evidenta pentru urmatorul campionat. (tzunnywar ... id-ul de mes)
evidenta pentru urmatorul campionat. (tzunnywar ... id-ul de mes)
Nu pot sa il bag in lista pe "|1o_|1am3" ...ma lasa pe asteptat...si tot nu-l baga ...id prea ciudat
parca zicea ca si-a schimbat idul
pai da...dar in ce ...
in nsfl_cyok
fallenangel002000 nu-mi da add pe mess. mai exista omul asta ca i-am dat de o saptamana aproape?
am si eu o intrebare referitoare la noul regulament: ce se intampla daca la un moment dat adversarul ramane cu un om in minus si se intrerupe conexiunea din motive mai mult sau mai putin independente de cei doi jucatori?
Citeste regulamentul si vei avea raspunsuri la toate nelamuririle tale !
am si eu o intrebare...cand se fac inscrierele pentru urmatorul campionat? eu nu m-am mai jucat niciodata pana acu online dar mia zis un prieten ca sa jucat el aici...fifa stiu sa joc tocmai de asta m-am gandit sa ma inscriu ![]()
noi inscrieri- dupa 15 aprilie !
ex : plm .... daca yo am echipa de 3 stele jumate si stiu fifa si un lake are echipa de 4 jumate 5 e f greu sa misti ceva ... parerea mea e ka fiecare sa joace cu ce echipa vrea
editat. Moderatorii
loool...15 aprilie?? ok se pare ca mai am ceva de asteptat:).Oricum amicale pot sa joc cu cei deja inscrisi? daca da adresa mea pe mess e wise_0ne...ms pt informatie
ionutz cand mai testat na mers sa dau host dar aqm merge si nici numi raspunzi pe messjava script:emoticon(':(')
Sadconacteazama te rog pe messjava script:emoticon(':(')
Sad
dany: da' de litrul ala de vin nu zici?
PS i-am lasat Barcelona si am luat wycombe, 2 din 3 pe un vin. N-a fost nevoie decat de doua jocuri ![]()
Urmatoarele testari se fac la inceputul lui aprilie.
Trebuie sa am ip routabil ca sa fac host? Ca nu pot sa joc. cand incerc sa joc cu cineva zice ca connection closed. dar totusi am jucat cu cineva dar atunci io nu o trebuis sa apas doar host. si el connect. de ce nu mere cand vreau sa fac io?
a?
Trebuie sa am ip routabil ca sa fac host? Ca nu pot sa joc. cand incerc sa joc cu cineva zice ca connection closed. dar totusi am jucat cu cineva dar atunci io nu o trebuis sa apas doar host. si el connect. de ce nu mere cand vreau sa fac io?
da frate... foarte clar... succes in legatura cu prob ![]()
Hai ca mai e doar 1 luna ![]()
Uite ce patiti daca...

si a aparut si UCL 06-07 ... sa vedem ce poate Steaua :lol:
deocamdata doar pe play-station :lol:
hmm ... mi se pare ca e si pentru PC 8)
edit: piciule, piciule ... du-te la scoala ![]()
Pai e misto
eu am si Ps2 mie imi place pe 23 apare si pentru PC,pana atunci voi savurati si eu ma joc.
Ba scuze a aparut si pe PC adineauri
E ca FIFA decat ca are in plus sa bati rpd faul quick.
Steaua:nu are stema iei nici echipamentul ei
Echipa:Nutiu,Nachita,Danciu,Lupescu,Silvasean