FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«13456752»
i0nutz8302.09.2006 11:32

Te cautam noi!

PoWeR20.09.2006 14:05

Cam cand incepe urmatorul sezon si pe ce se va juca (06 sau 07) ?

i0nutz8320.09.2006 14:34

Asteptam sa apara 07 si ne decidem..

mihai141120.09.2006 14:41

sper sa nu ramanem la 06,macar la 07 e greu la inceput sa dai gol,cel putin la inceput e greu

i0nutz8320.09.2006 14:47

Pe mine unul demo-ul nu m-a convins. In plus, nu stiu daca toti cei inscrisi vor putea sa joace 07, putin mai pretentios la capitolul cerinte.

 

Vom vedea..

blindica20.09.2006 14:57

mie-mi merge la fel fifa 07, nici pe mine nu m-a convins, pai dak aceia care stau si joaca mult il aprofundeaza iar e grav, k se da gol de pe la jumate din ce-am jucat eu...plus k din cauza faptului k era demo m-au durut ochii :)) de la rezolutie :D, si A.I. la PC e mai slaba :D

i0nutz8320.09.2006 14:58

Se misca destul de naspa.. Poate pentru ca e demo :)

blindica20.09.2006 15:01

sau si ce zi a prins calculatorul , yo am placa MX :P

RobYnho20.09.2006 15:04

Si yo am mx insa merge destul de bine. E chiar nashpa faza cu golu' de la mijlocu' terenului. Poate vedem ceva imbunatatiri la jocul full.

mihai141120.09.2006 15:36

pai mereu cand a aparut un fifa nu mi-a placut ca are mereu alte faze,dar ar trebui sa evoluam,iar daca sunt 1-2 care au porbleme cu el asta e,se retrag...m-am saturat rau de 2006,aceleasi faze cu sut din diagonala facute de toti si centrari,la 2007 ,cel putin deocamdata, e destul de greu sa dai gol pe world class,dar mai frumos asa sa dai 1-2 boabe ,decat sa dai 5 din acceasi faza cu sut din diagonala,deci sper sa trecem la 2007 de pe la jumatatea lui oct :D ,evoluam :P

johnny0620.09.2006 16:03

demo-ul este intr-adevar destul de nasol. se pare ca fifa evolueaza spre pro evolution soccer, pentru ca au inceput sa apara dribbling-uri si suturi de la distanta ca la pro evolution. in fine, trebuie sa trecem si noi la fifa 07 pentru ca deja 06 este cu precadere monoton (aceleasi faze de gol), cu toate ca nu ma indoiesc ca dupa un studiu amanuntit, pana si fifa 2007 va deveni monoton.

blindica22.09.2006 06:04

pan` la urma , in preliminarii joc cu andrey_gogo sau cu julica_maniacu? la shempions lij evident

ADelPiero25.09.2006 00:09

Cupa UEFA pentru astia mai rai nu se face?:D

DoctorLov25.09.2006 12:22
Cupa UEFA pentru astia mai rai nu se face?:D

Pentru tine e bine si Intertoto :P :twisted:

PoWeR25.09.2006 12:27
Cupa UEFA pentru astia mai rai nu se face?:D

 

corect, ar fi o idee ;))

Prodigy_andrey01.10.2006 19:53

nashpa si 2006 si 2007 :D:D:D

mihai141102.10.2006 05:56

ionute Liga 1 s-a facut de 18 echipe :P

PoWeR02.10.2006 15:35

da :D:D:D

DoctorLov02.10.2006 17:47

Am mai postat asta undeva...nu pot sa sterg de acolo, asa ca rog moderatorii sa stearga ei de acolo.

Cred ca in primul rand ar trebui sa primeze valoarea. M-a testat ady_adinho. Sunt nemultumit de faptul ca el si-a lasat ym pornit in timp ce am jucat. Apoi, m-a facut sa dau host de vreo 10 ori. Mi se pare o lipsa de seriozitate, intocmai un criteriu cerut de tine.

Cer sa fiu re-examinat de altcineva, un om serios si care respecta regula de baza a jocului fifa in retea si anume : Sa inchizi toate programele care mananca net.

Propun sa se intocmeasca si Liga a 3-a, pentru noi...astia pricajiti si nestiutori. S-ar rezolva o gramada de probleme.

P.S: De unde stiu eu ca daca se intrerupe conexiunea e vina mea ? Eu am net superbun, si niciodata nu mi s-a intrerupt cu seriile de fifa.

Sa se faca dom`le baraje, sa jucam...sa vedem care merita sa fie aici si care nu, ce-s tampeniile astea cu teste ?

blue_fish02.10.2006 17:50

Te sustin in totalitate, si eu sunt nemultumit, atat de persoana desemnata sa "testeze", cat si de modalitatea prin care se aleg echipele.

E asa de greu sa se faca Liga 3?

johnny0602.10.2006 18:02

trebuie sa fiti testati pentru ca nu se stie niciodata daca vreunul are conexiune prin dial-up sau nu are ip routabil. sunt niste criterii care trebuie indeplinite. cat despre examinatori, pe astia ii avem, cu astia defilam... :lol:

DoctorLov02.10.2006 18:08
trebuie sa fiti testati pentru ca nu se stie niciodata daca vreunul are conexiune prin dial-up sau nu are ip routabil. sunt niste criterii care trebuie indeplinite. cat despre examinatori, pe astia ii avem, cu astia defilam... :lol:

Pai garantat am ip routabil si nu is pe dialup. Sa se dea un fisier de o marime considerabila(20-30mb) si sa se vada in cat timp downloadeaza fisierul(iar in fisier sa fie "parola").

Ma rog, am venit sa joc, nu sa imi fac sange rau.

RobYnho03.10.2006 13:27
Te sustin in totalitate, si eu sunt nemultumit, atat de persoana desemnata sa "testeze", cat si de modalitatea prin care se aleg echipele.

E asa de greu sa se faca Liga 3?

 

Da , este greu sa se faca si Liga 3... chiar crezi ca e asa usor sa tii in frau 3 ligi??! program, clasament, etc. Eu nu inteleg ce treaba ai cu alegerea echipei cat tu nu esti inscris. (inca)

blue_fish03.10.2006 13:37

Pai la fel cum are un "ajutor" pentru Liga a II-a, le fel poate desemna pe cineva si pentru eventuala Liga III, deci nu trebuie el sa le tina in frau pe toate 3.

Si am treaba cu alegerea echipelor, pentru ca din aia 40 de oameni care concureaza pentru cele 9 locuri ramase disponibile in Liga II, sunt si eu.

i0nutz8303.10.2006 13:53

Cum putem vorbi de Liga III atata vreme cat userii nu au fost testati si nu stim pe cine vom conta?

 

Nu mai vorbiti doar ca sa va aflati in treaba. Regulile sunt clare si sunt pentru toata lumea.

«13456752»