FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1101112131452»
Duma13.12.2006 17:57

Vreau si yo sa intru si intr-un campionatde fifa 07 .Ce tre sa fac?Pls sa imi ziceti si mie steagcruce2

[/b]

i0nutz8313.12.2006 18:05

Sa dai un search pe google. De acolo te descurci tu, ca esti baiat mare !

biku00715.12.2006 22:24

nici eu nu dau d el ... o fi disparut :?: :?:

i0nutz8316.12.2006 10:38

@biku: editeaza-ti, te rog, semnatura..

biku00718.12.2006 16:32

nu l am gasit pe adiy rooney .... ionut cum facem ?

blindica18.12.2006 16:41

@ biku : schimba-ti bikule chestia cu steaguri mai exact, ti-a postat ionutz mai sus,sa n-ai probleme...

biku00718.12.2006 17:18

@ bindica: era scris SULFET :) nu au treaba steagurile :)

biku00722.12.2006 09:57

vreau sa imi amani si mie etapa cu dorydz. ms

Blink22.12.2006 11:36

eu nu dau de bilutza_yo,nu a intrat pe mess de vreo 3 zile...daca nu apare pana la 6 azi nu mai pot juca cu el,am treaba

jeandre22.12.2006 14:59

nu dau de bilutza_yo sa joc etapa cu el...il astept de cand s-a postat si nu am resuit sa dau de el...in cazul in care nu apare solicit amanarea...dar pentru amanare trebuie sa vb si cu el...si daca el nu intra eu cum sa vb cu el??? ce se intampla in acest caz?? astept un raspuns :!:

yosteaua22.12.2006 16:55

nu dau deloc de |1o_|1am3...sau program nostru nu coincide deloc..am inteles ca a fost online,dar momentna nu dau de el

GOD22.12.2006 17:18

e aproape mereu pe mess,nu e o scuza.

stelistu9422.12.2006 22:21

Mah ce dreaq sa imi zica si mie cineva cum ma inscriu ca ma oftiik :(( =( :x :(:( VREAU SA joc FIFA ca CINEVA sa ma inscriu si eu in Liga 1 , 2 sau cate o fi nu mai sa joc si eu ca nu sunt NOOB :D :lol: :lol:

jeandre22.12.2006 23:55

concursu e in desfasurare....abia a inceput...au fost primele 7 etape...sunt 34 de etape...alta preselectie va mai fi in februarie...pana atunci urmareste concursu prezent pe forum si la capatal lui va fi o rubrik cu inscrieri unde iti vei baga id-ul si vei fi testat...dar pana in februarie mai e..asa ca mai invetzi pana atunci ;)

stelistu9423.12.2006 07:58
concursu e in desfasurare....abia a inceput...au fost primele 7 etape...sunt 34 de etape...alta preselectie va mai fi in februarie...pana atunci urmareste concursu prezent pe forum si la capatal lui va fi o rubrik cu inscrieri unde iti vei baga id-ul si vei fi testat...dar pana in februarie mai e..asa ca mai invetzi pana atunci ;)
pai asa e mai e pana in februarie da :( ma oftik ca eu shtiu sa joc 8) :lol: :( steagcruce2
stelistu9423.12.2006 14:05
BAI IO AM PUS ODATA UN POST PARIURI SI A FOST STERS IN O ORA!!! DC?

CREDETI CA NU INTERESEAZA PE NIMENI??????

mah p mine ma interesa ! :wink: :wink:
nepotuuu28.12.2006 08:14

@jeandre ce id de mess ai? srry pt toti cei cu care trebuia sa joc am fost plecat din buc la tara de craciun :? acuma sunt availalble:P

jeandre29.12.2006 15:36

am jucat meciul cu bilutza_yo(nepotuuu) din etapa a 6-a , Liga a 2-a , pe ploaie adika overcast day in loc de sunny day.meciul s-a terminat bilutza_yo-ozzy_262003 7-2...dar s-a incalcat regulamentul...ce e de facut???

blindica29.12.2006 17:33

aoleu nu v-ati prins nici pana acu` :) la jumatatea sezonului...e grav

johnny0629.12.2006 19:39

fratilor, am si eu o rugaminte: zi de zi primesc invitatii pe mess de la diversi indivizi preocupati de fifa, care imi spun ca au id-ul meu de la unul sau altul... eu nu mai prea am timp de fifa si cu atat mai mult pentru amicale... asa ca, va rog, id-ul meu este pentru voi nu pentru toata lista :?

nepotuuu29.12.2006 20:56

@jeandre frate am mai discutat asta si am cazut de acord pana la urma te arunci aiurea cu posturile astea .....deci sa recapitulam.....nici yo nu mi-am dat seama ca e pe ploaie da daca u ai observat dc nu ai interurpt meciu si o luam de la capat....pai iti spun yo dc pt ca pana in min 60-70 era cam egal scoru si ai crezut ca poti sa ma batiiii.....cand ai vazut ca realitatea e alta te-ai agatat de un motiv....si alta faza e ca scoru a fost 7-2 ....cam mare diferenta ...daca era la un gol doua mai ziceam asa nici nu inteleg dc mai comentezi.....si yi sper sa luati decizia corecta!

