Joaca god zici ca`i barcelooooonaaaaaaaaaaaaaa
))
Joaca god zici ca`i barcelooooonaaaaaaaaaaaaaa
))
si ionut guardiola =))
hai bagati aici care joaca.....eu unul....inca 9,sau sa faca careva lotul ![]()
daca il fac eu,castigam sigur ![]()
propunerea mea
1.mihai1411
2.roby29steaua
3.f1or_cs
4.marianbolohan
5.peridrome
6.s3rgyu_adriano_13
7.heruand20
8. niculaeflorinel
9.blind1ro
10.alinn50c
11.i0nutz
si ca sa fie echilibrat,sa joace locul 1 din campionatul trecut cu locul 1 de la voi
locul 2 cu locul 2 etc
...
Challenge-ul a fost anulat. Mi-e scarba !
Am jucat cu adriano georgescu pm.. Numai qw, inceput de meci direct spre jumatatea mea etc. Gata. Nu mai jucam cu nimeni !
Sa nu mai amintesc de infectia aia din Ploiesti.
Multa mumumuie god, si nu in ultimul rand petrolului.
Injura jegosul asta cu care am jucat Steaua ca la usa cortului. Nu se mai face niciun challenge si punct.
Confirm. Cert e ca nu-s cu nimic de vina si cat sunt in campionatul asta nu doresc sa critic pe nimeni, desi as avea motive. Imi pare rau ca mi-am patat imaginea cu chestia asta.
Challenge-ul a fost anulat. Mi-e scarba !
Am jucat cu adriano georgescu pm.. Numai qw, inceput de meci direct spre jumatatea mea etc. Gata. Nu mai jucam cu nimeni !
Chiar ma gandeam c-or sa fie cabanovisti d-astia ![]()
am si eu nevoie de ajutor
ce placi video folositi pt a rula jocul cu detalii la maxim...??
mi s-a stricat placa video si trebuie sa imi iau alta
GeForce GT 9800
gata am ales,maine vine,poimaine o montez,daca se posteaza etape si nu apuc sa joc sa le amanati va rog
Procesor video:
ATI Radeon HD5770
Slot:
PCI Express 2.0
Rezolutie maxima
2560 x 1600 (DVI)
Procesor
Producator chipset:
ATI Radeon
Serie:
Radeon HD 5k
Versiune Pixel Shader:
5.0
Tehnologie de fabricatie (nanometri):
40
Frecventa procesor (MHz):
850
Memorie
Capacitate memorie (MB):
1024
Tip memorie:
GDDR5
Frecventa memorie (MHz):
4800
BUS memorie (biti):
128
Alte Caracteristici
Suport DirectX (versiune):
11
Suport OpenGL (versiune):
3.1
Tehnologii:
ATI CrossFire X
ATI AVIVO HD
Conectori
Conector DVI:
Da
Sistem De Racire
Cooler:
Dual Slot Fan
Radiator:
Da
Altele
Altele:
DisplayPort
ATI RADEONâ"¢ X1550 Core
Si cu a mea merge la maxim,si e din 2007.A fost super 2010-ele.