Vreau sa ma inscriu si eu in campionatul vostru.
ID: just.bibanu
Indeplinesc toate cerintele !
Vreau sa ma inscriu si eu in campionatul vostru.
ID: just.bibanu
Indeplinesc toate cerintele !
Indeplinesc toate cerintele !
Contul tau nu are vechime ( 1 an ), deci nu indeplinesti cerintele.
Contul tau nu are vechime ( 1 an ), deci nu indeplinesti cerintele.
Deci trebuie sa astept un an ca sa ma pot inscrie ![]()
Bibanu,dar parca mai aveai un cont mai vechi.
Bibanu,dar parca mai aveai un cont mai vechi.
Din pacate nu am cont mai vechi
Daca as fi avut era bine..
Salut baieti, am un campionat de FIFA unde se joaca tot pe game speed: normal. Si m-am gandit sa facem cupe europene. Primii 10 ai vostri cu primii 10 ai mei merg in Champions League. Iar restu 10 ai vostri cu restu 10 ai mei, merg in Europa league. Daca sunteti de acord ar fi frumos... j***@*** Scuze de off topic.
Mersi. http://steauafc.net
Trebuie sa astepti un an, sa ai vechime pe forum si activitate si sa fii stelist.
Deci trebuie sa astept un an ca sa ma pot inscrie![]()
Salut baieti, am un campionat de FIFA unde se joaca tot pe game speed: normal. Si m-am gandit sa facem cupe europene. Primii 10 ai vostri cu primii 10 ai mei merg in Champions League. Iar restu 10 ai vostri cu restu 10 ai mei, merg in Europa league. Daca sunteti de acord ar fi frumos... j***@*** Scuze de off topic.Mersi. http://steauafc.net
N-ar strica,nu s-a mai facut asta de mult.
N-ar strica,nu s-a mai facut asta de mult.
Nu ar strica dar nu stiu daca adminii de aici vor fi de acord.. Vreau sa fac un forum ispre pentru cupe.. Champions League si Europa League.
pai noi nu avem adversar
pai noi nu avem adversar
O sa facem cupele si vei vedea ce adversari ai.. E vorba de playerii din Fans-League.
e clar
e clar
Eu am incercat sa facem ceva frumos.. ![]()
e clar
Pana la urma eu ma ocup de campionatul ala si stiu ce oameni sunt acolo.. in afara de o persoana, nu exista nimeni recalcitrant sau ofticat sa te injure dupa meci.
LE: Daca la asta te referai.
Am putea face si un challenge, 10 vs 10, ca-n vremurile de demult, asta daca doriti si are cine sa se ocupe.
Nu e greu sa te ocupi de asa ceva,seriozitatea playerilor e mai grea.Jucatorii respectivi au si ei conturi aici sau nu sunt toti stelisti?
Majoritatea nu au conturi. Avem si vreo 2-3 "stranieri", dar in mare parte stelisti.
pai si tu dany unde o sa joci,faci blaturi
?
Eu doar o sa ma ocup din partea noastra daca se va face ceva.
Asteptam un raspuns concret. De preferat ar fi 11 vs 11 si ..nu-i nicio graba.
ionut decide
Eu unul sunt de acord, cu o singura precizare: sa nu ne trezim cu 10 conturi aiurea din partea celor cu care jucam. Posteaza cineva de la ei la noi si cineva de la noi la ei.
Fiecare de aici trece rezultatul aici, si invers.Cred ca e cel mai bine asa. Raman detaliile de discutat in privat pe messenger (cel care se ocupa, ca sa n-o mai lalaim aici) cand aveti ceva timp.
Merge. Dar maxim 3 zile alocate challenge-ului.
Deci, cine se ocupa? ![]()
tu ![]()
oo e si godel la ei in campionat ![]()
tu
oo e si godel la ei in campionat
Ce dor imi e de el. ![]()