fac 18 anul asta in dec...dar chiar nu cred ca trebuia sa pui 0 - 14
...poate 10 -14 ...nu cred ca unu de 7 ani are habar ce ii ala forum ![]()
fac 18 anul asta in dec...dar chiar nu cred ca trebuia sa pui 0 - 14
...poate 10 -14 ...nu cred ca unu de 7 ani are habar ce ii ala forum ![]()
Multi innainte tuturor.Yo am doar 18
![]()
Radule ar fi frumos sa arati un pic de respect pt cei mai invarsta si pt cei care de zeci de ani sustin cromatica ros-albastra. nu mai trage concluzioi pripite in ne cunostinta de cauza nu mai pt a pune gaz pe foc. Respect!
Eu am 10 ani.
19 ani. multi inainte tuturor.
Eu am 10 ani.
aport...
caterinca de topic ce ati deschis...asta nu mai conteaza, decat sa scrieti cati anisori aveti mai bine va duceti la meciuri...
Eu am 10 ani.
cred ca tu ai 10 ani vechime pe forumu' asta :lol: :twisted: =))
19 ani impliniti.Multi inainte tuturor :wink:
ps:haideti fratilor la supercupa, ca e mai frumos pe stadion decat acasa
(are alt farmec :wink: )
13 ani si jumatate.
Radule ar fi frumos sa arati un pic de respect pt cei mai invarsta si pt cei care de zeci de ani sustin cromatica ros-albastra. nu mai trage concluzioi pripite in ne cunostinta de cauza nu mai pt a pune gaz pe foc. Respect!
Chiar nu inteleg ce vrei sa zici tizule.Poti sa imi explici si mie? :?:
@Ultras_Fever
Crezi ca topicul asta impiedica pe cineva sa se duca la meciuri? :lol:
Topicul asta vine ca o statistica pentru cei care intra pe forumul fcsteaua.ro, statistica pe care eu o consider interesanta, si mai interesanta ar fi una care vizeaza galeriile.
Eu am 18 ani..si am auzit de mai multe ori de la cra cra sau catelusi ca in galerie la steau sunt numai copii de 17 ani :x ..ee copii aia de 17 ani o sa ii alerge peste vreo 5 ani cu batele pe strada..om fi noi tineri da suntem multi si va rupem moia ciorilor si cainilor
Eu am 10 ani.
aport...
Se vede ca ai ajuns doar la prima litera a alfabetului... :twisted:
21...pana pe la mijlocul lui noiembrie
16 ! sa traitzi
...ani... :wink:
' Do not worry about your difficulties in mathematics, I assure you that mine are greater. '- Einstein
25 impliniti
In curand 20
Fac 18 fix pe mijlocul lui noiembrie.
am 14 ani :lol:
CE E CHESTIA AIA!?!?!?! :-))))))
...ani... :wink:
' Do not worry about your difficulties in mathematics, I assure you that mine are greater. '- Einstein
Adica pana acum eu sunt veteranul... 35 la baiatu'
18 fac in noiembrie si 13 de cand iubesc echipa asta
multi inainte tuturor!!!!!!
STeaua4EveR!!!!!! steaua_ro steagcruce2 steagro spre cl sprecl2 ![]()
Eu fac 14 ani in 1 decembrie
.
Aproape de 17 de viata plina in ros-albastru.
Eu am 17 ani ... dar p 13 sept fac 18 ... si`s si noua aici... so.. salutare ![]()