FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1171819202152»
Dani200502.05.2007 13:22

Cupa se mai tine? steagsimplu

NyKO02.05.2007 14:25

BA GOD ma cam plictisesti de la o vreme >>ce daca is nou venit carei prob >>>ciocu mic si joc de glezne>>>

GOD02.05.2007 15:26

Frate veziti lungul nasului si Ciocu Mic si joc de glezne.

Adevaru supara.

Nu vezi cat de mult suferi.

Fitele sunt pentru alte campionate,aici ne respectam unul pe altu,chiar daca unu joaca mai slab sau mai bine. :wink:

NyKO02.05.2007 15:29
Frate veziti lungul nasului si Ciocu Mic si joc de glezne.

Adevaru supara.

Nu vezi cat de mult suferi.

Fitele sunt pentru alte campionate,aici ne respectam unul pe altu,chiar daca unu joaca mai slab sau mai bine. :wink:

 

 

nu era de rau da vad ca te tii dupa mine cu gura >si nu vreau sa ma cert cu altii >>>asa ca nevedem fiecare de treaba lui>>ca?

GOD02.05.2007 15:33

Ma iar te certi singur?? :neutral:

adyyonut08.05.2007 09:02
Trebuie sa astepti..

 

vreau si eu in campionat

nu se mai poate face o Liga :)

sa dezvoltam campionatul

propun ca sa se joace numai cu echipe din Romania atunci sa vedem adevaratii jucatori,nu cei care deja isi iau echipe tari

jucati fifa 2007 manager in care tre sa-ti iei echipa slaba ca nu ai alte optiuni si abia dupa 4-5 se zoane iti poti lua o echipa tare(asta daca esti bun cu clele slabe_

a nu se confunada fifa2007 manager cu Manager2007

 

ideea e ca vreau si eu in campionat

Dani200508.05.2007 10:33

ideea e ca nu ai citit regulamentul ca sa-ti dai seama ca nu ai voie sa joci cu RLSP instalat si implicit cu echipe din Romania...Fifa Manager e obosit saracu(database=varza)!Cat despre inscrieri mai dureaza ceva timp pana sa poti intra steagsahmic

i0nutz8308.05.2007 13:56

@adyyonut: ideea e ca acceptam sugestii, nu insa si tampenii ca cele de mai sus..

 

In primul rand, ar trebui sa stii ca in varianta oficiala a jocului FIFA 2007 nu se regaseste nicio echipa romaneasca, nici macar Steaua.

In al doilea rand, de aproape doi ani, acest forum organizeaza campionat de FIFA, nu fifa manager, tetris sau super mario.

 

Cat despre viitoarele inscrieri, ele vor avea loc cel mai devreme la sfarsitul acestei luni.

El_nin0_T0rr3s08.05.2007 16:10

filip is back dar eu tot am ignore! ioane ia o decizie! :evil:

Prodigy_andrey08.05.2007 17:29

Ce nerabdator esti mah...

i0nutz8309.05.2007 10:18
filip is back dar eu tot am ignore! ioane ia o decizie! :evil:

 

Am luat !

axyi09.05.2007 20:50

la Liga 2 seria 2 sunt mai multi retrasi....pot sa intru in loc sau astept sezonu viitor ca sunt rezerva...

the_best09.05.2007 22:11
Intrebari, nelamuriri, probleme..

CUM MA INSCRIU si IO???VREAU SA JOC si IO....PLEASE HELPPP!!!!!!!!

Prodigy_andrey10.05.2007 04:57

ai rabdare pana la urmatoarele inscrieri ;)

axyi10.05.2007 12:23
la Liga 2 seria 2 sunt mai multi retrasi....pot sa intru in loc sau astept sezonu viitor ca sunt rezerva...
marianb10.05.2007 15:06

astepti

catalin_dobre200610.05.2007 15:19

steagcruce2 ....Forza Steaua!!

GOD19.05.2007 20:19

Auziti :voi stiati ca bigaly era dinamovist,avea astazi un STATUS cu Campioni bla bla.?

cRiss4Steaua19.05.2007 20:22
Auziti :voi stiati ca bigaly era dinamovist,avea astazi un STATUS cu Campioni bla bla.?

cne ?

GOD19.05.2007 20:27

Un baiat care a jucat in campionatu asta,

Big_aly ceva de genu.

Cicinho21.05.2007 10:08

big_aly_for_ever

mihai141121.05.2007 12:52

mama cand va aud,dinamovist stelist rapidist,ce kkt ba aveti atata ura?eu beau cu toti,ca toti sunt oameni,invatati ca fotbalul e doar un hobby,aia care se bat pe stadioane intre ei cu rapidistii,cu dinamovistii sunt niste ratati care nu au ce face acasa,ca ii bate lumea la ei peste tot si se duc si ei in turma sa fie zmei,asa am eu 2 vecini,vai de capul lor,si cand se duc oamenii la meci,mama mama ce smardoi sunt se bat ei cu toti pana i-a lesinat un vecin de al nostru dinamovist de i-a agatat pe garduri pe strada si acu sa vezi ce cuminti sunt

 

invatati sa faceti din fotbal un hobby nu o pasiune,ca sa nu deveniti ca ei

Dani200521.05.2007 13:31

nu e vorba de ura :grin: ...ura avem p'aia care se dau mari si tari :twisted: .In fine...de la big aly nu mi s-a intamplat sa primesc niciodata massuri in care sa injure Steaua sau sa aiba statusuri la adresa Stelei...mi se pare un suporter destul de linistit(de...acu nu putem sa fortam pe toata lumea sa tina cu Steaua :razz: )

dragutzu8921.05.2007 14:12

in perioada 15 iunie - 15 septembrie , campionatul va lua pauza? sau cum se procedeaza pe-aici?

GOD21.05.2007 14:52

Cred ca asa e,va lua o pauza.

«1171819202152»