Daca vreti fac eu grupele acum ![]()
Daca vreti fac eu grupele acum ![]()
La cupa tot asa e Liga 1 vs Liga 2 in prima faza?
pai corect asa ar trebui,cei din a sunt cap de serie !
Grupe direct, sa joace toti... cate 2 din prima cu cate 2 din Liga 2...hai ca va extrag eu niste grupe din sapca, pe webcam...LIVE !
THE MAGIC BLIND
sa asteptam si decizia lui Mihai,el a fost "autorul" cupelor de pana acum.....Grupe direct, sa joace toti... cate 2 din prima cu cate 2 din Liga 2...hai ca va extrag eu niste grupe din sapca, pe webcam...LIVE !
@ Ronaldo : eu mai mult glumeam... ![]()
ideea cu webu nu e rea:P
@Ronaldo : n-ai ce sa vezi, sunt un gras in impas, cu multe datorii la fast-food.
=)))
)) ![]()
o sa fie cupa ca pana acum,in curand
cu qw interzis ![]()
Salut! Vreau sa ma inscriu si eu ....Cum se procedeaza ?
trebuie sa mai astepti aproximativ pana la sfarsitul lunii ianuarie...se va deschode un topic nou: noi inscrieri....postezi id tau acolo
este cineva care nu vrea sa participe in cupa,cu restrictia de cu+w interzisa?
ca ma apuc sa fac grupele si sa stiu
trebuie sa mai astepti aproximativ pana la sfarsitul lunii ianuarie...se va deschode un topic nou: noi inscrieri....postezi id tau acolo
Se stie aproximativ data cand se vor face inscrierile?
nu este o data fixa.....cand se termina returul se va afisa un topic nou
2-3 saptamani.
nu este o data fixa.....cand se termina returul se va afisa un topic nou
ok multumesc mult!!!!
Salutare la toata lumea.
Mi-ar face placere sa joc si eu fifa 2009 alaturi de voi.
Nu pot sa zic ca sunt un infocat stelist, dar imi place fotbalul si tin cu echipele romanesti in cupele europene.
Am 27 de ani, si sper sa fiu acceptat in comunitatea voastra.
Multumesc.
@Suie : nu mai asculta electro si o sa fii universal acceptat ![]()
@Suie : nu mai asculta electro si o sa fii universal acceptat
muzica electro e frumoasa, nu o pot abandona ![]()
Salut si respectele mele la toata lumea !....Ador fotbalul, Steaua si ca orice fotbalist mai joc si fifa
)... Am auzit numai de bn despre campionatu de aici si felul cum e organizat , as vrea sa particip .....id'ul meu "madalin_cosmyn".....
Am si eu o intrebare dc nu se mai joaca SuperCupa??
Nu mai prezinta interes
)
da m-am inscris si eu dc nu mati pus si pe mine?
( ![]()