FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1234552»
uZy | @nDr3i20.07.2006 06:14
BA V-AM RUGAT DE NSPE MII DE ORI NU MAI DA_TI MASSURI,NUS CUM SE FACE CA NUMAI DE LA CEI DE PE FCSTEAUA PRIMESC IN DISPERARE<BA CA A MURIT NUS CINE BA CARE JOACA BA  PM MAI POTOLITI_VA,stergeti-ma din lista si da-ti massuri in disperare,iar cand aveti meci cu mine oficial ma gasiti in adress book

 

exista ignore :)

mihai141120.07.2006 07:09

pe bune?nu stiam,unde,cum?

 

pai apoi ca sa jucam tre sa ii bag iar etc,dureaza,mai bine astia disperati cu massurile,ma stergeti si cand avem meci ma gasiti in adress book

 

bine-inteles ca vor lua ban aia mai insistenti care ma dispera toata ziua,care joaca care joacaaaa

hurricane_msg20.07.2006 15:53

Schimba si tu ora d alegere a echipelor, ionut83 ;) .Ca 11 e prea DEVREME. Pune si tu 18-19. Ar fi mai bine :D .

Ro__Ma20.07.2006 16:01

De ce nu ai gasit o solutie sa jocea toata lumea?

dumis20.07.2006 17:23

M-as baga si eu :) am loc ?

johnny0620.07.2006 19:58

s-au terminat inscrierile ! ! !

i0nutz8320.07.2006 21:47
De ce nu ai gasit o solutie sa jocea toata lumea?

 

Sa jocea toata lumea nu prea se poate.. Au fost niste locuri libere pentru care s-au facut inscrieri.. Punct!

Ro__Ma21.07.2006 06:04

Ok! You are the boss!

i0nutz8321.07.2006 09:46

Postati AICI orice problema legata de desfasurarea meciurilor.

Deciziile se vor lua de o comisie formata din subsemnatul, mihai1411 si omul_anonim.

johnny0621.07.2006 15:48

deci pana la urma se mai organizeaza cupa??

i0nutz8321.07.2006 15:49

Deci da.

dragutzu8922.07.2006 11:41

io sunt din e-fifagames, dar m-as baga si la voi ! am auzit k aveti nevoie de 2 useri seriosi, unu as fi io!

bafta

blindica23.07.2006 07:40

salutare :D...vad ca interesul pt meciurile din b e mai scazut pt unii din colegi :), stiu oricum k termenul limita e maine la 22:00, da am dat add lui marianbolohan si nu stiu dak a fost online mai mult de 5 min :), si bully_stelistu tot la fel, inca nici nu m-a bagat in lista :D, mai e timp...poate ma precipit...dar sa nu ma caute la 1 seara sa jucam :) k maine sunt la munca :)

Raoulz25.07.2006 15:16

vreau sa ma inscriu si eu in campionat.......cum se procedeaza?...nu de alta dar sunt foarte bun la jocul aasta............

i0nutz8325.07.2006 16:25

Primul pas ar fi sa citesti aceasta sectiune a forumului..

Raoulz25.07.2006 16:52
Primul pas ar fi sa citesti aceasta sectiune a forumului..

 

 

okz.......am citit deja care urmatorul pas.........e un loc pt mine sau nu?........sau cat trebuie sa astept ca sa intru si eu..........imi raspunde cineva concret???.................mersi

i0nutz8325.07.2006 16:59

Locurile pentru editia in curs sunt, dupa cum ai observat, atribuite. Nu iti ramane decat sa astepti urmatoarele inscrieri, cel mai probabil pentru un camp. de fifa2007.

Raoulz25.07.2006 17:23
Locurile pentru editia in curs sunt, dupa cum ai observat, atribuite. Nu iti ramane decat sa astepti urmatoarele inscrieri, cel mai probabil pentru un camp. de fifa2007.

 

 

 

okz....si cand ar fi urmatoarele inscrieri....cam in ce perioada???

i0nutz8325.07.2006 17:34

Pai, sper sa incheiem actuala editie in jurul datei de 5 septembrie.. Urmareste forumul totusi, poate apar retrageri/excluderi si se mai elibereaza vreun loc..

Raoulz25.07.2006 17:36
Pai, sper sa incheiem actuala editie in jurul datei de 5 septembrie.. Urmareste forumul totusi, poate apar retrageri/excluderi si se mai elibereaza vreun loc..

 

 

pai si cum pot sa observ daca raman locuri libere?..........

i0nutz8325.07.2006 17:39

Cu ochiul liber..

Raoulz25.07.2006 17:43
Cu ochiul liber..

 

 

 

fra daca esti moderator nu inseamna ca poti sa ii iei pe toti la misto......klar?.....sau atata poti?....se pare ca da.........te provoc la un amical de fifa????....te tine???.......sau cauti vreo scuza???

drlv8525.07.2006 17:49

=))

i0nutz8325.07.2006 17:50

In primul rand, la o intrebare asemanatoare cu cea enuntata mai sus ma simt, sincer, depasit. Nu stiu cum as putea sa te indrum pentru a vedea daca sunt locuri libere, decat rugandu-te sa urmaresti, din cand in cand, forumul.

 

Altfel, nu pot sa joc fifa cu tine momentan. NU caut nicio scuza, pot doar sa iti marturisesc adevarul: unul din pacate rusinos. Nu stiu sa instalez jocul pentru ca e pe 5 cd-uri iar eu nu am decat un cd-rom.

Raoulz25.07.2006 17:53
In primul rand, la o intrebare asemanatoare cu cea enuntata mai sus ma simt, sincer, depasit. Nu stiu cum as putea sa te indrum pentru a vedea daca sunt locuri libere, decat rugandu-te sa urmaresti, din cand in cand, forumul.  

 

Altfel, nu pot sa joc fifa cu tine momentan. NU caut nicio scuza, pot doar sa iti marturisesc adevarul: unul din pacate rusinos. Nu stiu sa instalez jocul pentru ca e pe 5 cd-uri iar eu nu am decat un cd-rom.

 

 

bvo..........vezi ca poti sa vorbesti si frumos............dupa ce il instalezi as vrea sa facem un meci doua sa vad daca mai sunt cel mai bun din sibiu.....cum eram odata.....:))

«1234552»