FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1141516171852»
PoWeR15.03.2007 13:36

si-au batut joc de noi ...

Doryz0r15.03.2007 18:45

parka ar fi prima data...asa este si la jokurile de manager mai vechi..

robert_1119.03.2007 09:45

UCL 06-07 e o batjocura la adresa Stelei. nici macar emblema nu au fost in stare sa o puna care trebuie. lotul este unul fictiv cu nume probabil alese aleatoriu. sunt total dezamagit. credeam ca vor umbla putin la partea grafica a jucatorilor....a stadionului..... .l-am dezinstalat dupa 5 min.

i0nutz8319.03.2007 10:49

Vechea problema.. Vom fi tratati cu respect atunci cand si noi, la randul nostru, vom respecta EA. Cum la noi procentul celor care isi cumpara jocul original este sub 5%, EA ne trateaza ca atare..

PoWeR19.03.2007 14:05

pai din moment ce deja toata tara are jocul care se lanseaza teoretic pe 23 martie ... ce sa mai vrem :P

johnny0619.03.2007 16:47

rezulta doua probleme:

1. se da drumul la faza urmatoare a cupei?

2. trecem la Champions League in urmatorul campionat?

Prodigy_andrey19.03.2007 17:04

Champions leagu ii de 5 ori mai buguit k fifa !! Esti locoo ? ;) SI nu va facetzi griji k si de shahtior si-au batut joc !! Nici una din tzari si echipe n-au nici o tangenta cu ea-sports :D

i0nutz8319.03.2007 17:15
rezulta doua probleme:

1. se da drumul la faza urmatoare a cupei?

2. trecem la Champions League in urmatorul campionat?

 

1. In curand.

2. In niciun caz.

robert_1120.03.2007 15:42

Cei inscrisi vor fi testati in vederea admiterii in campionatul de FIFA FcSteaua.Ro.

 

in ce fel vom fi testati cei ce s-au inscris in concursul de fifa 07?

i0nutz8320.03.2007 15:43

Testati la capitolul IP, conexiune, seriozitate, etc.

robert_1120.03.2007 15:43
Testati la capitolul IP, conexiune, seriozitate, etc.

 

ok. multumesc frumos pt promptitudine.

i0nutz8320.03.2007 15:48

FcSteaua.Ro inseamna promptitudine si respect fata de utilizatori !

robert_1120.03.2007 16:02
FcSteaua.Ro inseamna promptitudine si respect fata de utilizatori !

 

nici nu-mi imaginam altfel. tocmai de aia suntem unicati...noi stelisti

Jo1n720.03.2007 18:51

robert11 chiar era necesar sa-mi iei avataru? 8O

robert_1120.03.2007 20:57
robert11 chiar era necesar sa-mi iei avataru?  8O

 

am incercat sa-mi urc singur unul de pe calculator, dar imi spunea ca depaseste marimile admise.renuntasem la idee, insa citind forumul l-am vazut pe al tau si mi-a placut. daca te deranjeaza ca ti-am luat avatarul...il pot scote.trebuie doar sa-mi spui.

Jo1n720.03.2007 21:34

lasa, il schimb eu, ca ma plictisisem de el oricum :)

robert_1121.03.2007 10:34
lasa, il schimb eu, ca ma plictisisem de el oricum :)

 

ok. mc frumos

mihai141122.03.2007 11:17

mi-am tras ip baaa hahalerelor :D

 

sper daca fac eu jocul sa ma atentionati daca nu am pus euro3 ca nu am mai facut jocul niciodata :)

i0nutz8322.03.2007 11:50

Sa iei o piatra-n gura la primul host :)

biku00722.03.2007 18:33

u vorbesti de posturi consecutive ? :)))))))

horacezxw28.03.2007 20:17

zi si mie frate ma-m inscris pe 28 martie si aqm ce trebuie sa fac ca sa intru in campionat?da stai ca nici nu jtiu dak m-a primit i-a vezi tu;)

PoWeR01.04.2007 16:11

o fi 1 aprilie ?

johnny0603.04.2007 18:09

eu nu mai sunt nevoit sa ii suport comportamentul lui el_nino kamaciuki sau cum isi mai spune. va anunt pe toti ca eu, unul, i-am dat ignore si nu il voi scoate. am dreptul la 2 anulari in campionat, acestea vor fi cu el. nu imi voi face nervi acuma inainte de Pasti pentru un exemplar ca el.

El_nin0_T0rr3s03.04.2007 18:20

@ filip : la mintea ta , iti spun ca acele "anulari" imi vor aduce mie 6 puncte....merci frumos!

 

Esti darnic IEPURASULE ( si la propriu si la figurat) =)) ... sa mai continuam ? :roll: ...

 

Hai cu bafta si sa nu mananci prea mult din mielu' ala ca ajungi ca gogo :twisted: ...

 

Am zis k sa iti chemi si ajutoare ca doar tu cu bezmetiqu nu faceti fata si ma plictisesc :cry: ...

johnny0603.04.2007 18:44

viseaza cele 6 puncte. nu va fi vorba ca nu ma prezint la meci, dar meciul nu va fi jucat si cu asta basta.

@ionutz: astept ceva masuri pentru ca gogo a fost jignit in postul anterior.

«1141516171852»