pe fete le-a ajutat oralu cred:P
pe fete le-a ajutat oralu cred:P
galatasaray ![]()
Din lotul turcilor fac parte nu mai puțin de opt jucãtori care au ajuns cu Turcia în semifinalele Euro 2008, dar și Fernando Meira (sfertfinalist cu Portulagia) și suedezul Tobias Linderoth, și el prezent la EURO. Steliștii vor trebui sã mai fie ațenți și la Shabani Nonda, Lincoln sau Harry Kewell, recent transferat de la Liverpool.
dar si Banel a fost ma nene la euro =))
doar ziceam de aseara ca o sa pice cu Galatasaray...
cineva tre sa dea o bere ![]()
pana la urma ... decat sa ne facem de rusine in grupe cu echipe mai bune ca Galata... mai bine mergem in UEFA cu echipe de nivelul nostru.
Doar Atletico era mai rau decat Galata..>Asta e...Au astia niste jucatori..>iar in turcia va fi infern...Sper sa mai avem sanse si dupa primul meci...
sanse o sa avem... dar cate la mie ...
ce iti trebuie sa joci pe net ca ma enerveaza ca nu stiu imi zice cineva va rog mult :sad2:
Iti trebuie jocul full, curat (fara patch-uri etc) si o conexiune bunicica la net.
uite ca avem sanse ... chiar mari ![]()
O intrebare la Euro 2008....Cand sa incep o noua campanie de calificare imi iasa din joc si scrie aia cu euro 2008 has stopped working...In rest la Campaign acolo pot sa joc ...Insa daca vreau sa joc la Euro nu pot...ma lasa , imi aleg echipa , vad grupele si cand dau advance apare eroarea...Ceva solutii???
cumperi jocul original
)
Da corect
...Vroiam sa mai incerc o data jocul asta dupa ce prima data nu mi-a prea placut...Dar cred ca ne intoarcem la fifa...
mai avem 1 luna pana la 2009 ![]()
Cine vrea sa vada un meci inregistrat intre mine si boggy de pe SS.
pacat ca nu ati inregistrat si voi finala cupei.
pana la urma cand apare exact 2009?
iau eu meciul sa vad cum jucati ![]()
vreau sa joc si eu .
sã imi zica cineva ce trebuie sa fac , cand se mai joaca ?!
o sa fie un topic nou cu titlul(noi inscrieri)
pot sa intru in lista de asteptare daca se elibereaza vreun loc ? 10x
NU.
Vreau si eu sa ma bag in campionat
Cand se v-a deschide topicu?
Vreau si eu sa ma bag in campionat
Cand se v-a deschide topicu?
Urmatoarea sesiune de inscrieri va fi la inceputul lui decembrie, in principiu.
@zorro: asteapta viitoarele inscrieri, undeva aproape de inceputul lui decembrie. Numai bine !
@Mihai : cand incepe Cupa ? ![]()
trageri in direct de la monaco?