FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1161718192052»
Dani200517.04.2007 12:59

mda...mai bine ramanea ala :( e "grele" cu tehnologia asta :D nici macar nu mi se vede poza pe forum cu toate ca la profile apare :roll:

 

 

gata,s-a rezolvat :P

PoWeR17.04.2007 15:43

Dani, trebuie setata din alta parte

GOD17.04.2007 16:14

Era mai tare si vad ca contu am dar tot ce aveam POSTURI si alea sau sters si mie si lui adihno

Doryz0r17.04.2007 17:22

sry am dat report din greseala :roll:

Harald18.04.2007 06:45

o sa ma inscriu si eu la sf lunii mai. steagcruce2

 

pacat ca nu putem juca cu Steaua :(

Harald18.04.2007 06:46

daca pot sa dau si eu un sfat, sa se faca un topic cu date de inscriere ca sa nu mai intre toata lumea sa intrebe unde si cand sa se inscrie

fularsteaua2 steagcruce2

i0nutz8318.04.2007 07:51

Pai, in afara aproximarii facute - sfarsitul lunii mai - nu putem sa promitem nimic. Dupa cum se vede, orice inceput de sezon e complicat: inscrieri, testari, alegere echipe, afisare program, etc..

johnny0618.04.2007 07:57

ei, nu va place pentru ca nu sunteti obisnuiti...

Prodigy_andrey18.04.2007 11:10

acuma putem sa dam delete la posturile noastre :x :x fular-campionii

wiseone20.04.2007 10:33

poate sami spuna si mie cineva unde ma pot inscrie?sau daca mai e sezonu de inscrieri sau sa terminat?

wiseone20.04.2007 10:35

a la naiba....de abia acum am vazut posturile de mai sus....pana la sfirsitul lui mai

mai e.....:(

Ronaldinho_cs21.04.2007 12:24

Ionutz sezonul trecut ai propus introducerea unui bot de fifa cred ca ar trebui introdus pentru a nu se mai crea acele certuri de sezonul trecut mai ales din cupa cum au fost intre mine si dragutzu si alex_tzupy si el_nin0..astept raspuns

GOD21.04.2007 12:44

Ar fi o idee excelenta si propun un canal de MIRC si sa supravegheze cineva.

blindica21.04.2007 13:23

e mai bine fara fifa bot, vor fi certuri si cu el, e vorba de oameni aici, abia a inceput sezonul si a inceput bine si linistit, diferit de sezoanele trecute, daca nu cautati/cautam scandaluri totul o sa fie ok si fara fifa bot.

dragutzu8924.04.2007 11:28

cand incepe cupa?

axyi24.04.2007 15:18

rezervele in ce situatie isi intra in drepturi??? rezervele la Liga 2 de exemplu...ca eu sunt rezerva

au rezervele vreo prioritate sezonul viitor daca in actualul sezon nu apuka sa joake??

Mafia25.04.2007 06:22

i-am dat add fallenangel002000 de cateva zile si nici pana acum nu mi-a dat accept.Daca nu intra pe mess ce se intampla pana la urma?

mihai141125.04.2007 10:47

ai 3-0

DoctorLov25.04.2007 11:57
i-am dat add fallenangel002000 de cateva zile si nici pana acum nu mi-a dat accept.Daca nu intra pe mess ce se intampla pana la urma?

N-ai dat nici un add, ti-am dat eu acuma add. Nu mai incerca manevre de genu`.

 

Edit: A gresit ionut...are probleme cu okii, o sa-i atrag atentia...nu mi-a scris bine id-ul :D

NyKO25.04.2007 12:25

<<!! :neutral: MAN nici mie nu Mi-a dat Accept fallenangel002000 asta ce fac <<<nam etapa cu el da cand o sa am ? castig cu 3-0? raspuns????????????

steaua_ro fularsteau2

GOD25.04.2007 13:16

Doamne disperati de 3-0,mai e pana atunci si vezi daca ai bagat bine ID.

Fallenangel sau pus nouveniti pe tine :smile: :smile:

ultras_andrei_i26.04.2007 16:10

Mah nu pricepeti ca i-a gresit ionut id-ul,este fallenangell002000

i0nutz8326.04.2007 18:49

Da, au prioritate la inscrierile pentru sezonul viitor, daca intrunesc conditiile si isi reinnoiesc cererea de inscriere !

axyi27.04.2007 20:46
@yonut : eu sunt rezerva la Liga 2 ,seria 2, eu cand pot sa imi fac aparitia??? sau cu cine trebuie sa vb pentru asta?? cu supervizorul ligii?? astept raspuns urgent va rog!!! steagcruce2
i0nutz8328.04.2007 05:58

Trebuie sa astepti..

«1161718192052»