FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1444546474852»
bubutza06.06.2008 15:41

cred ca actualizeaza ...

i0nutz8306.06.2008 15:42

le inchid pe toate, daca tot pic...

mihai141106.06.2008 17:26

cum sa retrogradezi tu ionute ;))

pe tine ti-am zis ca te primim si in a,ca doar dte ocupi de camp de mult

i0nutz8306.06.2008 19:38

pai sunt ca si retrogradat ;))

mihai141107.06.2008 05:45

tu nu retrogradezi niciodata :D

GOD10.06.2008 18:19

Am si eu o nelamurire si o propunere...

Dupa mai multe urmariri am descoperit urmatoarele lucruri.

 

Pe danutzdanutz54 si mihai1411 cei doi sunt frati si zic ca au 2 calculatoare nu i-am vazut niciodata pe amandoi in acelasi timp pe mess.

 

La un minut distanta s-a postat danutzdanutz54 si mihai1411 pe 2 forumuri diferite asta si ala al meu,dupa acelasi ip 89.43.XXX.XXX(am cenzurat sa nu existe discutii).

 

propun ca odata pentru. totdeauna sa lamurim acest caz.

 

Propun sa se joaca in acelasi timp 2 amicale ,eu sa joc cu danutzdanutz54 si unu din acest campionat cu mihai1411 ,cei doi sa dea HOST.

 

Multumesc...

i0nutz8310.06.2008 19:56

Discutia nu isi are rostul pe acest forum.

@god, esti avertizat pentru offtopic iar urmatorul astfel de post va atrage dupa sine o sanctiune mai dura.

mihai141111.06.2008 06:35

avem 1 singur calculator de la care se poate juca fifa,laptopul e pentru lucrat in office,mess etc,pt ca e varza,cat despre vazut pe mess,tu nu ai cum sa ma vezi ca te am la ignore deci.....

 

ps:te invit la Bucuresti sa vedem un meci si sa ne cunosti daca asta e problema ta existentiala

i0nutz8311.06.2008 07:48

@Mihai: Nu-i mai raspunde la provocari...

GOD11.06.2008 08:53

Aceasta era o contestatie nu un ofttopic.

 

Oricum daca tot faci reguli ,fale pentru. toti,numai favoriza...

 

Oricum pentru. tine Ion e bine ca ai un spion:) ,urat....

mihai141111.06.2008 12:51

acum pe bune god,cand vii in Bucuresti sa treci sa ne cunosti,fara nici o caterinca

 

 

probabil rusu Andrey ca am vazut ca il are si Dan in lista ne-a vazut pe amandoi pe mess

KINSKI11.06.2008 17:06

Pentru Divizia B:

 

pacat ca au fost multi neseriosi care nu si-au jucat meciurile ...

KINSKI11.06.2008 17:38

Bafta pentru cei ce merg mai departe

ronaldo_020111.06.2008 20:34

KINSKI exista edit nu mai fa DOUBLE POST

Sergyu1629.06.2008 10:01

Ioane nu stiu daca e topicul potrivit dar iti spun aici. Eu plec in vacanta pe 2 iulie si ma intorc pe 20...Campionatul va incepe probabil in acest interval... Mi se pot amana etapele??? Le voi juca in 2-3 zile pe toate...Mersi pentru intelegere si as vrea un raspuns... Probabil trebuie sa vorbesc si cu supervizorul Diviziei B , dar nu stiu cat timp mai am...

i0nutz8329.06.2008 19:54

Toata lumea va fi in vacanta/concediu in intervalul iulie- august. Programul campionatului va fi unul lejer astfel ca oamenii sa poata juca linistiti etapele, atunci cand au timp.

Sergyu1630.06.2008 08:56

Bun...Mersi mult pentru intelegere....Atunci va urez si eu vacanta placuta !!! :beer2:

GOD30.06.2008 09:10

Am si eu o nelamurire dc eu cata2005pop nu sunt nici macar testat ,astept un raspuns.

i0nutz8330.06.2008 09:12

Asteapta...

marianb30.06.2008 12:00
;))
Prodigy_andrey03.07.2008 13:01

i0nutz oare poate vreun site-admin sa-mi schimbe numele la cont dak se poate? :-??

i0nutz8303.07.2008 17:49

De putut se poate, ideea e sa vrea ;-)

Prodigy_andrey03.07.2008 18:03

pui tu o pila acolo :) sau dak nu pune-ma te rog in contact cu unul din site-admini :P

 

sau noah.. Dak poti spune-i sa fie in loc de Prodigy_andrey - ........ new1gogo

crist3a05.07.2008 12:54

ia astia de a 12-a cu ce note va laudati la BAC?:P

F1oRinho05.07.2008 12:56

8,33....slab.Oralul m-a tras in jos :)

«1444546474852»