mda...mai bine ramanea ala
e "grele" cu tehnologia asta
nici macar nu mi se vede poza pe forum cu toate ca la profile apare :roll:
gata,s-a rezolvat ![]()
mda...mai bine ramanea ala
e "grele" cu tehnologia asta
nici macar nu mi se vede poza pe forum cu toate ca la profile apare :roll:
gata,s-a rezolvat ![]()
Dani, trebuie setata din alta parte
Era mai tare si vad ca contu am dar tot ce aveam POSTURI si alea sau sters si mie si lui adihno
sry am dat report din greseala :roll:
o sa ma inscriu si eu la sf lunii mai. steagcruce2
pacat ca nu putem juca cu Steaua ![]()
daca pot sa dau si eu un sfat, sa se faca un topic cu date de inscriere ca sa nu mai intre toata lumea sa intrebe unde si cand sa se inscrie
steagcruce2
Pai, in afara aproximarii facute - sfarsitul lunii mai - nu putem sa promitem nimic. Dupa cum se vede, orice inceput de sezon e complicat: inscrieri, testari, alegere echipe, afisare program, etc..
ei, nu va place pentru ca nu sunteti obisnuiti...
acuma putem sa dam delete la posturile noastre :x :x ![]()
poate sami spuna si mie cineva unde ma pot inscrie?sau daca mai e sezonu de inscrieri sau sa terminat?
a la naiba....de abia acum am vazut posturile de mai sus....pana la sfirsitul lui mai
mai e.....![]()
Ionutz sezonul trecut ai propus introducerea unui bot de fifa cred ca ar trebui introdus pentru a nu se mai crea acele certuri de sezonul trecut mai ales din cupa cum au fost intre mine si dragutzu si alex_tzupy si el_nin0..astept raspuns
Ar fi o idee excelenta si propun un canal de MIRC si sa supravegheze cineva.
e mai bine fara fifa bot, vor fi certuri si cu el, e vorba de oameni aici, abia a inceput sezonul si a inceput bine si linistit, diferit de sezoanele trecute, daca nu cautati/cautam scandaluri totul o sa fie ok si fara fifa bot.
cand incepe cupa?
rezervele in ce situatie isi intra in drepturi??? rezervele la Liga 2 de exemplu...ca eu sunt rezerva
au rezervele vreo prioritate sezonul viitor daca in actualul sezon nu apuka sa joake??
i-am dat add fallenangel002000 de cateva zile si nici pana acum nu mi-a dat accept.Daca nu intra pe mess ce se intampla pana la urma?
ai 3-0
i-am dat add fallenangel002000 de cateva zile si nici pana acum nu mi-a dat accept.Daca nu intra pe mess ce se intampla pana la urma?
N-ai dat nici un add, ti-am dat eu acuma add. Nu mai incerca manevre de genu`.
Edit: A gresit ionut...are probleme cu okii, o sa-i atrag atentia...nu mi-a scris bine id-ul ![]()
<<!! :neutral: MAN nici mie nu Mi-a dat Accept fallenangel002000 asta ce fac <<<nam etapa cu el da cand o sa am ? castig cu 3-0? raspuns????????????
steaua_ro fularsteau2
Doamne disperati de 3-0,mai e pana atunci si vezi daca ai bagat bine ID.
Fallenangel sau pus nouveniti pe tine :smile: :smile:
Mah nu pricepeti ca i-a gresit ionut id-ul,este fallenangell002000
Da, au prioritate la inscrierile pentru sezonul viitor, daca intrunesc conditiile si isi reinnoiesc cererea de inscriere !
Trebuie sa astepti..