FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«18910111252»
GOD02.12.2006 07:45

ionutz cand ma testezi si pe mine ,ca numi raspunzi pe mess :(:(

i0nutz8302.12.2006 07:47

Ai ignore.. O sa ti-l scot si o sa testez..

Grenada02.12.2006 11:07
Cu 512 RAM o merge bine?

 

Video am Ati Radeon 9200 SE 128 MB..

 

In singleplayer merge f. bine cu detaliile high!

Lol i0nutz83 ai la fel ca mine :D si merge suuper bine :D
Dani200502.12.2006 13:13

asa si... :P

criztyan200502.12.2006 13:18

sunt si eu pe lista aiai pe care ii testezi? sau nu am fost lyat in considerare?

hurricane_msg02.12.2006 18:01

hai bey adinho ... alegeti si u echipa aia odata ... :P

i0nutz8303.12.2006 05:56

Pe lista sunt doar cei care au postat pe topicul "Noi inscrieri". Orice alt topic aiurea a fost sters iar eventualele inscrieri ignorate. Pe scurt, daca ai postat unde trebuie, esti pe lista, daca nu, nu.

GOD03.12.2006 06:03

ionutz scoate IGnore ca te vad pe mess si hai sa ma testezi ca in timpu saptamani nu prea o sa am timp ca am 3 teze.

Bogdy_Fortza_St3aua03.12.2006 07:54

Am fost exclus din campionta de i0nutz83 ca nu aveam ip rotabil si ca nu puteam face HOST dar sa dau Connect oare ce avea .. :((

nyku_myhay03.12.2006 09:01

pai gandeste-te si tu putin...dak trebuia sa joci cu unul care era in aceeasi situatie k si tine( sa nu poata face host)...cum jucati??? deci de aia nu sunt accpetati cei care nu pot face host :wink:

johnny0603.12.2006 11:50

nu apare adinho al nostru?? :?

GOD03.12.2006 12:21

acu a aparut

a fost mai devreme pe mess.

mihai141103.12.2006 17:31

da un termen ionute...daca in 24 de ore..cel care urmeaza sa isi aleaga echipa si nu alege...ramane ultimul etc.

i0nutz8304.12.2006 05:08

adinho a fost plecat la munte, m-a anuntat din timp, etc. Nu putem sa limitam la 24 de ore alegerea/jucator in conditiile in care in Liga II mai sunt de jucat o gramada de meciuri..

mihai141104.12.2006 11:37

ah,oki

 

am testat toti din lista mea in afara de spookie_spk (nu mi-a dat accept);stelistul_1000 care nu s-a sinchisit nici macar sa imi zica daca joaca etc,desi i-am dat o gramada de mesaje;evil_radu69 care la fel nu prea raspunde pe mess;sper sa nu va treziti in ultima zi la 12 noapte sa ma luati sa jucam iar apoi sa ziceti ca n-am vrut eu sa va testez....

Tibis04.12.2006 12:24

care stie ceva de tabela aia din australia (sau e in vama :)) )

GOD04.12.2006 12:34

Hahaha aci e concurs de fifa nu de tabele:d :D

i0nutz8304.12.2006 15:53

@god: incearca sa iti limitezi posturile la sectiunea fifa. Pentru abateri si nelamuriri exista moderatori si admini.

biku00707.12.2006 13:46

ionut cand ma testezi si pe mine ?? pe messenger nu raspunzi, Mihai nu vrea sa ma testeze, a zis sa iti las offlineuri, si un mesaj pe forum ... astept si eu

dragutzu8908.12.2006 11:21

care e data limita pt alegerea echipelor din Liga 2?

Nokill3d08.12.2006 11:48

Ceva inscrieri sau is terminate :D

GOD08.12.2006 12:04

sau terminat ,next in februarie,daca nu ai fost pe faza. :wink:

Prodigy_andrey09.12.2006 03:54

I0nutz pune si tu un termen limita la alegerea echipelor la Liga 2 k aia si le aleg in 1 luna !!

biku00709.12.2006 04:07

macar o saptamana , doua ...

El_nin0_T0rr3s09.12.2006 05:00

1.ioane scoate-mi ignoru pls.. :oops:

2.cand ii dam drumu? :twisted:

«18910111252»