FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1464748495052»
blindica16.12.2008 17:42

Daca vreti fac eu grupele acum :hump:

GOD16.12.2008 18:53

La cupa tot asa e Liga 1 vs Liga 2 in prima faza?

ronaldo_020116.12.2008 19:01

pai corect asa ar trebui,cei din a sunt cap de serie !

blindica16.12.2008 19:03

Grupe direct, sa joace toti... cate 2 din prima cu cate 2 din Liga 2...hai ca va extrag eu niste grupe din sapca, pe webcam...LIVE !

GOD16.12.2008 19:10

THE MAGIC BLIND

ronaldo_020116.12.2008 19:11
Grupe direct, sa joace toti... cate 2 din prima cu cate 2 din Liga 2...hai ca va extrag eu niste grupe din sapca, pe webcam...LIVE !
sa asteptam si decizia lui Mihai,el a fost "autorul" cupelor de pana acum.....
blindica16.12.2008 19:18

@ Ronaldo : eu mai mult glumeam... :steag_sah_mic:

ronaldo_020116.12.2008 19:52

ideea cu webu nu e rea:P

blindica16.12.2008 19:57

@Ronaldo : n-ai ce sa vezi, sunt un gras in impas, cu multe datorii la fast-food.

ronaldo_020116.12.2008 20:04

=))):)))) :oops:

mihai141117.12.2008 06:05

o sa fie cupa ca pana acum,in curand

 

cu qw interzis :P

Sunny20.12.2008 08:12

Salut! Vreau sa ma inscriu si eu ....Cum se procedeaza ?

ronaldo_020120.12.2008 08:56

trebuie sa mai astepti aproximativ pana la sfarsitul lunii ianuarie...se va deschode un topic nou: noi inscrieri....postezi id tau acolo

mihai141106.01.2009 13:34

este cineva care nu vrea sa participe in cupa,cu restrictia de cu+w interzisa?

ca ma apuc sa fac grupele si sa stiu

cioltem_1310.01.2009 13:39
trebuie sa mai astepti aproximativ pana la sfarsitul lunii ianuarie...se va deschode un topic nou: noi inscrieri....postezi id tau acolo

 

Se stie aproximativ data cand se vor face inscrierile?

ronaldo_020110.01.2009 13:57

nu este o data fixa.....cand se termina returul se va afisa un topic nou

bubutza10.01.2009 14:27

2-3 saptamani.

cioltem_1310.01.2009 15:51
nu este o data fixa.....cand se termina returul se va afisa un topic nou

ok multumesc mult!!!!

suie15.01.2009 20:44

Salutare la toata lumea.

Mi-ar face placere sa joc si eu fifa 2009 alaturi de voi.

Nu pot sa zic ca sunt un infocat stelist, dar imi place fotbalul si tin cu echipele romanesti in cupele europene.

Am 27 de ani, si sper sa fiu acceptat in comunitatea voastra.

 

Multumesc.

blindica15.01.2009 21:13

@Suie : nu mai asculta electro si o sa fii universal acceptat :punk:

suie16.01.2009 10:14
@Suie : nu mai asculta electro si o sa fii universal acceptat :punk:

 

muzica electro e frumoasa, nu o pot abandona :)

Sunny17.01.2009 12:10

Salut si respectele mele la toata lumea !....Ador fotbalul, Steaua si ca orice fotbalist mai joc si fifa ;))... Am auzit numai de bn despre campionatu de aici si felul cum e organizat , as vrea sa particip .....id'ul meu "madalin_cosmyn".....

GOD18.01.2009 19:01

Am si eu o intrebare dc nu se mai joaca SuperCupa??

i0nutz8319.01.2009 09:40

Nu mai prezinta interes ;))

Vitali_Steaua13.02.2009 13:03

da m-am inscris si eu dc nu mati pus si pe mine? :(( :(

«1464748495052»