FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«12352»
i0nutz8319.04.2006 23:02
Intrebari, nelamuriri, probleme..
gabynumber_120.04.2006 15:37

De ce nu poti sa lasi asa cum era inainte, acum trebuie sa-si aleaga fiecare echipa (inainte nu conta echipa) oricum echipele mele preferate Juventus si Barcelona sunt luate asa ca nu pot decat sa raman cu Juventus ) poate te razgandesti (sper)

johnny0623.04.2006 13:44

am eu o intrebare: ce inseamna ip routabil??

i0nutz8323.04.2006 18:34

ip rootabil este un ip alocat exclusiv calc. tau..

johnny0625.04.2006 10:25

ok. deci asta inseamna ca am ip rutabil. iar descalificarea mea din campionat a fost neintemeiata :(. in fine... nu o sa cer sa fiu introdus in campionat in locul unui concurent deja inscris, insa cer sa fiu introdus in campionatul viitor, daca nu in divizia a, macar in divizia b.;)

GodIsMyJudge25.04.2006 11:22

FRATILOR ,,,,,CINE MA AJUTA SI PE MINE? :( KUM MA INSCRIU SI YO IN CAMPIONAT? DAK NU SE POATE IN ASTA ...IN CEL VIITOR? AST RASP

bijoux_bz25.04.2006 11:28

vreau sa ma inscriu si eu in campionat. cum se face asta?

i0nutz8325.04.2006 22:22

Inscrieri incheiate. Asteptati editia urmatoare, dupa 1 iunie..

Tzashpik02.05.2006 09:37

kum pot sa ma inscriu si io in campionat dupa 1 iunie??ce imi trebuie

mihai141102.05.2006 10:03

multi analfabeti pe aici

i0nutz8302.05.2006 14:06
kum pot sa ma inscriu si io in campionat dupa 1 iunie??ce imi trebuie

 

Un loc liber, conexiune buna, ip rootabil si mult noroc.

lordandrey0004.05.2006 16:26

am si eu o problema. La fifa cand dau la team management imi pun la Lyon formatia 4-3-1-2 si salvez. Cand joc pe net, o pun ei 4-2-4...Cum fac?

mihai141104.05.2006 17:28

apesi z sau c si asezi cum vrei

mihai141111.05.2006 15:52

cum se dau loviturile libere la firul ierbii?care stie pls sa-mi spuna si mie

Ionut_stelistu11.05.2006 17:43

trebuie sa dai f incet pt ca altfel iti va zbuza mingeae

mihai141112.05.2006 07:07

f? tu ti-ai redefinit tastele?

aditza_stelistu12.05.2006 12:37

lol..io cred ca s-a referit la "foarte incet" :lol: nu tasta F

Vasian15.05.2006 15:16

ce este ip rootabil?

i0nutz8315.05.2006 15:18

daca ai ip rootabil inseamna ca poti face host..

_yang16.05.2006 23:10

si cum aflu daca am ip rootabil???ca eu nu stiu...help pls...

i0nutz8316.05.2006 23:11

Incerci sa faci host, simplu..

RecobaElChIn024.05.2006 09:13

cand se mai fac inscrieri si cum pot sa ma inscriu? id : recoba32 echipe : inter, barca, arsenal

Prodigy_andrey24.05.2006 16:16
cand se mai fac inscrieri si cum pot sa ma inscriu? id : recoba32   echipe : inter, barca, arsenal
LOl omule !! u nu stii sa citesti ?? editzia urmatoare dupa 1 iunie !! deci ce inseamna asta ?? te las pe tine sa te gandesti ;)
i0nutz8324.05.2006 22:02

Inscrieri se fac dupa incheierea actualei editii.. Punct !

lordandrey0026.05.2006 14:29

cum se dau loviturile libere cu efect?

«12352»