FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1789101152»
mihai141128.10.2006 06:56
 

@Mihai...l-am luat dar nu am reusit sa-l instalez...nu mere...tu ai reusit?

 

pai eu nu il instalez decat daca il instalam toti....ca asa normal ca daca updateaza loturile,nu o sa mearga,ca 1 o sa aibe un lot,altul o sa aiba alt lot...si normal ca o sa iasa din joc

i0nutz8328.10.2006 16:07

Eu v-am zis: nu-l instalez.

Neo Forever 200604.11.2006 07:07

Salut all. Am dat seach in google despre probleme de fifa si am ajuns aici.

Am si eu o problema, la multiplayer. Totusi s-a intamplat dintr-o data.. Nu mereu pateam asa. Cand joc cu cineva, nu apuc repriza a doua ca zice "Connection lost with other player" . Ce trebuie sa fac. Aseara am reinstalat windowsul,deci am reinstalat si fifa. Ce pot face ca sa scap?

blindica04.11.2006 07:51

Nu mai apasa pe taste la pauza, nici tu, nici adversarii tai...merge in 90 % din cazuri , nu cred k e o coincidenta..

Neo Forever 200608.11.2006 14:20

deci nu stiu de ce , dar in ultimul timp atunci cand dam sut se blocheaza..de ce?

i0nutz8309.11.2006 09:08

Daca aveti jocul instalat CORECT si CURAT nu au de ce sa apara probleme.

GOD10.11.2006 19:48

cand se termina sezonu as vrea sa intru si eu

i0nutz8310.11.2006 20:14

Intram cu totii.. Da' mai asteapta si tu pana la 1 ianuarie.. :P

GOD10.11.2006 20:17

ms pentru raspuns o sa astept

daca vreti ID meu= god_life00

GOD11.11.2006 12:22

auziti daca se retrage cineva poate fi inlocuit nu conteaza ce rezultate are dar sa inru si eu

blindica11.11.2006 12:57

nu, nu se poate, tre` sa astepti sa inceapa inscrieri pt un nou sezon, si dak esti acceptat dupa ce ai fost supus unor teste :P ...atunci intri si doar in Liga 2 :)

GOD11.11.2006 13:21

ca ms pentru. raspuns pentru. amical god_life00

sebastian_blondu14.11.2006 15:35

Salut! am si eu o intrebare: ce se intampla cu cineva care s-a retras din campionat(ma refer la meciurile jucate pana sa se retraga). Se lasa rezultatele inregistrate de acesta pana sa se retraga iar pe restul care le mai mai avea de jucat le pierde cu 3-0 la masa verde ???? Deci ma intereseaza in primul rand ce se intampla cu rezultatele(cele inregistrate inainte) unuia care s-a retras din campionat.

Va multumesc anticipat.

RobYnho14.11.2006 17:26

Se lasa rezultatele inregistrate de acesta pana sa se retraga, iar pe restul care le mai mai avea de jucat, le pierde cu 3-0 la masa verde. Cazul meu :lol:

i0nutz8314.11.2006 19:47

@Robinho: avand in vedere ca tu ti-ai exprimat public retragerea din campionat nu cred ca mai esti in masura sa oferi altor useri (in activitate) detalii despre desfasurarea lui.

 

Multumim!

dragutzu8920.11.2006 15:28

pentru cei carora le iese din fifa duap priam repriza, dezinstalati fifa06! stiu ca sunt aiurea dar asa pateam si eu pana cand mi-a zis unu ca e din cauza jocului vechi si a mers, acum nu mai am probleme la jumatate!

bafta

blindica20.11.2006 17:13

@dragutzu : povesti de adormit copiii, am 06 dezinstalat de ceva timp si tot iese :lol:

dragutzu8922.11.2006 09:43

mie imi iesea aproape la fiecare meci , iar dupa ce am dezinstalt fifa06, rar mi-a mai iesit!

eu nu vorbesc din auzite, v-am zis ce mi s-a intamplat mie :wink:

i0nutz8323.11.2006 05:22

Important e sa nu apasati pe butoane aiurea pe timpul pauzei. Asta e tot!

mihai141129.11.2006 14:57

BAAAA NU MAI DATIIIII MASURIIIIIIIIIIIIIII

NU MA INTERESEAZAAAAA BANCURILEEE VOASTREEEEEEEE,INJURATURILEEEEEE SI ALTEEEEE PROSTIIIII DEBITATEEE DE VOIIII

 

 

SI NUUUU,NUUU JOCCC AMICALEEEEEE DECAT CU FILIP DORYZOR SI DANUTZZZZZZZ

PoWeR01.12.2006 04:30

ionutz, poti sa actualizezi la regulament noua structura cu 18 echipe

i0nutz8301.12.2006 11:35

Vom actualiza modificarile in curand!

gabiloves01.12.2006 13:13

sunt gabiloves .... Mihai 1411 am rezolvat problema pot juca

nepotuuu02.12.2006 04:12

Mihai1411 poti sa imi mai faci odata testu ala ? si srry de ieri da am avut treaba lasa mi si mie un mesaj pe yahoo cu o ora la care te pot gasi :?

mihai141102.12.2006 05:50

dar am messenger ma,nu trebuie sa postati aici...nepotu oricum m-am lamurit,conexiunea ma interesa,nu jocul

«1789101152»