Eu am 17 ani ... dar p 13 sept fac 18 ... si`s si noua aici... so.. salutare![]()
te salut si te sarut:P
Eu am 17 ani ... dar p 13 sept fac 18 ... si`s si noua aici... so.. salutare![]()
te salut si te sarut:P
@Mya_Steaua
La multi ani de pe acum ca sigur o sa uit atunci ca e marele meci cu Dinamo Kiev !
V-AM LUAT! 41 :cry: :cry: :cry:
SI DE 25 DE ANI CU INIMA ROS-ALBASTRA! :lol: :lol: :lol:
Multi inainte . :wink:
MULTUMESC! LA FEL ! PENTRU VOI TOTI SI PENTRU Steaua Romaniei (SI A EUROPEI - SA SPERAM)!
Evita scrierea cu Caps Lock.
O poti folosi numai pentru accentuarea
unor cuvinte ale mesajului.
Moderator
16 ani ![]()
offtopic
...vreau sa doresct tuturor forumistilor un calduros LA MULTI ANI !!
...asa la toti cei care vin si cei care au fost
..ca vad ca aici nu se deschide topic cu ziua forumistilor ![]()
Si eu sunt la varsta a 2>>>>>31<<<<<<<
multi inainte tuturor
eu am 14 impliniti
Deocamdata 19, iar dupa 26 octombrie 20! ![]()
Ce tineret pe aici?! :lol:
spre 30 :wink:
Salutari la toata lumea!!
Salut! Bine ai venit pe forumul Stelei! :wink:
18 impliniti in mai, si 6 de cand tin cu Steaua ![]()
Si va salut pe toti, ca's relativ noua pe-aici ![]()
16 ani , pe 19 decembrie fac 17. se vede ca sunt nationalist, doar m-am nascut in mijlocu revolutiei ![]()
21 :roll:
18 peste 2 luni.Multi inainte tuturor
21 in noiembrie, intr-o zi cu ghinion...![]()
Cam multi scorpioni pe-aici.. :twisted:
Cam multi scorpioni pe-aici.. :twisted:
In noiembrie sunt nascut si eu si nu sunt scorpion. De unde stii ca ziua la care se refera e 13? ![]()
Da, ziua cu ghinion era 13... ![]()
@gone
Am ghicit. :wink:
Normal ca suntem multi scorpioni! Suntem stelisti, adica suntem genii! 8)
Scorpion si suporter al Stelei sunt, dar geniu 8O ..e prea mult pt mine :lol: