FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce varsta aveti?

«134567»
Alex-Legio13.12.2006 08:44

23! Sper sa adunam cu totii cat mai multi ani alaturi de echipa noastra!

DeLaRyu13.12.2006 10:16

21 si din 1996-1997 primi pasi in PN...1998 prima deplasare facuta...bistritza :)...ce vremuri :D

nucu14.12.2006 15:23

la prima vedere zici ca e sediul oamenilor cu probleme.... la a 2-a vedere sediul alcolicilor anonimi... iar la a 3-a ceva agentie matrimoniala... din 5 persoane 2 sunt d gen feminin... iar dak t uiti pe stadion vezi cam o fata la 10 baieti... in fine, eu am deja cateva luni bune petrecute pe tren :(... k deh :roll: vin d departe

M@rmota14.12.2006 17:20

Si la o a 4-a constati ca de fapt s-a vrut a fi o statistica..o medie de varsta a celor ce posteaza pe forum!

:wink:

^Cody15.12.2006 18:25

ce chestie...

:D

EuroSTELIST26.12.2006 16:11

Scuze daca jignesc in cel mai mic fel pe cel care a initiat acest sondaj, dar deformarea profesionala ma face sa protestez...un sondaj de opinie nu are variante ale variabilelor suprapuse. De exemplu, unul care are 18 ani unde voteaza? La 16-18 sau la 18-20? Dupa mine ar trebui sa recodifici variabilele...asta daca si urmaresti un rezultat reprezentativ in vreun fel :P

 

[daca ai nevoie de ajutor, sunt aici :)]

c.ronaldo1726.12.2006 20:26

deci dak are pana in 18 neinplinitzi trece la 16-18, iar dak are 18 si 2 luni trece la 18-20 :wink:

oradeanu26.12.2006 22:30

30 in mai 2007. Si mai am un baiat de 1 an tot stelist.

Mandru ca postez cu voi! :D

c.ronaldo1727.12.2006 13:03

sa-ti traiasca !!!

moxy27.12.2006 18:02

21

Rebela02.01.2007 21:57

Eu 19 si ceva. :D:D

axl2303.01.2007 10:31

27, in mai, si 23 de cand sunt stelist, ceea ce ma onoreaza.

 

 

hm, cam tineri cei ce raspund sondajului, cei mai multi sub 24.

BlaUGranA10.01.2007 21:34

salutare.Am 22 de ani si sunt leu rosu albastru.

cyril_thereau17.01.2007 17:20

Varsta mi-e de 15, mintea mi-e de 25... :lol:

forever_STEAUA17.01.2007 17:36

@cyril_thereau

 

Sigur nu le-ai incurcat ? :twisted:

axl2317.01.2007 20:21
varsta mie de 15, mintea mie de 25... :lol:

 

si gramatica de -5.(cu indulgenta profesorala)

Wally17.01.2007 21:35

18 ani impliniti in ziua in care vine Mos Craciun :D...de 11 ani am suflet ros-albastru...

c.ronaldo1722.01.2007 14:12

In 2021 o sa am 28 de ani. :lol:

cosmin ultras05.02.2007 21:22

Eu fac 18 in preajma meciului cu Dinamo! Si drept cadou vreau sa vin in Bucuresti la meci... Mi s-ar implini unul din vise... Nici nu mai am rabdare... In fiecare zi ma gandesc cat a mai ramas pana o sa ajung pe Ghencea... Abia astept!!!!

Ana-Maria18.02.2007 19:57
Eu fac 18 in preajma meciului cu Dinamo! Si drept cadou vreau sa vin in Bucuresti la meci... Mi s-ar implini unul din vise... Nici nu mai am rabdare... In fiecare zi ma gandesc cat a mai ramas pana o sa ajung pe Ghencea... Abia astept!!!!

 

 

Sper ca Steaua sa-ti faca drept cadou o victorie impotriva lui Dinamo! :wink:

nucu19.02.2007 20:47

sper k nu esti bozgor k t rup :evil: ... in rest la multi ani ( dak nu esti bozgor desigur :twisted: )

axl2319.02.2007 21:02

dar daca e ungur nu-i mai urezi la multi ani? il rupi?

mocofane!

danielcristian20.02.2007 00:33
dar daca e ungur nu-i mai urezi la multi ani? il rupi?

mocofane!

 

Lasa-l omule,ca asa sunt clujenii,mai glumeti :lol:

cosmin ultras21.02.2007 12:39

Calm down! Nu sunt ungur! :)) Ms pt urari ;) Sper si eu sa primesc un astfel de cadou :> Ce frumos ar fi 8->

n3olitik01.03.2007 18:56

eu am 15 ani...m-am incadrat la 14-16 ani(spre deosebire de altzii care au 19 ani... :lol:

«134567»