FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«15678952»
i0nutz8304.10.2006 14:27

Cu 512 RAM o merge bine?

 

Video am Ati Radeon 9200 SE 128 MB..

 

In singleplayer merge f. bine cu detaliile high!

mihai141104.10.2006 14:37

eu am 6600gt ,768 MB si tot sacadeaza

 

nus care e problema,ca difera mult de 2006,ca bagi 1 de 90 in locul unuia de 80 tot aia e,+ ca de obicei e aliniata cea mai buna echipa la inceput,si sunt pusi si pe posturile unde dau randament aproape maxim majoritatea,ma rog,vedem

i0nutz8304.10.2006 15:44

utilizator: stefys

- S-a inregistrat pe site la data de 29-09-2006 | 22:21 de la ip-ul 86.107.249.21(WHOIS) folosind adresa de e-mail l***@***

 

StefanIanculescu posteaza de la urmatoarele IP-uri:

- 86.107.249.21

 

Parca am spus ca cei proaspat retrogradati nu au drept de reinscriere..

 

 

* Multumesc Robinho pentru sesizare

 

*ban stefys (clona)

DJD07.10.2006 08:56
cum se dau loviturile libere la firul ierbii?care stie pls sa-mi spuna si mie

"Shift+cu" + "d"

"d" apesi cat vrei de mult ca tot la firul ierbii se duce.faza asta era valabila si la 06...

mihai141107.10.2006 15:03

pai intrebarea era pt 2006 :P

 

acu nu trebuie shift....doar cu+d ajunge

DJD11.10.2006 20:49
eu am 6600gt ,768 MB si tot sacadeaza

 

nus care e problema,ca difera mult de 2006,ca bagi 1 de 90 in locul unuia de 80 tot aia e,+ ca de obicei e aliniata cea mai buna echipa la inceput,si sunt pusi si pe posturile unde dau randament aproape maxim majoritatea,ma rog,vedem

citeste de aici... http://www.fifaromania.net/index.php?zona=...07-cu-joe-booth

DJD11.10.2006 20:53
am,si am auzit la mai multi probl asta,e un bug la jocul de multiplayer

 

 

daca schimb eu un jucator titular,cu 1 rezerva,sau adversarul face la fel.....iese jocul ori la inceput ori pe parcurs,am reinstalat de 5 ori jocul si degeaba,asta e joc cu titularii,apoi esc si schimb jucatorii

 

e un bug de kaka,ca am acelasi kit cu danutz,deci nu are jocul meu ceva

http://www.fifaromania.net/index.php?zona=...erate-optimizer

mihai141112.10.2006 04:38

daca erai atent,citeai ca e doar pt single player :P

RobYnho12.10.2006 04:48

si oricum i0nutz a postat ca el nu incurajeaza astfel de practici.

ConVerSe4Steaua12.10.2006 06:45

A inceput sezonu ?! Vreau si eu sa ma inscriu neaparat PLS CONTANT YM : C***@*** .. pls vreau si eu niste informatii despre concurs , A inceput sezonu , nu a inceput .. cand incepe ?! pls HELP ME

alinush8912.10.2006 08:13

Am inteles ca se vor mai pune aproximativ 2000 de bilete la dispozitia noastra...la meciul Steaua real....avetzi idee sau a anuntat cineva cand se vor pun in vanzare?

i0nutz8312.10.2006 09:34

@converse: citeste si tu forumul. Campionatul a inceput de o saptamana.

 

@alinush: despre problema biletelor se vorbeste in alte threaduri.

i0nutz8312.10.2006 09:39

Corect :)

 

In fond, fiecare instaleaza ce vrea, dar daca unul care are jocul curat intampina probleme e clar ca nu e de la el. Singurul bug al conexiunii pare sa fie la pauza. In rest, probleme rare, datorate providerilor.

 

Apropo de patchuri, sa va anunt ca RLSP 07 nu mai apare. Cei care faceau respectivul patch s-au suparat pentru ca le sunt aduse jigniri si critici pe un site de specialitate. Prin urmare, anul asta nu veti vedea echipe romanesti in joc indiferent cate patch-uri veti instala.

GodSmack12.10.2006 11:50

me mai am si yo loc??

i0nutz8312.10.2006 12:42

In peluza, unde?

RobYnho12.10.2006 13:03

in duba la jandarmerie :lol: :lol:

ConVerSe4Steaua13.10.2006 09:05

A inceput deja ?! :(((( si poti sa imi dai si mie 1 data FIXA CAND INCEPE CELALALT ?! sau nusht... DA VREAU SA MA INSCRIU SI EUUU :(

blindica13.10.2006 09:25

urmareste in permanenta forumul, ce-ai pazit la inscrierile care au durat cred ca 2 saptamani :)

PoWeR13.10.2006 12:42

imi poate da cineva si mie o invitatie pe iplay va rog mult :P

RobYnho13.10.2006 12:46

lol trebuia sa postezi la "Liga Campionilor" :lol: :lol:

PoWeR13.10.2006 12:48
:D ... tu n-ai cumva :P ?
RobYnho13.10.2006 12:53

Am cont insa nu am destule puncte pentru a le schimba in invitatii.

DJD13.10.2006 14:15
si oricum i0nutz a postat ca el nu incurajeaza astfel de practici.

ala nu e chiar un patch , nu se instaleaza ci doar trebuie sa dai copy/paste la fisierele cfg.ini in cele 3 variante high , medium si low...

RobYnho13.10.2006 14:31

pai si cine a zis ca e patch???? :)

GodSmack14.10.2006 16:19
In peluza, unde?

la u aksa ..unde in campionat unde ai vrea

 

editat de moderatori

«15678952»