FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1131415161752»
Tzunny15.02.2007 21:28

evidenta pentru urmatorul campionat. (tzunnywar ... id-ul de mes)

Tzunny15.02.2007 21:28
Highlander200717.02.2007 07:48

Nu pot sa il bag in lista pe "|1o_|1am3" ...ma lasa pe asteptat...si tot nu-l baga ...id prea ciudat

mihai141117.02.2007 08:21

parca zicea ca si-a schimbat idul

Highlander200717.02.2007 10:56

pai da...dar in ce ...

i0nutz8317.02.2007 10:58

in nsfl_cyok

sheva17.02.2007 12:01

fallenangel002000 nu-mi da add pe mess. mai exista omul asta ca i-am dat de o saptamana aproape?

johnny0619.02.2007 19:43

am si eu o intrebare referitoare la noul regulament: ce se intampla daca la un moment dat adversarul ramane cu un om in minus si se intrerupe conexiunea din motive mai mult sau mai putin independente de cei doi jucatori?

i0nutz8319.02.2007 19:46

Citeste regulamentul si vei avea raspunsuri la toate nelamuririle tale !

wiseone21.02.2007 15:47

am si eu o intrebare...cand se fac inscrierele pentru urmatorul campionat? eu nu m-am mai jucat niciodata pana acu online dar mia zis un prieten ca sa jucat el aici...fifa stiu sa joc tocmai de asta m-am gandit sa ma inscriu :D

i0nutz8321.02.2007 21:27

noi inscrieri- dupa 15 aprilie !

armatass21.02.2007 22:53

ex : plm .... daca yo am echipa de 3 stele jumate si stiu fifa si un lake are echipa de 4 jumate 5 e f greu sa misti ceva ... parerea mea e ka fiecare sa joace cu ce echipa vrea

 

editat. Moderatorii

wiseone22.02.2007 12:17

loool...15 aprilie?? ok se pare ca mai am ceva de asteptat:).Oricum amicale pot sa joc cu cei deja inscrisi? daca da adresa mea pe mess e wise_0ne...ms pt informatie

OMBLADON FIFA0722.02.2007 21:40

ionutz cand mai testat na mers sa dau host dar aqm merge si nici numi raspunzi pe messjava script:emoticon(':(')

Sadconacteazama te rog pe messjava script:emoticon(':(')

Sad

i0nutz8323.02.2007 07:30

dany: da' de litrul ala de vin nu zici?

 

PS i-am lasat Barcelona si am luat wycombe, 2 din 3 pe un vin. N-a fost nevoie decat de doua jocuri :P

i0nutz8323.02.2007 07:46

Urmatoarele testari se fac la inceputul lui aprilie.

Flaviu9327.02.2007 17:15

Trebuie sa am ip routabil ca sa fac host? Ca nu pot sa joc. cand incerc sa joc cu cineva zice ca connection closed. dar totusi am jucat cu cineva dar atunci io nu o trebuis sa apas doar host. si el connect. de ce nu mere cand vreau sa fac io?

i0nutz8327.02.2007 17:20

a?

alin_jeleu27.02.2007 17:40
Trebuie sa am ip routabil ca sa fac host? Ca nu pot sa joc. cand incerc sa joc cu cineva zice ca connection closed. dar totusi am jucat cu cineva dar atunci io nu o trebuis sa apas doar host. si el connect. de ce nu mere cand vreau sa fac io?

 

da frate... foarte clar... succes in legatura cu prob :)

Highlander200702.03.2007 18:13

Hai ca mai e doar 1 luna :)

GOD09.03.2007 15:49

Uite ce patiti daca...

doublepostgh7mz1.gif

PoWeR15.03.2007 05:43

si a aparut si UCL 06-07 ... sa vedem ce poate Steaua :lol:

johnny0615.03.2007 06:00

deocamdata doar pe play-station :lol:

PoWeR15.03.2007 06:16

hmm ... mi se pare ca e si pentru PC 8)

 

edit: piciule, piciule ... du-te la scoala :)

GOD15.03.2007 06:19

Pai e misto

eu am si Ps2 mie imi place pe 23 apare si pentru PC,pana atunci voi savurati si eu ma joc.

 

 

Ba scuze a aparut si pe PC adineauri

 

E ca FIFA decat ca are in plus sa bati rpd faul quick.

Steaua:nu are stema iei nici echipamentul ei

Echipa:Nutiu,Nachita,Danciu,Lupescu,Silvasean

«1131415161752»