18 ani.....doar :roll:
18 ani.....doar :roll:
19 pe 12 martie
21 pe 4 iulie si 13 de cand tin cu Steaua(la multi ani tuturor)
Fac 19 pe 10 Mai! :wink:
21 de ani...si tot atatia de cand sunt stelista :lol:
fac 19 pe 18 septembrie .... multi inainte tuturor
35 in noiembrie...batran,fata de majoritate de pe-aici!Dar ma simt de 20,asta-i sigur :lol:
17!!! Multi ani tuturor:P
18 ani si 21 de cand tin cu Steaua ![]()
15 daca intereseaza pe cineva :wink:
18... dar mai intrebatima si peste 10 ani... am un viitor luminos in fata
22 de ani pe 12 iulie. La multi ani tuturor Stelistilor! ![]()
19 ani impliniti pe 10 Mai anul curent! :wink:
[...]
Un caine ce se crede amuzant. Editat de Moderatori
16 ani pe 5 iulie:D
Ce cauta stema lui dinamu pe forumul suporterilor stelisti?Daca incercam sa fac acelasi lucru pe dinamoprostia,eram deja banat!
Ba da ce chestie. Stiam ca moderatorii nu permit avatare pro-dinamu pe forum. Sper sa se remedieze. Si oricum noi nu intram pe dinamuprostia, voi de ce intrati la noi?
a fost banata... ![]()
20 de ani pe 15 iunie. FORZA Steaua !
37 si un pik.....va poopa tata baietzii mei...
Ba ce batrani sunteti voi
. Io am 15 ani da am ninte de 18 ![]()
uau, nu pot sa cred, asa mic esti, danny? dupa maturitatea debordanta a post-urilor tale ti-as fi dat cel putin 12.
21.. and counting...
pe 13 oct fac 22..sunt mare ![]()
27 de ani, dar cu pustimea din Peluza Nord ma simt mai tanar
))...sper sa merg pana la 40 de ani in galerie:))))
20 de ani si 14 ani de stelism (de fapt 13 dar eu sunt superstițios și nu spun asta).
nu e nimeni care sa aibe aceiasi varsta cu Steluta noastra, sunt tare curios
noroc si La Mulți Ani la toti stelisti (numai la stelisti la restul doamne milueste
cinic fiind)