FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«14849505152»
mihai141123.06.2009 10:37

god revine :)),sau asta e ala de era catel?

Sevlow2423.06.2009 10:41

Am pus o intrebare,iar ma stresati cu "g@d" si alti baieti...

 

Nu cred ca esti in masura sa ma judeci tu pe mine,poate imi raspunde si mie un baiat de treaba.

Adrian23.06.2009 11:36

Sevlow24

 

Tu nu vei juca niciodata in campionatul de fifa al acestui site. Ce e asa de greu sa intelegi?

 

Probabil tu crezi ca esti singurul om destept de pe planeta si ca, daca bagi Wolves invers, nimeni nu se prinde. Nu e asa petrolistule.

 

Wolves = lupii (porecla petrolistilor)

24= 1924 anul infiintarii petrolului.

 

Eu nu cred ca esti utilizatorul god. Eu sunt sigur ca esti ala pentru ca ala era exact atat de prost incat sa isi faca cont imediat dupa ce a fost banat, sa bage prima postare fix in campiontul de fifa si sa isi alega un nume care sa arate ca e petrolist.

 

Uite cum facem. Eu nu te banez acum. Te las in continuare sa utilizezi acest site. Poti posta in toate sectiunile mai putin sectiunea de fifa.

Daca mai postezi o data aici, vei fi sanctionat.

 

 

p.s.

Ionut a fost baiat de treaba si v-a permis multora sa va inscrieti aici desi nu sunteti stelisti. Si eu sunt sigur ca o buna parte dintre cei care joaca fifa nu sunt stelisti. Va garantez ca in momentul cand voi vedea la voi orice urma de comportament anti Steaua, veti fi banati.

i0nutz8325.06.2009 11:07

@sevlow: credeam ca am incheiat discutia cu tine; zi mersi ca inca mai poti posta pe acest forum; cat despre fifa, te asigur eu ca nu vei juca niciodata pe fcsteaua.ro

 

orice post pe sectiunea fifa va fi considerat offtopic si tratat - respectiv sanctionat - ca atare.

 

@Adrian: ms pt suport ;)

Stanici01.07.2009 08:03

Lupu'plii a primit ban pe termen nelimitat de la subsemnatul. Daca mai are careva vreo suspiciune in legatura cu "neprieteni", spuneti, ii dam afara, da-i in plua noastra!

RobYnho12.10.2009 16:00

Da. Merge.

EMPORiO22.10.2009 20:05

Am si eu o intrebare: o placa video de 256 e buna pentru a juca fifa '10 in conditii optime?

i0nutz8323.10.2009 07:17

Da mai multe detalii, ce fel de placa video, ce procesor, cat ram etc.. In mod normal, ai putea juca, dar cu detaliile la minim. Cel mai simplu ar fi sa incerci sa il instalezi ...

mihai141123.10.2009 08:51

cel mai bine te uiti pe siteul firmei producatoare,c arata acolo cerinte minime

EMPORiO23.10.2009 11:04

Celeron CPU 2,66 GHz

2,66 GHz, 768 MB of RAM

si am placa video de 128 ... si vreau s-o schimb cu una de 256 cel putin ... mi-as lua una de 512 ...

as lua-o pe asta ...Gainward BLISS 9400GT 512MB DDR2 128-bit

 

@i0nutz: nu mi-a mers nici macar '09. imi mergea framat ...

bubutza23.10.2009 12:20

nu cred ca poti lua placa video ddr2 .. (LE: aa, ba nu)

 

daca ar fi sa alegi dintre o placa 512/128 si 256/256 care ar fi mai buna?

cristian01423.10.2009 12:26

Daca vrei o placa video buna si ieftina : Placa video Galaxy nVidia GeForce 9500GT, 1024MB DDR2, 128bit, PCI-E. Doar 189 RON.

Dar nu intotdeauna trebuie sa te ghidezi dupa rami. O componenta foarte importanta pentru o placa video sunt bitii.

RobYnho23.10.2009 12:28

Si frecventa.

EMPORiO24.10.2009 08:43

@bubutza: cred ca 256/256

 

 

si ca sa-mi mearga fifa 10 in conditii optime de joc, trebuie sa-mi cumpar o placa care are Pixel Shared 2 sau ceva de genul?

i0nutz8324.10.2009 14:31

Ti-ar trebui si mai mult ram, macar 1 gb...

EMPORiO24.10.2009 19:01

Va multumesc ...

i0nutz daca reusesc sa imi fac calculatorul la timp, ma primesti si pe mine in campionat ?

i0nutz8326.10.2009 13:10

Depinde ce intelegi tu prin "la timp". Pana cel mai tarziu miercuri vreau sa dam drumul la campionat ...

blindica26.10.2009 13:41

Daca vrei sa ma testezi,sunt online :P

i0nutz8326.10.2009 14:03

@blind: te-am adaugat in lista (ym), ne gasim acolo..

Viper2207.11.2009 15:17

Am si eu o problema cand incerc sa adaug id-ul mihai_1411 . Mihai ,da-mi tu add poate nu este scris bine aici pe site.

bubutza07.11.2009 15:40

fara "_" .

Viper2207.11.2009 16:08
fara "_" .

 

Mersi

Harald13.02.2010 17:17

salut,

 

cand incepe un nou campionat si cum se fac inscrieri?

scuze daca infomratia asta exista deja undeva, dar nu am putut sa o gasesc

 

mersi

ronaldo_020113.02.2010 20:56

un nou sezon e pe cale de incepere probabil o luna,o luna jumate cam asa....va aparea un nou topic :Inscrieri

i0nutz8314.02.2010 00:16

Testati omul ! E vechi pe forum, de ce sa astepte ?

«14849505152»