@Mihai...l-am luat dar nu am reusit sa-l instalez...nu mere...tu ai reusit?
pai eu nu il instalez decat daca il instalam toti....ca asa normal ca daca updateaza loturile,nu o sa mearga,ca 1 o sa aibe un lot,altul o sa aiba alt lot...si normal ca o sa iasa din joc
