FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce varsta aveti?

«123457»
uZy | @nDr3i28.08.2006 01:43
Eu am 17 ani ... dar p 13 sept fac 18 ... si`s si noua aici... so.. salutare :P

 

te salut si te sarut:P

_yang29.08.2006 10:08

@Mya_Steaua

 

La multi ani de pe acum ca sigur o sa uit atunci ca e marele meci cu Dinamo Kiev !

vik29.08.2006 11:17

V-AM LUAT! 41 :cry: :cry: :cry:

SI DE 25 DE ANI CU INIMA ROS-ALBASTRA! :lol: :lol: :lol:

DTP-Ludacris29.08.2006 11:31

Multi inainte . :wink:

vik29.08.2006 12:07

MULTUMESC! LA FEL ! PENTRU VOI TOTI SI PENTRU Steaua Romaniei (SI A EUROPEI - SA SPERAM)!

 

Evita scrierea cu Caps Lock.

O poti folosi numai pentru accentuarea

unor cuvinte ale mesajului.

Moderator

Bya_629.08.2006 14:16

16 ani :)

uZy | @nDr3i29.08.2006 21:20

offtopic :)...vreau sa doresct tuturor forumistilor un calduros LA MULTI ANI !! :P...asa la toti cei care vin si cei care au fost :)..ca vad ca aici nu se deschide topic cu ziua forumistilor :)

STARforce30.08.2006 02:47

Si eu sunt la varsta a 2>>>>>31<<<<<<<

dbd30.08.2006 07:29

multi inainte tuturor :) eu am 14 impliniti

aditza2630.08.2006 11:05

Deocamdata 19, iar dupa 26 octombrie 20! :D

Andreya01.09.2006 09:21
Am 18 ani...in noiembrie fac 19 :D
Stelista tm01.09.2006 17:09

Ce tineret pe aici?! :lol:

 

 

spre 30 :wink:

pit_bull_itza02.09.2006 08:14

Salutari la toata lumea!!

Stelista tm02.09.2006 08:16

Salut! Bine ai venit pe forumul Stelei! :wink:

Phire03.09.2006 09:43

18 impliniti in mai, si 6 de cand tin cu Steaua :)

Si va salut pe toti, ca's relativ noua pe-aici :D

puyol03.09.2006 14:33

16 ani , pe 19 decembrie fac 17. se vede ca sunt nationalist, doar m-am nascut in mijlocu revolutiei :D

manuela04.09.2006 03:36

21 :roll:

Ice_Angel04.09.2006 06:23

18 peste 2 luni.Multi inainte tuturor

Ana-Maria04.09.2006 14:58

21 in noiembrie, intr-o zi cu ghinion...:)

skorpio1505.09.2006 06:35

Cam multi scorpioni pe-aici.. :twisted:

gone05.09.2006 07:42
Cam multi scorpioni pe-aici..  :twisted:

 

In noiembrie sunt nascut si eu si nu sunt scorpion. De unde stii ca ziua la care se refera e 13? :P

Ana-Maria05.09.2006 07:48

Da, ziua cu ghinion era 13... :)

skorpio1505.09.2006 08:42

@gone

 

Am ghicit. :wink:

Dawson05.09.2006 16:45

Normal ca suntem multi scorpioni! Suntem stelisti, adica suntem genii! 8)

skorpio1505.09.2006 17:09

Scorpion si suporter al Stelei sunt, dar geniu 8O ..e prea mult pt mine :lol:

«123457»