FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«123452»
mihai141126.05.2006 17:36

lol,ca la 2005....tii apasat pe shift si apesi stanga sau dreapta....si apoi muti fara sa mai tii apasat pe sthift....desi pare ca da la fel...da cu efect cand apesi shift

lordandrey0031.05.2006 15:14

cu noul clasament inseamna ca nu se mai pun si retrasi sau eclusi?

:(

i0nutz8331.05.2006 16:21

Cam asa ceva..

mihai141104.06.2006 16:25

fratilor am o propunere.....in pgl nu e voie sa se traga de timp....adica cum aud ca fac multi...sa pasezi cu fundasii....sa pasezi cu mijlocasii si atacantii 90 de min nu e nici o problema...dar cu portarul fundasii etc e aiurea rau....eu unul cand mai imi faceti asa ies...si incepem iar meciul si tot asa.....

i0nutz8304.06.2006 16:43

Nici vorba.. in PGL am vazut meci in care unul a dat un gol prin min. 50 si apoi a pasat de n-a mai atins adversarul mingea.. Nu conteaza cum se joaca, la fel ca si in fotbalul real... Daca unul vrea sa faca antijoc, face.. Punct

Ionut_stelistu05.06.2006 10:25

Ionutz ti-am zis si pe mess de problema mea cu kamaciuki.

 

Cnads incercam sa ne conectam si tre sa inceapa meciul apare Connection Lost sau The other player has exited ceea ce cu siguranta noi nu facem...ca daor vrem sa ne jucam etapa nu sa pierdem puncte.

 

Ce sa fac...stiu ca e interzis de regulament dar sa incercam cu hamachi ?

Cred ca doar asa va merge.... :cry:

mihai141105.06.2006 13:30

asa face cand unul are patchuri

Ionut_stelistu05.06.2006 14:04

Eu stiam ca pt a avea echipa Romaniei trebuie un patch.Oare asta sa fie cauza ?

Ma rog...am rezolvat oricum

Valius12.06.2006 20:52

Am si io doua intrebari:

1) Mai sunt locuri sa ma inscriu?

2) Dak ma inscriu merge sa joc si cu patchu de Divizia A(stiu ca se poate juca pe net si cu patchu da nu poti juca cu echipe romanesti...atunci da conection lost)

i0nutz8312.06.2006 20:55

Citeste regulile!

Valius13.06.2006 21:09

Aha am intzeles...da se mai pot face inscrieri in acest moment sau pot juca numai amicale?

i0nutz8313.06.2006 21:23

Tu ce crezi?

Valius14.06.2006 06:09

nu cre ca mai sunt locuri...poate mai erau nu se stie niciodata :D...naspa raman la amicale pana sezonu viitor

mihai141116.06.2006 08:49

ionute stii ceva de clas_mail?ca parca se muta sau nus ce....ca nu raspunde pe messenger...desi accept mi-a dat

i0nutz8316.06.2006 08:59

L-am vazut aseara ..

mihai141116.06.2006 09:36

mi-o fi dat ignore ca l-am batut data trecuta :lol: ....ia ca de acuma nu ma mai agit....cautati-ma si voi cand vreti sa jucati si aveti meci cu mine....mereu ii bag eu primul in lista si astept 6 ani sa jucam un amarat de meci care dureaza 12 minute :roll: :evil:

PoWeR16.06.2006 12:14

nici eu nu l-am vazut ...

Prodigy_andrey26.06.2006 12:09

CLAS MAIL Frate !!!! Unde esti ?? ;) intra si tu pe mess sa jucam etapa :D k vad k multzi nu au dat de tine !! tzi-am tot lassat mesaje da vad k degeaba

mihai141126.06.2006 16:57

lucreaza ma mult

mihai141107.07.2006 13:16

BA V-AM RUGAT DE NSPE MII DE ORI NU MAI DA_TI MASSURI,NUS CUM SE FACE CA NUMAI DE LA CEI DE PE FCSTEAUA PRIMESC IN DISPERARE<BA CA A MURIT NUS CINE BA CARE JOACA BA PM MAI POTOLITI_VA,stergeti-ma din lista si da-ti massuri in disperare,iar cand aveti meci cu mine oficial ma gasiti in adress book

mihai141107.07.2006 15:58
Nici vorba.. in PGL am vazut meci in care unul a dat un gol prin min. 50 si apoi a pasat de n-a mai atins adversarul mingea.. Nu conteaza cum se joaca, la fel ca si in fotbalul real... Daca unul vrea sa faca antijoc, face.. Punct

 

 

ia da-mi-l si mie ca-s curios

i0nutz8307.07.2006 21:25

sa`tzi dau ce?

Ro__Ma19.07.2006 17:48

Cand se termina inscrierile?

i0nutz8319.07.2006 19:18

Citeste forumul..

mihai141119.07.2006 20:33
BA V-AM RUGAT DE NSPE MII DE ORI NU MAI DA_TI MASSURI,NUS CUM SE FACE CA NUMAI DE LA CEI DE PE FCSTEAUA PRIMESC IN DISPERARE<BA CA A MURIT NUS CINE BA CARE JOACA BA  PM MAI POTOLITI_VA,stergeti-ma din lista si da-ti massuri in disperare,iar cand aveti meci cu mine oficial ma gasiti in adress book

 

subscriu

«123452»