FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1454647484952»
crist3a05.07.2008 15:31

pe fete le-a ajutat oralu cred:P

mihai141101.08.2008 10:38

galatasaray :|

 

Din lotul turcilor fac parte nu mai puțin de opt jucãtori care au ajuns cu Turcia în semifinalele Euro 2008, dar și Fernando Meira (sfertfinalist cu Portulagia) și suedezul Tobias Linderoth, și el prezent la EURO. Steliștii vor trebui sã mai fie ațenți și la Shabani Nonda, Lincoln sau Harry Kewell, recent transferat de la Liverpool.

 

 

dar si Banel a fost ma nene la euro =))

 

bubutza01.08.2008 10:44

doar ziceam de aseara ca o sa pice cu Galatasaray... :)) cineva tre sa dea o bere :))

 

pana la urma ... decat sa ne facem de rusine in grupe cu echipe mai bune ca Galata... mai bine mergem in UEFA cu echipe de nivelul nostru.

Sergyu1601.08.2008 10:48

Doar Atletico era mai rau decat Galata..>Asta e...Au astia niste jucatori..>iar in turcia va fi infern...Sper sa mai avem sanse si dupa primul meci...

bubutza01.08.2008 10:53

sanse o sa avem... dar cate la mie ...

Fc Alin08.08.2008 07:17

ce iti trebuie sa joci pe net ca ma enerveaza ca nu stiu imi zice cineva va rog mult :sad2:

i0nutz8308.08.2008 08:35

Iti trebuie jocul full, curat (fara patch-uri etc) si o conexiune bunicica la net.

romgeo16.08.2008 12:16

uite ca avem sanse ... chiar mari :P

Sergyu1609.09.2008 11:32

O intrebare la Euro 2008....Cand sa incep o noua campanie de calificare imi iasa din joc si scrie aia cu euro 2008 has stopped working...In rest la Campaign acolo pot sa joc ...Insa daca vreau sa joc la Euro nu pot...ma lasa , imi aleg echipa , vad grupele si cand dau advance apare eroarea...Ceva solutii???

mihai141109.09.2008 11:41

cumperi jocul original ;))

Sergyu1609.09.2008 11:45

Da corect :P...Vroiam sa mai incerc o data jocul asta dupa ce prima data nu mi-a prea placut...Dar cred ca ne intoarcem la fifa...

mihai141109.09.2008 12:12

mai avem 1 luna pana la 2009 :)

bubutza10.09.2008 14:06

Cine vrea sa vada un meci inregistrat intre mine si boggy de pe SS.

 

pacat ca nu ati inregistrat si voi finala cupei.

 

pana la urma cand apare exact 2009?

Raulredblue10.09.2008 15:23

iau eu meciul sa vad cum jucati :D

Verssace12.09.2008 14:31

vreau sa joc si eu .

sã imi zica cineva ce trebuie sa fac , cand se mai joaca ?!

ronaldo_020112.09.2008 20:02

o sa fie un topic nou cu titlul(noi inscrieri)

ZorroGL23.10.2008 21:20

pot sa intru in lista de asteptare daca se elibereaza vreun loc ? 10x

i0nutz8323.10.2008 22:14

NU.

Blackzie24.10.2008 07:37

Vreau si eu sa ma bag in campionat :yes: Cand se v-a deschide topicu?

Blackzie24.10.2008 07:38

Vreau si eu sa ma bag in campionat :yes: Cand se v-a deschide topicu?

i0nutz8324.10.2008 08:42

Urmatoarea sesiune de inscrieri va fi la inceputul lui decembrie, in principiu.

ZorroGL24.10.2008 14:37
:huh:
i0nutz8324.10.2008 14:54

@zorro: asteapta viitoarele inscrieri, undeva aproape de inceputul lui decembrie. Numai bine !

blindica16.12.2008 15:45

@Mihai : cand incepe Cupa ? :thumbsup:

ronaldo_020116.12.2008 17:28

trageri in direct de la monaco?

«1454647484952»