutel, mult, multe faze funny, finalul neasteptat de siropos. per total, merita vazut ![]()
Four Christmases - inceputul e datator de speranta dar... o labareala de vreo ora juma care se vrea comedie de sezon. sunt totusi 2 faze unde ai putea spune ca razi, dar sunt atat de previzibile incat... bleah... pacat de Resse Whiterspoon
Clanul Lupilor (2007) - Voldokav
Film rusesc de calitate. Seamana cu Pathfinder, doar ca aici personajul principal invie de prea multe ori. ![]()
Tocmai am vazut cele 2 parti ale filmului Harold and Kumer:
-Harold and Kumer go to whitecastle (partea 1)
-Harold and Kumer escape from Guantanamo Bay (partea a 2)
Le recomand ![]()