cred ca actualizeaza ...
cred ca actualizeaza ...
le inchid pe toate, daca tot pic...
cum sa retrogradezi tu ionute
)
pe tine ti-am zis ca te primim si in a,ca doar dte ocupi de camp de mult
pai sunt ca si retrogradat
)
tu nu retrogradezi niciodata ![]()
Am si eu o nelamurire si o propunere...
Dupa mai multe urmariri am descoperit urmatoarele lucruri.
Pe danutzdanutz54 si mihai1411 cei doi sunt frati si zic ca au 2 calculatoare nu i-am vazut niciodata pe amandoi in acelasi timp pe mess.
La un minut distanta s-a postat danutzdanutz54 si mihai1411 pe 2 forumuri diferite asta si ala al meu,dupa acelasi ip 89.43.XXX.XXX(am cenzurat sa nu existe discutii).
propun ca odata pentru. totdeauna sa lamurim acest caz.
Propun sa se joaca in acelasi timp 2 amicale ,eu sa joc cu danutzdanutz54 si unu din acest campionat cu mihai1411 ,cei doi sa dea HOST.
Multumesc...
Discutia nu isi are rostul pe acest forum.
@god, esti avertizat pentru offtopic iar urmatorul astfel de post va atrage dupa sine o sanctiune mai dura.
avem 1 singur calculator de la care se poate juca fifa,laptopul e pentru lucrat in office,mess etc,pt ca e varza,cat despre vazut pe mess,tu nu ai cum sa ma vezi ca te am la ignore deci.....
ps:te invit la Bucuresti sa vedem un meci si sa ne cunosti daca asta e problema ta existentiala
@Mihai: Nu-i mai raspunde la provocari...
Aceasta era o contestatie nu un ofttopic.
Oricum daca tot faci reguli ,fale pentru. toti,numai favoriza...
Oricum pentru. tine Ion e bine ca ai un spion:) ,urat....
acum pe bune god,cand vii in Bucuresti sa treci sa ne cunosti,fara nici o caterinca
probabil rusu Andrey ca am vazut ca il are si Dan in lista ne-a vazut pe amandoi pe mess
Pentru Divizia B:
pacat ca au fost multi neseriosi care nu si-au jucat meciurile ...
Bafta pentru cei ce merg mai departe
KINSKI exista edit nu mai fa DOUBLE POST
Ioane nu stiu daca e topicul potrivit dar iti spun aici. Eu plec in vacanta pe 2 iulie si ma intorc pe 20...Campionatul va incepe probabil in acest interval... Mi se pot amana etapele??? Le voi juca in 2-3 zile pe toate...Mersi pentru intelegere si as vrea un raspuns... Probabil trebuie sa vorbesc si cu supervizorul Diviziei B , dar nu stiu cat timp mai am...
Toata lumea va fi in vacanta/concediu in intervalul iulie- august. Programul campionatului va fi unul lejer astfel ca oamenii sa poata juca linistiti etapele, atunci cand au timp.
Bun...Mersi mult pentru intelegere....Atunci va urez si eu vacanta placuta !!! ![]()
Am si eu o nelamurire dc eu cata2005pop nu sunt nici macar testat ,astept un raspuns.
Asteapta...
i0nutz oare poate vreun site-admin sa-mi schimbe numele la cont dak se poate? :-??
De putut se poate, ideea e sa vrea ;-)
pui tu o pila acolo
sau dak nu pune-ma te rog in contact cu unul din site-admini ![]()
sau noah.. Dak poti spune-i sa fie in loc de Prodigy_andrey - ........ new1gogo
ia astia de a 12-a cu ce note va laudati la BAC?![]()
8,33....slab.Oralul m-a tras in jos ![]()