FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Filme

«1161718192089»
vlad7518.12.2008 04:47
Panarama de film... pacat de actori...

Numai filme proaste si evident,timp pierdut. Pacat de timp.

Nu vorbesc prostii ,vedeti Felon.

 

alex_lef18.12.2008 08:06

The Shawshank Redemption si Pulp Fiction. No comment.

frunji18.12.2008 17:13

Am vazut Cass ...Ce sa zic ...foarte frumos! :steag_sah_mic: Va recomand :)!

Stanici18.12.2008 17:38

Am vazut si io Cass. Mai bine ii puneau numele "moartea pasiunii". Dezamagitor.

bodanelu18.12.2008 21:43

cass l-am gasit eu format dvdrip. si dvdscreener.

Azzido18.12.2008 23:15
Am vazut si io Cass. Mai bine ii puneau numele "moartea pasiunii". Dezamagitor.

 

bine ca mi-ai zis.

ca sa nu ma mai apuc si eu sa-l vad

Stanici18.12.2008 23:28

Ca drama, e frumos asa, pentru fufe si gay... adica baiatul rau ajunge intr-un punct al vietii in care isi da seama ca familia, blablabla conteaza mai mult. Ce ar fi interesant pentru tine e ca omu' a fost primul condamnat la inchisoare pentru huliganism. fularultras . Plm, tre' sa fie cineva cu care sa se inceapa, nu?:).

korynna19.12.2008 00:00

Stanici, intra si trimite-mi si mie subtitrarea :D please!

Deja mi-ai stricat toata pofta sa ma uit daca se lasa pentru familie ... :))

f234567k19.12.2008 00:55

Alfred Hitchcock- Dial M for Murder

 

Extraordinare toate filmele sale. Reuseste sa creeze un suspans incredibil in fiecare film al sau cu un numar foarte mic de personaje.

vlad7519.12.2008 06:58

Rambo 1,3 si 4 -senzationale!

2-ul nu mi-a lasat o impresie placuta.

American Ninja -extraordinar!

Foarte bune "Delta Force"

 

Marius19.12.2008 07:03

Prima parte din Cass e misto, chiar misto. Dupa aia urmeaza o ora de tranformarea sufletului, trairi interioare, emotii care modeleaza caractere si alte labareli d-astea... Dezamagitor...

vlad7519.12.2008 07:15

A mai observat cineva ca marile comedii sunt facute de si cu evrei ?

Luam cateva cazuri :

Seinfeld -nu doar Jerry este evreu ci si Jerry Stiller ( Frank Constanza) ,tatalui lui George Constanza in film.

In realitate Jerry Stiller este parintele celebrului Ben Stiller,un alt mare actor de comedie din generatia noua. Sa nu uitam pe Adma Sendler,protagonisti ai serialului Friends sau un Vince Vaughn,Will Farrel ,Fran Drescher(Dadaca) si altii.

Joga Bonito21.12.2008 16:22

Mda, a aparut Cass pe o varianta dvdrip verificata: http://www.mininova.org/tor/2108548

 

bodanelu21.12.2008 17:39

serialul Dexter. E genial. Un criminal in serie care lucreaza pentru politie.

redondo21.12.2008 18:38
Alfred Hitchcock- Dial M for Murder

 

Extraordinare toate filmele sale. Reuseste sa creeze un suspans incredibil in fiecare film al sau cu un numar foarte mic de personaje.

L-am vazut...e extraordinar chiar daca e din 54.

f234567k21.12.2008 18:53

"Mark of a Murderer"- foarte interesant, cu De Niro

"The 39 steps"- Hitchcock, genial!

 

 

Joga Bonito21.12.2008 19:08

Mirrors.. de mult nu am mai vazut un asemenea film de groaza. Excelent realizat.

 

Pt ca putini stiu, e filmat in Romania. La fel ca si alt celebru film de groaza: Pulse.

 

Si finalul e belea de belea...

axl27.12.2008 23:07

Bad Santa - Cred ca e cel mai bun film pe tematica asta pe care l-am vazut vreodata. Il recomand calduros.

 

Hindustani Troublemaker: Yes. But that isn't what this is about. You're as queer as a ten dollar bill.

Willie: Let me tell you something, motherfucker. My brother lost a goddamn arm fighting you fuckers in Vietnam. So I want you to look at me. I want you to look at my face one last fucking time. This is the last thing you're ever gonna see before I...

 

alex_lef27.12.2008 23:47

Joyeux Noël/Merry Christmas despre fraternizarea soldatilor din WWI cu ocazia Craciunului. Mirobolant.

 

ps: a fost si pe Pro TV, astazi , in a 3-a zi de Craciun.

RaMs3s29.12.2008 12:52

Dark Floors (thriller-horror) foarte captivant !

SteauaB29.12.2008 13:34

Mihai Viteazu - Scena Unirea

http://www.youtube.com/watch?v=RakueZAlipo

 

Absolut genial..

 

Pelea merita oscarul..

frunji29.12.2008 18:43

Terminai de vazut Hitch ... e un film frumos :yeahh:

Marius29.12.2008 19:25

de sezon:

 

Bolt - chiar dragutel, mult, multe faze funny, finalul neasteptat de siropos. per total, merita vazut :)

 

Four Christmases - inceputul e datator de speranta dar... o labareala de vreo ora juma care se vrea comedie de sezon. sunt totusi 2 faze unde ai putea spune ca razi, dar sunt atat de previzibile incat... bleah... pacat de Resse Whiterspoon

Joga Bonito03.01.2009 20:12

Clanul Lupilor (2007) - Voldokav

 

Film rusesc de calitate. Seamana cu Pathfinder, doar ca aici personajul principal invie de prea multe ori. :tomato:

frunji05.01.2009 20:04

Tocmai am vazut cele 2 parti ale filmului Harold and Kumer:

-Harold and Kumer go to whitecastle (partea 1)

-Harold and Kumer escape from Guantanamo Bay (partea a 2)

Le recomand :bananadance:

«1161718192089»