@joint nu mai tin minte exact da cam asa au decurs lucrurile era echilibrat scoru....si spre sfarsitul reprizei a doua a batut vantu mai tare si s-a intetit ploaia mai tare si am castigat yo=))=))=)) :lol: :lol: intelegi ce vreau sa spun......
si scz ca postez unu dupa altu ![]()
