FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce varsta aveti?

«12347»
uZy | @nDr3i22.07.2006 00:26

fac 18 anul asta in dec...dar chiar nu cred ca trebuia sa pui 0 - 14 :D...poate 10 -14 ...nu cred ca unu de 7 ani are habar ce ii ala forum :)

Radu mic22.07.2006 01:33
Multi innainte tuturor :D .Yo am doar 18 :(

Radule ar fi frumos sa arati un pic de respect pt cei mai invarsta si pt cei care de zeci de ani sustin cromatica ros-albastra. nu mai trage concluzioi pripite in ne cunostinta de cauza nu mai pt a pune gaz pe foc. Respect!

reddog22.07.2006 01:59

Eu am 10 ani.

duducsteaua22.07.2006 05:58

19 ani. multi inainte tuturor.

Ultras_Fever22.07.2006 06:05
Eu am 10 ani.

 

aport...

 

caterinca de topic ce ati deschis...asta nu mai conteaza, decat sa scrieti cati anisori aveti mai bine va duceti la meciuri...

hooltras22.07.2006 06:15
Eu am 10 ani.

 

 

cred ca tu ai 10 ani vechime pe forumu' asta :lol: :twisted: =))

david_steaua200622.07.2006 06:23

19 ani impliniti.Multi inainte tuturor :wink:

 

ps:haideti fratilor la supercupa, ca e mai frumos pe stadion decat acasa :D (are alt farmec :wink: )

nimeni_7022.07.2006 08:55

13 ani si jumatate.

Radu1822.07.2006 10:38

Radule ar fi frumos sa arati un pic de respect pt cei mai invarsta si pt cei care de zeci de ani sustin cromatica ros-albastra. nu mai trage concluzioi pripite in ne cunostinta de cauza nu mai pt a pune gaz pe foc. Respect!

 

Chiar nu inteleg ce vrei sa zici tizule.Poti sa imi explici si mie? :?:

Melku22.07.2006 11:36

@Ultras_Fever

 

Crezi ca topicul asta impiedica pe cineva sa se duca la meciuri? :lol:

Topicul asta vine ca o statistica pentru cei care intra pe forumul fcsteaua.ro, statistica pe care eu o consider interesanta, si mai interesanta ar fi una care vizeaza galeriile.

Meth0dMan22.07.2006 12:21

Eu am 18 ani..si am auzit de mai multe ori de la cra cra sau catelusi ca in galerie la steau sunt numai copii de 17 ani :x ..ee copii aia de 17 ani o sa ii alerge peste vreo 5 ani cu batele pe strada..om fi noi tineri da suntem multi si va rupem moia ciorilor si cainilor

reddog22.07.2006 15:37
Eu am 10 ani.

 

aport...

 

Se vede ca ai ajuns doar la prima litera a alfabetului... :twisted:

estephany03.08.2006 13:08

21...pana pe la mijlocul lui noiembrie

cmt-steaua03.08.2006 13:36

16 ! sa traitzi

Captain RedBlue03.08.2006 16:38

Image129.gif...ani... :wink:

' Do not worry about your difficulties in mathematics, I assure you that mine are greater. '- Einstein

AGRESSIVO198+105.08.2006 16:29

25 impliniti

_yang05.08.2006 21:36

In curand 20

skorpio1511.08.2006 18:45

Fac 18 fix pe mijlocul lui noiembrie.

spiltzi14.08.2006 09:13

am 14 ani :lol:

nimeni_7014.08.2006 09:40

CE E CHESTIA AIA!?!?!?! :-))))))

 

Image129.gif...ani... :wink:  

' Do not worry about your difficulties in mathematics, I assure you that mine are greater. '- Einstein

Nero14.08.2006 10:15

Adica pana acum eu sunt veteranul... 35 la baiatu'

ktalyn15.08.2006 11:27

18 fac in noiembrie si 13 de cand iubesc echipa asta

multi inainte tuturor!!!!!!

 

STeaua4EveR!!!!!! steaua_ro steagcruce2 steagro spre cl sprecl2 forzateaua

alex4steaua15.08.2006 11:45

Eu fac 14 ani in 1 decembrie :) .

c.ronaldo1715.08.2006 12:54

Aproape de 17 de viata plina in ros-albastru.

Mya_Steaua27.08.2006 03:23

Eu am 17 ani ... dar p 13 sept fac 18 ... si`s si noua aici... so.. salutare :P

«12347»