lasa'ne, lasa'ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lasa'ne, lasa'ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@GodSmack: locul tau e pe mirc..
pai si cine a zis ca e patch????![]()
uite cine a zis : http://www.fifaromania.net/index.php?zona=...erate-optimizer
Prin urmare, anul asta nu veti vedea echipe romanesti in joc indiferent cate patch-uri veti instala.
Aici scrie altceva http://www.fifaromania.net/index.php?zona=...agini-rlsp-2007
Era vorba sa apara, am explicat de ce s-a renuntat la idee.
Daca nu crezi,
Eu zic ca o sa apara totusii...
Cei care s-au ocupat de realizarea ultimelor RSLP-uri - adica echipa de pe fifaromania - nu vor da drumul patch-ului pentru 07.
Daca altcineva va fi capabil sa realizeze un patch complet si functionabil, nu ne ramane decat sa-l felicitam. Eu unul nu folosesc niciun fel de patch-uri asa ca prea putin ma intereseaza daca apare sau nu.
Am 2 probleme referitoare la desfasurarea meciurilor intrerupte ce tin mai mult de Fair Play. "Art. 6. Daca un meci se intrerupe din motive independente de cei doi jucatori, se va juca numarul de minute ramase":
1. Adversarul a avut un jucator eliminat, dar s-a intrerupt conexiunea, si bineinteles ca la continuare a jucat in 11.
2. Am jucat meciurile de cupa in 4 reprize pentru ca s-a intrerupt meciul la pauza... De fiecare data a inceput de la centru aceeasi echipa...
Este corect?
"Art 3. La 3 meciuri nedisputate, jucatorul este descalificat, urmand sa piarda restul meciurilor ramase de jucat cu 0-3."... De ex. un jucator joaca 1-2-3 meciuri doar si restul le pierde cu 0-3... Nu stiu cat de corect este pentru cei ce au (avut ghinion si au)jucat acele meciuri si au mai pierdut si puncte...
hmm, a 2 a oara in 2 zile cand aud de faza cu fair-play...cu mingea de la mijloc...pai niray, in toiul jocului,te mai gandesti sa dai mingea inapoi? mie mi-a reproshat asta hurricane_msg, dar fratilor, cel mult as da mingea afara sa va schimbati jucatori...in niciun caz sa cedez posesie in plina actiune. :roll:
Care plina actiune? Care in toiul jocului? Eu ziceam de inceputul de repriza... Nu am nevoie sa-mi schimb jucatorii... E vorba de inceputul reprizei cand abia te asezi la tastatura pentru repriza a 2-a si incepe acelasi jucator... Nu vreau sa fac polemica acum pe aceasta tema ca oricum eu am castigat, dar era vorba doar de fair play
pai inceputu reprizei conteaza, pt k dak tzii cont si nu apesi pe taste cateva secunde la inceput [ pt k sa nu dea connection lost] risti sa iei gol dak nu esti atent...
@niray: Interesant e ca doar cu tine s-a pierdut conexiunea la pauza. In rest, cu cine am mai jucat a mers acceptabil, fara astfel de intreruperi. Deci problema nu e de la mine. Inainte de a vorbi de fair-play ar trebui sa te uiti daca nu cumva ti-a fost limitat accesul de catre provider..
mie cu unii imi iese la pauza,cu altii nu....
bis
a aparut primul patch OFICIAL lansat de ea sports :
This fix includes the following fixes and additions:
1. Reduced accuracy of goalkeeper's lobbed passes and through balls.
2. Updated squad database:
- Added 257 new players
- Edited 13 players
- Updated approx. 2500 lineups, shirt numbers and positions
- Updated captain, kick takers and formation data for 51 teams
3. Fixed crash bug dealing with uploading a crest for your EASO Club.
4. Fixed crash bug dealing with goalkeeper backing into goal post while using pace control.
propun instalarea lui pt ca e lansat de ea...pt ca avem toate transferurile la zi...si cica au rezolvat faza cu respingerea aia a portarului in propria poarta care e chiar enervanta....cu un cech in poarta nu mai iei golul ala de rahat
http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/07/
sa vedem ce zice si ionutz... si daca imbunatatirile sunt valabile si la multiplayer... etc etc
Eu unul asa vrea !! K ma omoara shtekelenburg si trebuie sa fim si cu transferurile la zi !! ![]()
*insa............
Este interzisa folosirea de patchuri de orice fel !!
pai normal ca updateaza loturile si le poti juca si la multiplayer...eu de ex l-as vrea pe gallas...in locul lui senderos ca e mai bun
gogo....de fapt,vorba vine patch....el de fapt e un update oficial,eu as vrea sa il instalam toti
,sa am si eu aparare si sa nu o mai comita lehman
Yeah yeah yeah !! Dam la vot !! si cred k ......... o sa castigam !!
numa unii o sa-si prinda urechile cand sa-l bage !!
Eu unul nu instalez niciun patch si nici nu incurajez pe cineva s-o faca..
yo votez fara patch, n-am niciun chef sa mai bag altceva in joc , si poate asta rezolva alea si apar alte probleme :roll:
mah eu sunt de acord...pt k nu e un patch facut de cine stie cine...e unul "oficial" + k ar fi bine sa rez prb actuale din joc...
@blindica...nu cred k ar putea sa apara altele mai najpa k astea ![]()
@Mihai...l-am luat dar nu am reusit sa-l instalez...nu mere...tu ai reusit?
si pana la urma ce e?update sau patch ca io din cate stiu e diferenta ![]()
tot aia
,update sa zicem ![]()
Va spun eu ca patchu ala nu e cine stie ce .. l-am incercat eu :-< eu deocamdata astept urmtr inscrieri
(