FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1505152»
i0nutz8320.04.2010 10:17

Joaca god zici ca`i barcelooooonaaaaaaaaaaaaaa ;)))

mihai141120.04.2010 12:19

si ionut guardiola =))

 

hai bagati aici care joaca.....eu unul....inca 9,sau sa faca careva lotul :P

 

daca il fac eu,castigam sigur :)

 

propunerea mea

 

1.mihai1411

2.roby29steaua

3.f1or_cs

4.marianbolohan

5.peridrome

6.s3rgyu_adriano_13

7.heruand20

8. niculaeflorinel

9.blind1ro

10.alinn50c

11.i0nutz

 

si ca sa fie echilibrat,sa joace locul 1 din campionatul trecut cu locul 1 de la voi

locul 2 cu locul 2 etc

Dany's20.04.2010 12:22

...

i0nutz8321.04.2010 17:39

Challenge-ul a fost anulat. Mi-e scarba !

 

Am jucat cu adriano georgescu pm.. Numai qw, inceput de meci direct spre jumatatea mea etc. Gata. Nu mai jucam cu nimeni !

RobYnho21.04.2010 17:43

Sa nu mai amintesc de infectia aia din Ploiesti.

Multa mumumuie god, si nu in ultimul rand petrolului.

i0nutz8321.04.2010 17:44

Injura jegosul asta cu care am jucat Steaua ca la usa cortului. Nu se mai face niciun challenge si punct.

Dany's21.04.2010 17:55

Confirm. Cert e ca nu-s cu nimic de vina si cat sunt in campionatul asta nu doresc sa critic pe nimeni, desi as avea motive. Imi pare rau ca mi-am patat imaginea cu chestia asta.

blindica22.04.2010 07:49
Challenge-ul a fost anulat. Mi-e scarba !

 

Am jucat cu adriano georgescu pm.. Numai qw, inceput de meci direct spre jumatatea mea etc. Gata. Nu mai jucam cu nimeni !

 

Chiar ma gandeam c-or sa fie cabanovisti d-astia :cursing:

mihai141107.06.2010 05:57

am si eu nevoie de ajutor

 

ce placi video folositi pt a rula jocul cu detalii la maxim...??

 

mi s-a stricat placa video si trebuie sa imi iau alta

RobYnho07.06.2010 12:30

GeForce GT 9800

mihai141107.06.2010 12:43

gata am ales,maine vine,poimaine o montez,daca se posteaza etape si nu apuc sa joc sa le amanati va rog

 

 

 

 

Procesor video:

 

 

ATI Radeon HD5770

 

Slot:

 

 

PCI Express 2.0

 

Rezolutie maxima

 

 

2560 x 1600 (DVI)

 

Procesor

 

Producator chipset:

 

 

ATI Radeon

 

Serie:

 

 

Radeon HD 5k

 

Versiune Pixel Shader:

 

 

5.0

 

Tehnologie de fabricatie (nanometri):

 

 

40

 

Frecventa procesor (MHz):

 

 

850

 

Memorie

 

Capacitate memorie (MB):

 

 

1024

 

Tip memorie:

 

 

GDDR5

 

Frecventa memorie (MHz):

 

 

4800

 

BUS memorie (biti):

 

 

128

 

Alte Caracteristici

 

Suport DirectX (versiune):

 

 

11

 

Suport OpenGL (versiune):

 

 

3.1

 

Tehnologii:

 

 

ATI CrossFire X

ATI AVIVO HD

 

Conectori

 

Conector DVI:

 

 

Da

 

Sistem De Racire

 

Cooler:

 

 

Dual Slot Fan

 

Radiator:

 

 

Da

 

Altele

 

Altele:

 

 

DisplayPort

blindica07.06.2010 18:22

ATI RADEONâ"¢ X1550 Core

Si cu a mea merge la maxim,si e din 2007.A fost super 2010-ele.

«1505152»