Jo1n729.12.2006 21:34

in min 70 era 2 2 si i-ai dat 5 goluri dupa? :lol:

jeandre29.12.2006 23:13

ba frate ai incalcat regulamentu fara sa te fac eu???? de ce nu ai intrerupt meciu tu??? nu ai vazut sau iti convenea scoru??? te-am obligat eu sa jocum pe ip-ul tau...singurel ai tastat ip-ul fara sa ti-l cer.... si ai incalcat regulamentul...ce vina am eu??? p.s.: nu am cazut la nici un acord cu tine...doar am discutat despre asta si daca te uiti bine la sectiunea "procesul etapei Liga a 2-a" ai sa vezi ca s-a mai jucat un meci pe ploaie si cel care a uitat sa faca setarile a pierdut meciu cu 3-0 asa ca cioku mic si joc de glezne!!

PoWeR30.12.2006 08:48

inca un Brutus :lol:

nepotuuu30.12.2006 09:12

Ba yo nu mi-am dat seama ca e pe ploaie decat dupa ce ai zis u.... si vreau sa stiu si yo cu cat a influentat PLOAIA aia scoru????????? cu CATTTT? si cum adik nu am cazut la un acord..?????? cand u ai spus ca de fapt altceva te-a deranjat la mn

tortilla Andrei (12/27/2006 5:08:40 PM): dai host,da?

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:08:48 PM): da

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:08:50 PM): goooooo

tortilla Andrei (12/27/2006 5:08:51 PM): oks

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:41:29 PM): 7-2 deci

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:43:37 PM): lol

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:43:38 PM):

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:44:03 PM): si daca sa jucat pe ploaie de aia a fost asa diferenta de scor?

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:44:04 PM):

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:44:29 PM): dc nu ai iesit la inceputu meciului sa zici sa refac se sa dau la sunyy day?

tortilla Andrei (12/27/2006 5:44:43 PM): aia trebuia sa faci tu

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:44:48 PM): pai da yo

tortilla Andrei (12/27/2006 5:44:49 PM): regulamentu e regulament

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:44:54 PM): scz ca am dat pe loei

tortilla Andrei (12/27/2006 5:44:59 PM): su io mi-am dat seama pe parcurs

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:45:01 PM): da nu puteai sa iesi sa imi zici?

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:45:05 PM):

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:45:14 PM): oricum nu e un motiv asta

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:45:16 PM):

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:45:21 PM): a fost 7-2

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:45:25 PM): daca era 4-3

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:45:28 PM): 5-4

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:45:31 PM): mai ziceam

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:45:31 PM):

tortilla Andrei (12/27/2006 5:45:38 PM): nu e un motiv dar s-a mai indreptam catre 3-0 unu din campionat

tortilla Andrei (12/27/2006 5:45:46 PM): io nu bagam asta

tortilla Andrei (12/27/2006 5:45:57 PM): dar ceva la jocu tau m-a deranjat

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:46:00 PM): nu am inteles ce vrei sa zici?

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:46:20 PM): poti sa repeti?

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:46:21 PM):

tortilla Andrei (12/27/2006 5:46:47 PM): deci acceptam infrangerea....ca ma fac pe ea....c nu o sa bat eu pe toti

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:46:56 PM): aha

tortilla Andrei (12/27/2006 5:46:56 PM): dar ceva nu mi-a placut la cum ai jucat

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:46:58 PM): ...

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:47:02 PM): ce anume?

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:47:08 PM): NU AM FAULTA MULT

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:47:09 PM):

tortilla Andrei (12/27/2006 5:47:14 PM):

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:47:15 PM): faultat*

tortilla Andrei (12/27/2006 5:47:17 PM): nu o sa spun

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:47:20 PM): da zi ma

tortilla Andrei (12/27/2006 5:47:24 PM): prindete singur

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:47:33 PM): sa nu imi spui ca conexiune

tortilla Andrei (12/27/2006 5:47:37 PM): nu mah

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:47:37 PM): sa imi scuzi cacofonia

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:47:38 PM):

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:47:43 PM): da ceeeeeeeeeeeeeeeee?

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:47:45 PM):

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:01 PM): aaaaaaa

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:02 PM):

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:04 PM): lol

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:08 PM): ca joc cu middle?

tortilla Andrei (12/27/2006 5:48:13 PM): ) nu mah

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:16 PM): nici asta

tortilla Andrei (12/27/2006 5:48:17 PM): la stilul de joc

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:18 PM): (

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:19 PM):

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:24 PM): ce stil?

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:27 PM): nu e bn>?

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:28 PM):

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:33 PM): hai so lasam asa

.!.Nepotu.!.® ' (12/27/2006 5:48:35 PM):

tortilla Andrei (12/27/2006 5:48:39 PM): da

 

 

DECi analizeaza si u situatia inca o data in privinta "intelegerea dintre noi" e adevarat ca nu am ajuns la o intelegere ,,,DAR ,,,pe tn de fap nu te-a deranjat ploaia ....ca de altfel pe nimeni cred...pe tn te-a deranjat stilul meu u te agati de un indiciu fff mic sa castigi nu e corect se vede clar mai sus din conversatia noastra ca pe tn nu te-a deranjat ploaia ci stilul meu restu las la aprecierea voastra si mai ales a celor ce treb sa ia o decizie ....si stay ca nu inteleg ce vrei u......sa castigi cu 3-0???????

«1101112131452»