FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1151617181952»
Jo1n703.04.2007 18:47

filipe lasa-l ca are 15 ani..minte putina.

i0nutz8303.04.2007 18:54

el_nin0: ai cam intrecut masura.. Prea multe posturi aberante in ultima vreme..Pauza pana dupa Pasti..

johnny0603.04.2007 19:36

multumesc in numele a cel putin jumatate din forum.

Prodigy_andrey03.04.2007 19:42
Hai cu bafta si sa nu mananci prea mult din mielu' ala ca ajungi ca gogo Twisted Evil ...

 

asta chiar n-am intzeles-o 8O 8O nici nu mai are rost sa comentez k vad k iar o luat-o pe ulei in ultima vreme !! Crek ii a 1000 oara cand se discuta de comportamentul lui... saracu :cry: :cry: 8O

 

sau stai te-ai referit cumva la fizic ?? :) 8O 8O yo gras ? 8O 8O =)) Campionule sa vii sa te mai duc la fete ;)

 

sau dak ii de jucaria ta ... aia ii toata a lu cine te-o plantat ;)

bluesky_one8604.04.2007 11:16

Acesta id a mai intrat in alte campionate pe care nu0a onoirat si a vorbit urat cu adminii + ca folseste patch-uri pt suturile de la distanta lea

ASA VREA SI EU SA MA INSCRIU INTR-UN CAMPIONAT DE FIFA daca E SA INTRATI PE ID RIQUELME152001 SI SA MA ANUNTATI PLSSSSSSSSS!!!!!!!!!
Paradise_Lost04.04.2007 13:50

cum e cu patchurile alea? ce te ajuta sa faci, si cum pot sa depistez pe cineva care le foloseshte?

mihai141107.04.2007 05:05

Alin jeleu (4/7/2007 12:12:21 AM): am ragait! :x:X:X (mass)

 

cat iq sa ai sa dai massuri cu tampenii de astea?

Jo1n707.04.2007 08:28

ignore? :roll:

alin_jeleu07.04.2007 08:35
Alin jeleu (4/7/2007 12:12:21 AM): am ragait! :x:X:X (mass)

 

cat iq sa ai sa dai massuri cu tampenii de astea?

sorry, nu trebuia sa ajunga la tine :)))
mihai141107.04.2007 08:35

evident :x

Cin3va09.04.2007 20:32

vreau si io sa joc...ma mi pot inscrie

sau cand o pot face ?

StefanIanculescu10.04.2007 17:27

Din ce sezon voi mai fi si eu testat pentru a putea fi inscris in campionatul de fifa?

i0nutz8310.04.2007 17:42

Sincer nu stiu ce sa iti zic. Le dam o sansa sa joace si celor care nu au facut-o pana acum pe FcS.

cRiss4Steaua10.04.2007 19:55

auziti .. nu stiti cu userbars astea ? :-s .. cum sa fac. . am dwd userbars .. da nush unde le pun si cum :|

chilintan11.04.2007 19:36

si eu vreau sa joc......... :(

horya13.04.2007 06:17

Cand pot si eu sa ma inscriu ?

i0nutz8313.04.2007 08:37

La editia viitoare. Urmatoarele inscrieri vor avea loc, cu aproximatie, la sfarsitul lunii mai.

Ronaldinho_cs16.04.2007 18:15

Inscrierile se vor face prin luna iunie

Prodigy_andrey17.04.2007 05:00

Wow s-a schimbat forumul...de fapt tema sau ce-o fi asta oricum arata mult mai bine :x

 

steagsahmic

 

blindica17.04.2007 06:17

@ gogo , era mai frumos ala vechi ma ...

Doryz0r17.04.2007 08:21

dap era mai frumos ala :(

marianb17.04.2007 10:49

da era mai frumos ala

PoWeR17.04.2007 12:03

sincer nu imi prea place asta ... deocamdata

ultras_andrei_i17.04.2007 12:06

era mai tare cel vechi, da pana ne obisnuim cu asta....

Prodigy_andrey17.04.2007 12:23

Era mai usor de folosit !! asta-i mai complex :D

«1151617181952»