FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«149505152»
just bibanu28.02.2010 17:43

Vreau sa ma inscriu si eu in campionatul vostru.

 

ID: just.bibanu

 

Indeplinesc toate cerintele !

RobYnho28.02.2010 17:45
Indeplinesc toate cerintele !

 

Contul tau nu are vechime ( 1 an ), deci nu indeplinesti cerintele.

just bibanu01.03.2010 16:47
Contul tau nu are vechime ( 1 an ), deci nu indeplinesti cerintele.

 

Deci trebuie sa astept un an ca sa ma pot inscrie :(

blindica01.03.2010 19:24

Bibanu,dar parca mai aveai un cont mai vechi.

just bibanu03.03.2010 16:43
Bibanu,dar parca mai aveai un cont mai vechi.

 

Din pacate nu am cont mai vechi :( Daca as fi avut era bine..

just bibanu15.04.2010 11:03

Salut baieti, am un campionat de FIFA unde se joaca tot pe game speed: normal. Si m-am gandit sa facem cupe europene. Primii 10 ai vostri cu primii 10 ai mei merg in Champions League. Iar restu 10 ai vostri cu restu 10 ai mei, merg in Europa league. Daca sunteti de acord ar fi frumos... j***@*** Scuze de off topic. fular-campionii Mersi. http://steauafc.net

Adrian15.04.2010 11:25

Trebuie sa astepti un an, sa ai vechime pe forum si activitate si sa fii stelist.

 

Deci trebuie sa astept un an ca sa ma pot inscrie :(
blindica15.04.2010 13:40
Salut baieti, am un campionat de FIFA unde se joaca tot pe game speed: normal. Si m-am gandit sa facem cupe europene. Primii 10 ai vostri cu primii 10 ai mei merg in Champions League. Iar restu 10 ai vostri cu restu 10 ai mei, merg in Europa league. Daca sunteti de acord ar fi frumos... j***@*** Scuze de off topic. fular-campionii Mersi. http://steauafc.net

 

N-ar strica,nu s-a mai facut asta de mult.

just bibanu15.04.2010 15:40
N-ar strica,nu s-a mai facut asta de mult.

 

Nu ar strica dar nu stiu daca adminii de aici vor fi de acord.. Vreau sa fac un forum ispre pentru cupe.. Champions League si Europa League.

mihai141115.04.2010 15:43

pai noi nu avem adversar

just bibanu15.04.2010 15:46
pai noi nu avem adversar

 

O sa facem cupele si vei vedea ce adversari ai.. E vorba de playerii din Fans-League.

mihai141115.04.2010 15:50

e clar

just bibanu15.04.2010 15:52
e clar

 

Eu am incercat sa facem ceva frumos.. :steag_sah_mic:

Dany's15.04.2010 15:59
e clar

 

Pana la urma eu ma ocup de campionatul ala si stiu ce oameni sunt acolo.. in afara de o persoana, nu exista nimeni recalcitrant sau ofticat sa te injure dupa meci.

 

LE: Daca la asta te referai.

 

Am putea face si un challenge, 10 vs 10, ca-n vremurile de demult, asta daca doriti si are cine sa se ocupe.

blindica15.04.2010 17:25

Nu e greu sa te ocupi de asa ceva,seriozitatea playerilor e mai grea.Jucatorii respectivi au si ei conturi aici sau nu sunt toti stelisti?

Dany's15.04.2010 18:40

Majoritatea nu au conturi. Avem si vreo 2-3 "stranieri", dar in mare parte stelisti.

mihai141116.04.2010 05:41

pai si tu dany unde o sa joci,faci blaturi :D?

Dany's16.04.2010 11:43

Eu doar o sa ma ocup din partea noastra daca se va face ceva.

 

Asteptam un raspuns concret. De preferat ar fi 11 vs 11 si ..nu-i nicio graba.

 

 

mihai141117.04.2010 05:40

ionut decide

i0nutz8319.04.2010 13:49

Eu unul sunt de acord, cu o singura precizare: sa nu ne trezim cu 10 conturi aiurea din partea celor cu care jucam. Posteaza cineva de la ei la noi si cineva de la noi la ei.

Dany's19.04.2010 15:58

Fiecare de aici trece rezultatul aici, si invers.Cred ca e cel mai bine asa. Raman detaliile de discutat in privat pe messenger (cel care se ocupa, ca sa n-o mai lalaim aici) cand aveti ceva timp.

i0nutz8319.04.2010 16:50

Merge. Dar maxim 3 zile alocate challenge-ului.

Dany's19.04.2010 17:33

Deci, cine se ocupa? :happy:

mihai141120.04.2010 08:49

tu :D

 

oo e si godel la ei in campionat :))

RobYnho20.04.2010 09:44
tu :D

 

oo e si godel la ei in campionat :))

 

Ce dor imi e de el. :wub:

«149505152»