FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce varsta aveti?

«1567»
lucvald-190208.06.2007 12:04

28 in toamna.. ;)

Danny11.06.2007 10:59
uau, nu pot sa cred, asa mic esti, danny? dupa maturitatea debordanta a post-urilor tale ti-as fi dat cel putin 12.

 

 

dupa maturitatea ta , ca te iei mereu de mine ca sunt mai mic ....tias da 17 ani :D

gone11.06.2007 11:23
Ba ce batrani sunteti voi :D . Io am 15 ani da am ninte de 18 :D

 

Cum zici tu. :lol:

stelist43v3r13.06.2007 07:58

18 ani. :) ...ca foarte multa lume de pe-aici

si de 11 ani stelist...am inceput de mic :D

G3sTaPo25.06.2007 20:55

am facut si eu 16 ani in aprilie 2007 :) steag2

tavynho27.06.2007 12:04

Conteaza varsta pentru ca poti sa ai 10 ani si sa iti dai cu parerea despre Steaua dar tu sa fii paralel cu tot ce a fost,este si va fii Steaua.Mi sa intamplat mie sa-mi spuna unu de 11 ani(care nu stia cand a castigat Steaua cupa campionilor)ca nu st eu stelist adevarat,cand eu am si "mancat" bataie de la 3 dinamovisti spurcati odata.Apropo eu am 18 ani...de cand tin cu Steaua

Bodanel03.07.2007 12:10

26. si vreo 20 de stelism (cam de cand ma jucam cu puta-n nisip).

 

p.s. cand a luat Steaua Cupa Campionilor m-a aruncat taica-miu in sus si am dat cu capu' de lustra. am ceva urmari...

fane_casieru03.07.2007 13:25
26. si vreo 20 de stelism (cam de cand ma jucam cu puta-n nisip).

 

p.s. cand a luat Steaua Cupa Campionilor m-a aruncat taica-miu in sus si am dat cu capu' de lustra. am ceva urmari...

 

 

Bodanele - te-a durut lustra ???

Z3US03.07.2007 13:36
Si daca ai 19 ani... ce votezi? :roll:

 

Ce ai pute sa votezi ? 18-20...

 

Sincer...am 13 ani si iubesc Steaua la nebunie :X ma duc la meciuri etc etc...cateva meciuri au fost pana acuma vreo 4-5 meciuri...dar de acum inainte ma voi duce la mult mai multe meciuri :X

tzepelea03.07.2007 15:21

18...si de 12 stelist...

Bodanel04.07.2007 06:31

da fane ma durut lustra tare de tot. sa ma vezi acu cand ma apuca pandaliile ce urat fac. eu de acolo cred ca mi se trage :biggrin:

Z3US07.07.2007 20:19
13 ani si jumatate.

 

Si eu la fel..daca u n`oi fii zis la caterinca. Sunt cam cel mai mic de pe forum :sad2:

Alex_9107.07.2007 22:07

EU implinesc 16 ani in august ,Eu sunt tanar si o sa traiesc mult si bine.

Z3US17.07.2007 12:56

Sunteti cam batrani voi astia de pe forum :) 18-40 de ani chiar peste 40 de ani :)

fane_casieru17.07.2007 13:11
Sunteti cam batrani voi astia de pe forum :) 18-40 de ani chiar peste 40 de ani :)

 

Si nu te mandesti cu noi ???

Z3US17.07.2007 13:17

Ba da cum sa nu ma mandresc cu voi.. :biggrin:

fane_casieru17.07.2007 13:18
Ba da cum sa nu ma mandresc cu voi.. :biggrin:

 

Asa nepoatee... :biggrin:

spiridusu17.07.2007 14:44

+50

 

:)

 

 

glumesc .... 16-18 :D

benzina17.07.2007 15:10

eu merg pe 12 ani...defapt am 11 ani si 5 luni...

big_evil19.07.2007 19:06

eh...eu am 15...

«1567»