FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1111213141552»
nepotuuu30.12.2006 09:22

@joint nu mai tin minte exact da cam asa au decurs lucrurile era echilibrat scoru....si spre sfarsitul reprizei a doua a batut vantu mai tare si s-a intetit ploaia mai tare si am castigat yo=))=))=)) :lol: :lol: intelegi ce vreau sa spun......:P si scz ca postez unu dupa altu :P

jeandre30.12.2006 09:24

am ajuns la un acord la ce m-a deranjat la tine...pana la urma regulamentul e regulament asa ca sa se ia decizia dupa regulament...si pentru stiinta ta ploaia influenteaza viteza jocului adik pe ploaie merge mai greu ca sa shtii ce conteaza daca e pe ploaie...

nepotuuu30.12.2006 09:29

aaaa deci pt stiinta mea ploaia incetineste viteza jocului da doar la u.....ca u joci in deplasare si yo ca am jucat acasa nu m-a afectat ploaia....am inteles ms mult jeandre si bineinteles ca regulamentu e reg.. si normal ca dupa el se iau deciziile ... dar nu cred ca a influentat asa de mult pe cat accentuezi u ........si vrei sa iti mai zic ceva daca ai fi un adevarat jucator nu ai gasi ploaia ca motiv ca ai pierdut nu sti sa pierzi...faptu ca esti mai sus in clasament nu inseamna neaparat si ca esti mai bun....si yo zic sa incheiem discutia asta ca oricum totul ramane la latitudinea REGULAMENTULUI!

PoWeR30.12.2006 09:35

ca certati degeaba .... scorul o sa fie 3-0 pt ala care a pierdut pe teren :lol:

 

asta este, unul ramane cu punctele, celalalt cu respectul 8)

jeandre30.12.2006 09:38

nepotule sa zici mersi ca am mai jucat meciu ca daca nu prindeai oferta de sarbatori nici nu mai ajungeam la discutia asta pentru ca pierdeai meciu demult....si daca eu am conexiunea mai proasta pe mine ma influenteaza ploaia mai mult...

nepotuuu30.12.2006 09:39

si yo am nevoie de puncte si vad ca amicul jeandre ,uitandu-ma mai atent in toate posturile ii cam roaga de mult pe admini sa ii acorde "binemeritata" victorie de 3-0....omu dispera....nul gasesc pe bilutza,nul gasesc,nu a mai intrat pe yahooo,ce fac ???

 

editat de moderatori

GOD30.12.2006 10:41

Ho ba cat va certati,si de sarbatori.Cel mai bine mai jucati meciu odata,parerea mea :wink:

El_nin0_T0rr3s30.12.2006 11:12

iar se baga papagalu' de god cu jeapca'n seama... :roll: ....scuteste'ne bah k ne-ai plictisit dracu de atata prostie...

jeandre30.12.2006 12:42

am postat inainte de craciun pentru ca nu apareai...nu sa cer puncte..am incercat sa solicit amanare dar amanarea se face de acord cu tine..si mai faceam si pe amanarile mele si tot tu ieseai in cashtig...

 

si in legatura cu meciu jucat mai bine asteptam decizia de la admini ca ne certam degeaba...cum or vrea ei asa facem si gata

i0nutz8330.12.2006 13:45

* restrictie nepotuuu 3 zile pentru incalcarea Regulamentului Forumului (pct. 1.4 - posturi consecutive) si incalcarea Regulamentului Concursului de Fifa (pct.9)

 

9. Nu este permis sa va jigniti sau insultati adversarii pe y!m, mirc, forum, etc. In fata unui astfel de comportament ne vedem nevoiti sa trecem direct la avertismente, penalizari si chiar descalificari, evident dupa constatarea incidentului pe baza dovezilor furnizate de voi.

jeandre30.12.2006 15:05

pai si yonutz in legatura cu meciul ce decizie se ia???

PoWeR30.12.2006 15:14

tu inca nu te-ai prins ?

 

PS: 400 de postari (La multi ani!)!!!

jeandre30.12.2006 17:09

@power...nu m-am prins explica-mi tu ca sunt mai greu de cap :P suspendare 3 zile adik ce nu mai poate sa posteze 3 zile???? si legat de joc ce decizie s-a luat???

Prodigy_andrey30.12.2006 17:42
tu inca nu te-ai prins ?  

 

PS: 400 de postari (La multi ani!)!!!

.

 

 

Slabutz :P la multzi ani La totzi :P mah nu fii zgarcit :D

PoWeR30.12.2006 18:43

jeandre, din moment ce nu s-a respectat regulamentul, scorul e 0-3 :lol:

jeandre30.12.2006 20:07

am sa astept totusi sa fie dat verdictu de un admin :P

i0nutz8331.12.2006 13:35

E la mintea cocosului. Cine nu face host pe sunny day ' euro 3 pierde meciul la masa verde. De cate ori sa repet ?

woLveZ02.01.2007 17:04

Cum fac sa ma inregistrez si eu sa joc ??

PoWeR05.01.2007 10:02

La multi ani pt ionutz si pt toti cei care zilele astea voi fi sarbatoriti ! S-auzim de bine !!! steaua_ro

Prodigy_andrey05.01.2007 10:18

Aham la multzi ani I0ane :D

johnny0605.01.2007 10:22

la multi ani, ionutze, si iti urez sa primesti cadou un mercedes 8)

i0nutz8306.01.2007 10:04

Si maine e o zi.. Ca doar e Sf. Ion :P

DoctorLov08.01.2007 20:33
E la mintea cocosului. Cine nu face host pe sunny day ' euro 3 pierde meciul la masa verde. De cate ori sa repet ?

 

Fara nici o suparare, consider ca acele setari ar trebui implementate doar in cazul in care jocul se misca foarte greu. Personal imi place sa joc pe un stadion care arata bine, e plin ochi si publicul e fantastic:D

biku00709.01.2007 20:14

btw ... cu demo tre sa joc ?

PoWeR09.01.2007 20:48

but ...

«1111213141552»