As dori sa ridic o problema mai veche, si anume mass-urile. Nu stiu daca am trimis in viata mea vreodata un mass. Sa zicem ca pe cele cu bancuri sau cu poze, link-uri haioase le tolerez dar acelea tampite cu "Buna, sunt Marcel si m-am nascut de 3 ori si am nevoie de bani inainte sa mor la nastere" nu pot sa le suport. Acu au aparut vad un nou fel de mass-uri. Dintr-acelea cu care nu am absolut nici o legatura si nu vad de ce ar trebui sa le citesc. Ele vin de la dragutzu89 si daca la inceput l-am tolerat, asa nu se mai poate.
dragutzu_89 (21.05.2007 19:39:30): cretusef ce ne facem? bradut _ miahi tu esti?
dragutzu_89 (11.05.2007 15:02:36): cretulee sefuleeee
dragutzu_89 (10.05.2007 16:46:28): cretzule...esti?
dragutzu_89 (10.05.2007 21:15:51): ce stiti de giani_mafia si de cr3tzusef ?
dragutzu_89 (07.05.2007 21:04:09): cretusef esti?
dragutzu_89 (06.05.2007 22:44:13): cu cien am etapa pe fcsteaua?
dragutzu_89 (02.05.2007 15:14:27): datalin dobre?
dragutzu_89 (02.05.2007 15:52:27): hai unu din A ( fara god ) un amical ca mi s-a luat de B
dragutzu_89 (02.05.2007 20:13:30): cien stie un cmapionat de fifa07 serios ( gen fostul fifamasters ) >
dragutzu_89 (01.05.2007 20:53:57): Catalin_dobre2006 IVAN_ALEXANDRU1981 Cata27catalin e vre-unu?!
dragutzu_89 (23.04.2007 20:23:20): huricane si dany_tvg dak sunteti buzz!
dragutzu_89 (28.03.2007 14:12:12): julik-maniacu, dak esti dai buzz!
dragutzu_89 (27.03.2007 21:54:51): julica_maniacu, buzz dak esti
dragutzu_89 (12.03.2007 21:24:21): huricane sau ady_adhynio ???
dragutzu_89 (05.03.2007 19:19:15): pvrami dak esti da buzz sa jucam etapa pe fcsteaua ca la 8 e dat alimita!
Si astea sunt doar mass-urile care fac referire la alti oameni...celelalte erau prea multe. Copilul asta ori e imbecil ori are nevoie de ochelari. Rog sa se ia ceva masuri pentru massuri, asa nu se mai poate :!:
