lol,ca la 2005....tii apasat pe shift si apesi stanga sau dreapta....si apoi muti fara sa mai tii apasat pe sthift....desi pare ca da la fel...da cu efect cand apesi shift
lol,ca la 2005....tii apasat pe shift si apesi stanga sau dreapta....si apoi muti fara sa mai tii apasat pe sthift....desi pare ca da la fel...da cu efect cand apesi shift
cu noul clasament inseamna ca nu se mai pun si retrasi sau eclusi?
![]()
Cam asa ceva..
fratilor am o propunere.....in pgl nu e voie sa se traga de timp....adica cum aud ca fac multi...sa pasezi cu fundasii....sa pasezi cu mijlocasii si atacantii 90 de min nu e nici o problema...dar cu portarul fundasii etc e aiurea rau....eu unul cand mai imi faceti asa ies...si incepem iar meciul si tot asa.....
Nici vorba.. in PGL am vazut meci in care unul a dat un gol prin min. 50 si apoi a pasat de n-a mai atins adversarul mingea.. Nu conteaza cum se joaca, la fel ca si in fotbalul real... Daca unul vrea sa faca antijoc, face.. Punct
Ionutz ti-am zis si pe mess de problema mea cu kamaciuki.
Cnads incercam sa ne conectam si tre sa inceapa meciul apare Connection Lost sau The other player has exited ceea ce cu siguranta noi nu facem...ca daor vrem sa ne jucam etapa nu sa pierdem puncte.
Ce sa fac...stiu ca e interzis de regulament dar sa incercam cu hamachi ?
Cred ca doar asa va merge.... :cry:
asa face cand unul are patchuri
Eu stiam ca pt a avea echipa Romaniei trebuie un patch.Oare asta sa fie cauza ?
Ma rog...am rezolvat oricum
Am si io doua intrebari:
1) Mai sunt locuri sa ma inscriu?
2) Dak ma inscriu merge sa joc si cu patchu de Divizia A(stiu ca se poate juca pe net si cu patchu da nu poti juca cu echipe romanesti...atunci da conection lost)
Citeste regulile!
Aha am intzeles...da se mai pot face inscrieri in acest moment sau pot juca numai amicale?
Tu ce crezi?
nu cre ca mai sunt locuri...poate mai erau nu se stie niciodata
...naspa raman la amicale pana sezonu viitor
ionute stii ceva de clas_mail?ca parca se muta sau nus ce....ca nu raspunde pe messenger...desi accept mi-a dat
L-am vazut aseara ..
mi-o fi dat ignore ca l-am batut data trecuta :lol: ....ia ca de acuma nu ma mai agit....cautati-ma si voi cand vreti sa jucati si aveti meci cu mine....mereu ii bag eu primul in lista si astept 6 ani sa jucam un amarat de meci care dureaza 12 minute :roll: :evil:
nici eu nu l-am vazut ...
CLAS MAIL Frate !!!! Unde esti ??
intra si tu pe mess sa jucam etapa
k vad k multzi nu au dat de tine !! tzi-am tot lassat mesaje da vad k degeaba
lucreaza ma mult
BA V-AM RUGAT DE NSPE MII DE ORI NU MAI DA_TI MASSURI,NUS CUM SE FACE CA NUMAI DE LA CEI DE PE FCSTEAUA PRIMESC IN DISPERARE<BA CA A MURIT NUS CINE BA CARE JOACA BA PM MAI POTOLITI_VA,stergeti-ma din lista si da-ti massuri in disperare,iar cand aveti meci cu mine oficial ma gasiti in adress book
Nici vorba.. in PGL am vazut meci in care unul a dat un gol prin min. 50 si apoi a pasat de n-a mai atins adversarul mingea.. Nu conteaza cum se joaca, la fel ca si in fotbalul real... Daca unul vrea sa faca antijoc, face.. Punct
ia da-mi-l si mie ca-s curios
sa`tzi dau ce?
Cand se termina inscrierile?
Citeste forumul..
BA V-AM RUGAT DE NSPE MII DE ORI NU MAI DA_TI MASSURI,NUS CUM SE FACE CA NUMAI DE LA CEI DE PE FCSTEAUA PRIMESC IN DISPERARE<BA CA A MURIT NUS CINE BA CARE JOACA BA PM MAI POTOLITI_VA,stergeti-ma din lista si da-ti massuri in disperare,iar cand aveti meci cu mine oficial ma gasiti in adress book
subscriu