FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce varsta aveti?

«1237»
Melku21.07.2006 10:31

Cred ca multi putem trage multe concluzii dupa ce acest sondaj va rula ceva timp. Eu unul sunt curios din mai multe puncte de vedere.

Alex1421.07.2006 10:38

Si daca ai 19 ani... ce votezi? :roll:

Melku21.07.2006 10:40

Hahaha, buna intrebare! Al doilea sondaj pe care il fac si tot imi scapa ceva :lol: Poate ma ajuta DIN NOU un moderator cu inca o optiune "18-20" :lol:

 

Multumesc anticipat.

ultrastargoviste21.07.2006 11:57

pt cei care inca au 16 -17 ani am o sugestie sa incerce sa aibe mai mult respect pt cei mai mari ca ei care din anumite motive nu au mai venit in galerie pt ca atunci cand vin ei incearca sa se dea smardoi la ei...copii si noi am fost ca voi dar aveam respect pt cei mari..

 

 

respect generatia mai veche..care au facut multe pt echipa.

Dawson21.07.2006 12:11

@Ultrastargoviste

Nu pot sa cred ca se petrec astfel de lucruri!

Mie, cel putin, nu mi s-a-ntamplat! Ba din contra as zice. Goerge stie... :wink:

***alex***21.07.2006 12:43

Tare prima optiune 0-14 ani :lol:

Mai bine era sub 14! :wink:

Melku21.07.2006 13:30

Everybody is a critic :D

weeezer_2021.07.2006 15:59

pai hai sa si postam, cat are fiecare :P

io am 22 :P. peste o luna si ceva :P

Bogdan4Steaua21.07.2006 16:13

23 impliniti.

Melku21.07.2006 16:16

22 impliniti.

IONUTZ-CIPRIAN21.07.2006 16:35

:evil: >>>23 impliniti....si mult mai mult mie si celorlalti de pe aici!!>>> :twisted:

Radu1821.07.2006 16:47

Multi innainte tuturor :D .Yo am doar 18 :(

bodanelu21.07.2006 17:02

aproape 22

FanSteaua4Life21.07.2006 17:08

Eu aproape 22, multi inainte tuturor...

DTP-Ludacris21.07.2006 17:12

Multi Inainte :wink: . Eu am 18...Ce sa va mai zic ? :lol: Multi inainte tuturor . :cry:

i0nutz8321.07.2006 17:16

23 impliniti.

cristian01421.07.2006 17:37

18 neimpliniti. Multi ani inainte tuturor ! :P

Radu1821.07.2006 18:01

Vad k sunt baietzi si de aceeasi varsta cu mine.Credeam k sunt cel mai mic. :oops:

Dawson21.07.2006 18:44

Io am inca 29, dar anul asta fac 30 - deci prin noiembrie ar trebuie sa ma treceti la categoria urmatoare! :wink:

Multi inainte tuturor!

c0nVicT21.07.2006 18:57

22 in noiembrie

FanSteaua4Life21.07.2006 20:58
22 in noiembrie

Ca mine, in ce zi? eu pe 14

strezahuzum21.07.2006 21:03

24, impliniti. Si 16 de cand iubesc culorile rosu si albastru :D:D

Ionutdal21.07.2006 21:14

25 impliniti . Multi inainte tuturor .

Agy_2321.07.2006 21:31

19 ani pe data de 23 Iulie :lol:

Alex1421.07.2006 22:13
Ca mine, in ce zi? eu pe 14

suntem nascuti in aceeasi zi :)

 

17 ani!

«1237»