FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce varsta aveti?

«14567»
Dragoshel02.03.2007 12:55

18 ani.....doar :roll:

korynna02.03.2007 17:10

19 pe 12 martie

vio_stelistu_4ever02.03.2007 17:45

21 pe 4 iulie si 13 de cand tin cu Steaua(la multi ani tuturor)

Alessandro16.03.2007 10:14

Fac 19 pe 10 Mai! :wink:

alice4steauaBUC18.03.2007 17:20

21 de ani...si tot atatia de cand sunt stelista :lol:

stelist100%18.03.2007 20:21

fac 19 pe 18 septembrie .... multi inainte tuturor

danielcristian27.03.2007 20:48

35 in noiembrie...batran,fata de majoritate de pe-aici!Dar ma simt de 20,asta-i sigur :lol:

mihaela_yooo28.03.2007 09:44

17!!! Multi ani tuturor:P

Raziel_Steaua13.04.2007 16:46

18 ani si 21 de cand tin cu Steaua :)

dica_10steaua17.04.2007 12:39

15 daca intereseaza pe cineva :wink:

Xardas_HD30.04.2007 16:47

18... dar mai intrebatima si peste 10 ani... am un viitor luminos in fata

Astristul04.05.2007 10:43

22 de ani pe 12 iulie. La multi ani tuturor Stelistilor! ;)

Za Best14.05.2007 11:07

19 ani impliniti pe 10 Mai anul curent! :wink:

niculescu17.05.2007 13:43

[...]

 

Un caine ce se crede amuzant. Editat de Moderatori

sandra_dark23.05.2007 13:16

16 ani pe 5 iulie:D

Za Best25.05.2007 08:53

Ce cauta stema lui dinamu pe forumul suporterilor stelisti?Daca incercam sa fac acelasi lucru pe dinamoprostia,eram deja banat!

Astristul25.05.2007 11:01

Ba da ce chestie. Stiam ca moderatorii nu permit avatare pro-dinamu pe forum. Sper sa se remedieze. Si oricum noi nu intram pe dinamuprostia, voi de ce intrati la noi?

Dragoshel25.05.2007 11:08

a fost banata... :)

blindica03.06.2007 15:05

20 de ani pe 15 iunie. FORZA Steaua !

fane_casieru03.06.2007 15:27

37 si un pik.....va poopa tata baietzii mei...

Danny03.06.2007 18:10

Ba ce batrani sunteti voi :D . Io am 15 ani da am ninte de 18 :D

axl2303.06.2007 18:51

uau, nu pot sa cred, asa mic esti, danny? dupa maturitatea debordanta a post-urilor tale ti-as fi dat cel putin 12.

nskc03.06.2007 21:17

21.. and counting... :) pe 13 oct fac 22..sunt mare :))

Quetzalcoatl06.06.2007 07:08

27 de ani, dar cu pustimea din Peluza Nord ma simt mai tanar :))))...sper sa merg pana la 40 de ani in galerie:))))

Le reseau pansant08.06.2007 10:25

20 de ani si 14 ani de stelism (de fapt 13 dar eu sunt superstițios și nu spun asta).

 

nu e nimeni care sa aibe aceiasi varsta cu Steluta noastra, sunt tare curios

 

noroc si La Mulți Ani la toti stelisti (numai la stelisti la restul doamne milueste :D cinic fiind)

«14567»