FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce varsta aveti?

«1234567»
Ana-Maria05.09.2006 17:20

Daca eram nascuta marti,era clar ca ma numeam ghinion pur,plus ca am si semn din nastere...Noroc ca m-am grabit spre miercuri.. :D

Bebe4ever06.09.2006 21:10

35 impliniti si 27 de cand tin cu Steaua :D

Gica Chioru11.09.2006 06:21
Normal ca suntem multi scorpioni! Suntem stelisti, adica suntem genii! 8)

 

Bey, Dawson, da' berbecii ce-au? Noi nu suntem genii? Ca tot stelisti suntem... :lol: :lol: :lol:

RobYnho11.09.2006 07:22

Am 17 ani si sunt berbec... :twisted:

stelista_pe_viata21.09.2006 18:56

...Tare sondajul...am asteptat sa fac 18 ani:))k sa fiu si yo mare:))dar sunt STELISTA de la 7ani...am ceva experientza nu?:)

M@rmota29.09.2006 18:31

Eu am 23 ani(rac), din care 20 in culorile rosu&albastru!!

 

Mandra ca

bodanelu29.09.2006 21:12
Eu am 23 ani(rac)

 

multi inainte!

M@rmota30.09.2006 14:13

Multumesc bodanel!

De asemnenea multi ani (rosh albastri) pt fiecare!

Interesant de vazut finalul statisticii :) !

simona9030.09.2006 19:59

19 ani,nascuta pe 10 Iunie ca Oli. 8)

StelistAdina03.10.2006 17:31

si eu am o varsta bunicica 18 anisori fac p 10 noiembrie 19 anisori (desi trebuia p 13 8) dar in fine )

:!: apropo vreau si eu sa faco remarca : CELOR Minori INVATATI SA RESPECTATI !!!

 

Forzza Steaua steagcruce2 fular-campioniifularultras

Parazithu04.10.2006 12:59

16 ani impliniti si 9 de cand tzin cu Steaua ! 3 septembrie

raluca cârcei17.10.2006 13:59

Buna eu in 31 octombrie fac 16 ani sunt noua pe forum da de 10 ani cu inima ros-albastra. Va salut pe toti! La multi ani tuturor stelistilor! steagsimplu forzateauafularultras

stripped_angel21.10.2006 16:40

16 si cateva luni :oops: ce mare sunt :lol: ,si nush sa zic de cand sunt stelista ca ar suna penibil "sunt stelista de cand ma stiu" da' stiu ca niciodata nu am tinut cu Dinamo sau rapid :lol:

meshteroo21.10.2006 18:11

Am 14 ani si sunt taur. Ce MARE sunt! :lol:

uZy | @nDr3i22.10.2006 09:36
Am 14 ani si sunt taur. Ce MARE sunt!  :lol:

 

multi inainte :)

meshteroo22.10.2006 10:20

Merci la fel. :wink:

cisco22.10.2006 15:09

17 ani .. 10 de cand iubesc Steaua !

ZdrE24.10.2006 10:29

aproape 20...19 jumate :P

channah19.11.2006 18:14

am 17 ani si sunt fata!!!si pentru astea doua sunt desconsiderata!!!totzi imi zic ca sunt mik ca sunt fata ca nu am o treba cu fotbalu!!!nu zic ca sunt as in fotbal dar nici nu sunt vreo fufa care nu stie nici cati jucatori sunt intr-o echipa !!am pareri in privinta meciurilor si consider ca exista si fete care stiu ce inseamna fotbalul,ce inseamna daruire!!!poate ar tb sa fie diferentiate fufele care umbla dupa cat de "bun" e nu stu ce jucator fara sa stie nici macar pe ce post joaca ,ce numar e,si cum joaca in sezonul in curs!!!e la fel ca si varsta:daca esti mic nu stii nik...nu sunt de acord!!respectati parerile fetelor adevarate si copiilor care stiu ce inseamna fotbal!!

greco19.11.2006 20:02

Ai dreptate si te respectam, dar o sa te respectam si mai mult cand o sa scrii corect pe forum.

Lavy_*_20.11.2006 12:52

16 ani fac maine.Sper sa imi faca Steaua cadou calificarea in UEFA.

Go Team!

zyder09.12.2006 17:50

1986 02 26,peste :lol: :lol: 10+ ani stelist,multi ani stelisti la toti :wink:

AcMilan1409.12.2006 22:36

15 spre 16 ani :)

 

Le urez tuturor stelistiilor o viata lunga plina de succese si bucurii ros-albastre;)

vlad7510.12.2006 06:41

De casnicie am 3.de burlacie aveam 27

GOD10.12.2006 07:11

15 ani pe 31 octombrie

 

si primul cuvant cand m-am nascut a fost Steaua,.!!

«1234567»