De ce nu poti sa lasi asa cum era inainte, acum trebuie sa-si aleaga fiecare echipa (inainte nu conta echipa) oricum echipele mele preferate Juventus si Barcelona sunt luate asa ca nu pot decat sa raman cu Juventus ) poate te razgandesti (sper)
am eu o intrebare: ce inseamna ip routabil??
ip rootabil este un ip alocat exclusiv calc. tau..
ok. deci asta inseamna ca am ip rutabil. iar descalificarea mea din campionat a fost neintemeiata
. in fine... nu o sa cer sa fiu introdus in campionat in locul unui concurent deja inscris, insa cer sa fiu introdus in campionatul viitor, daca nu in divizia a, macar in divizia b.![]()
FRATILOR ,,,,,CINE MA AJUTA SI PE MINE?
KUM MA INSCRIU SI YO IN CAMPIONAT? DAK NU SE POATE IN ASTA ...IN CEL VIITOR? AST RASP
vreau sa ma inscriu si eu in campionat. cum se face asta?
Inscrieri incheiate. Asteptati editia urmatoare, dupa 1 iunie..
kum pot sa ma inscriu si io in campionat dupa 1 iunie??ce imi trebuie
multi analfabeti pe aici
kum pot sa ma inscriu si io in campionat dupa 1 iunie??ce imi trebuie
Un loc liber, conexiune buna, ip rootabil si mult noroc.
am si eu o problema. La fifa cand dau la team management imi pun la Lyon formatia 4-3-1-2 si salvez. Cand joc pe net, o pun ei 4-2-4...Cum fac?
apesi z sau c si asezi cum vrei
cum se dau loviturile libere la firul ierbii?care stie pls sa-mi spuna si mie
trebuie sa dai f incet pt ca altfel iti va zbuza mingeae
f? tu ti-ai redefinit tastele?
lol..io cred ca s-a referit la "foarte incet" :lol: nu tasta F
ce este ip rootabil?
daca ai ip rootabil inseamna ca poti face host..
si cum aflu daca am ip rootabil???ca eu nu stiu...help pls...
Incerci sa faci host, simplu..
cand se mai fac inscrieri si cum pot sa ma inscriu? id : recoba32 echipe : inter, barca, arsenal
LOl omule !! u nu stii sa citesti ?? editzia urmatoare dupa 1 iunie !! deci ce inseamna asta ?? te las pe tine sa te gandesticand se mai fac inscrieri si cum pot sa ma inscriu? id : recoba32 echipe : inter, barca, arsenal
Inscrieri se fac dupa incheierea actualei editii.. Punct !
cum se dau loviturile libere cu efect?