FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1121314151652»
ADelPiero13.01.2007 04:24

Se joaca exact cum scrie in regulament ! Ai inteles doftore ?

DoctorLov14.01.2007 10:13
Se joaca exact cum scrie in regulament ! Ai inteles doftore ?

Iote bah la el:)) Ciocu` mic si joc de glezna :P

biku00714.01.2007 11:25

@doctor : nu se se citeaza mesajul dinaintea ta ...

@sonic : asta inseamna ca am citit regulamentul :)

dragutzu8916.01.2007 16:35

PENIBIL!

mihai141119.01.2007 19:45

am vb cu danutz acum si am aflat ca nu mai baga ipuri,pt ca nu da toata lumea bani :(

 

vreau sa va rog cu voia lui ionutz sa joc in continuare si sunt de acord ca cei care posteaza sa fiu exclus sa castige meciul cu mine cu 3-0,daca ii doare mana sa dea ei host

 

daca nu va dori ionutz ,inteleg ca regulile sunt reguli si asta e,nu am ce face,nu pot sa cumpar eu 256 de ipuri

PoWeR19.01.2007 19:59

Mihaita, eu te las >:D< ... chiar daca ai facut gatz in tur, fara motiv, n-am nimic cu tine ... te bat in retur :twisted:

alin_jeleu19.01.2007 20:00

nu nu... tre' sa ramai, tu esti exceptia care confirma regula... si in plus cand promovez vreau sa joc cu cei mai buni

GOD19.01.2007 20:04

eu sunt pentru,sa ramai esti un jucator bun,deci rullz.

 

Promit ca dupa ce imi scoate ghipsu joc toate meciurile intr-o zi.

Pls fiti intelegatori.

mihai141119.01.2007 20:05

stati linistiti ca oricum depinde numai de ionut,dar o sa fie si f multi care din diverse motive nu o sa vrea

 

eu as vrea sa raman,dar nu am ip,si din ce am inteles de la danutz nici nu o sa am....

alin_jeleu19.01.2007 20:06

pana si el nino o sa vrea... ca ramane fara rival altfel :D

i0nutz8320.01.2007 10:15

Consider ca nici nu trebuie sa discutam pe tema asta. Mihai este un jucator serios, de valoare care merita sa joace in campionat.

GOD23.01.2007 14:36

Ce ziceti de un turneu cu Nationale.

Si sa ne alegem dupa Clasament exemplu

1.Locu 1 Liga 1

2.Locu 2 Liga 1

3Locu 3 Liga 1

4.Locu 4 Liga 1

5 Locu 1 Liga 2

6 locu2 Liga 2

7.locu 3 Liga 2

8.Locu 4 Liga 2

porma locurile 5678 Liga 1

apoi 5678 Liga 2 si tot asa.

Prodigy_andrey23.01.2007 14:46

lasa-nee

jeandre24.01.2007 19:23

bay yonutze!! imi zici si mie cum pot sa verific daca un jucator joaca la setarile impuse de regulament??? zi-mi si mie programu....pls pls

i0nutz8324.01.2007 19:25

Sunt oameni abilitati pentru aceasta activitate. Nimic nu e la voia intamplarii !

jeandre24.01.2007 19:29

pai si nu poti sa imi dai si mie o informatie precisa???? un private message.... ca trebuie sa shtiu si eu dak adversaru e corect...ca nu verificati voi toate meciurile

i0nutz8324.01.2007 19:36

Noi poate nu. Dar cineva acolo SUS le vede pe toate ! :)

biku00724.01.2007 19:45

cred ca nimeni nu are detaliile low ... pentru ca daca ai detaliile la low se intrerupe la pauza ...

i0nutz8324.01.2007 19:54

Alt destept !

Prodigy_andrey24.01.2007 20:33

ba cand ce gandesc unii raman 8O

jeandre24.01.2007 20:52

io am detaliile la LOW ca sa nu am probleme...si legat de program cred ca nici nu exista si faza cu world class si alea sunt puse doar asa de dragul de a fi puse... gestu conteaza! :P

PoWeR27.01.2007 16:21

aniversez frumoasa varsta de 500 de mesaje pe forumul fcsteaua prin a preciza ca am si eu o amanare pe care ai uitat sa o treci acolo ionutz ... meciul cu alex_filip ...

bebe_steaua13.02.2007 19:17

eu dc nu am intrat ??

i0nutz8313.02.2007 20:11

A fost afisata lista cu cei admisi. Motivele care au dus la descalificarea unora sau altora tin de conexiune, varsta, seriozitate in raspunsuri, prezenta la testare, etc.

bebe_steaua14.02.2007 19:25

pai eu nu am raspuns la nici o intrebare ...

«1121314151652»