FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1181920212252»
DoctorLov21.05.2007 16:57

As dori sa ridic o problema mai veche, si anume mass-urile. Nu stiu daca am trimis in viata mea vreodata un mass. Sa zicem ca pe cele cu bancuri sau cu poze, link-uri haioase le tolerez dar acelea tampite cu "Buna, sunt Marcel si m-am nascut de 3 ori si am nevoie de bani inainte sa mor la nastere" nu pot sa le suport. Acu au aparut vad un nou fel de mass-uri. Dintr-acelea cu care nu am absolut nici o legatura si nu vad de ce ar trebui sa le citesc. Ele vin de la dragutzu89 si daca la inceput l-am tolerat, asa nu se mai poate.

 

dragutzu_89 (21.05.2007 19:39:30): cretusef ce ne facem? bradut _ miahi tu esti?

dragutzu_89 (11.05.2007 15:02:36): cretulee sefuleeee

dragutzu_89 (10.05.2007 16:46:28): cretzule...esti?

dragutzu_89 (10.05.2007 21:15:51): ce stiti de giani_mafia si de cr3tzusef ?

dragutzu_89 (07.05.2007 21:04:09): cretusef esti?

dragutzu_89 (06.05.2007 22:44:13): cu cien am etapa pe fcsteaua?

dragutzu_89 (02.05.2007 15:14:27): datalin dobre?

dragutzu_89 (02.05.2007 15:52:27): hai unu din A ( fara god ) un amical ca mi s-a luat de B

dragutzu_89 (02.05.2007 20:13:30): cien stie un cmapionat de fifa07 serios ( gen fostul fifamasters ) >

dragutzu_89 (01.05.2007 20:53:57): Catalin_dobre2006 IVAN_ALEXANDRU1981 Cata27catalin e vre-unu?!

dragutzu_89 (23.04.2007 20:23:20): huricane si dany_tvg dak sunteti buzz!

dragutzu_89 (28.03.2007 14:12:12): julik-maniacu, dak esti dai buzz!

dragutzu_89 (27.03.2007 21:54:51): julica_maniacu, buzz dak esti

dragutzu_89 (12.03.2007 21:24:21): huricane sau ady_adhynio ???

dragutzu_89 (05.03.2007 19:19:15): pvrami dak esti da buzz sa jucam etapa pe fcsteaua ca la 8 e dat alimita!

 

Si astea sunt doar mass-urile care fac referire la alti oameni...celelalte erau prea multe. Copilul asta ori e imbecil ori are nevoie de ochelari. Rog sa se ia ceva masuri pentru massuri, asa nu se mai poate :!:

Jo1n721.05.2007 17:10

da.si pe mine m-a enervat.ignore imediat.

i0nutz8321.05.2007 17:10

Singura masura care poate fi luata va apartine voua, userilor FcS. Ignore si gata ;)

DoctorLov21.05.2007 17:11

Am aplicat strategia asta cu vreo cativa si apoi nu stiam de ce nu ma cauta sa jucam etapa :)) Nu ignore e solutia.

i0nutz8321.05.2007 17:12

Si atunci care e ? Cum poti sa constrangi un om in scopul restrictionarii mesajelor pe care le trimite de pe propriul cont YM ?

PoWeR21.05.2007 18:57

depunctari :D

dragutzu8922.05.2007 15:43

15 mass-uri in aproape 3 luni e mult ?! :neutral: oricum "individului " acesta care sufera de pe urma deceptilor avute de'a lungul vietii i-am dat eu ignore ...

 

editat de moderatori

Prodigy_andrey23.05.2007 12:02

Ba mai lasatzi-ma dreq ... CU figurile astea prea multe massuri panea mea.. Pana la urma pentru ce ii Ym ? DAk nu va convine taiatzi-va cablu de la net... ca va este greu sa datzi un click sa inchidetzi fereastra.... De obicei nu dau massuri dar cand vad figurile astea ma apuca boala... Plm ........SI dragutzu astea cu adinho julik esti ...?? bla bla bla ... Messu asta ultimu are ca un fel de search si scrii idu si iti apare...Da restu plm de figuri...

 

Yo dak vreau dau cate massuri vreau si ma doar oblu fix in .... De figurile lu astia.....Chiar m-am enervat..Dak va dispera asa tare nu mai intratzi pe mess si punct...X(

 

Bine nu vreau sa incurajez massurile cu ma pis, brb, [mass] si prostiile alea da nici chiar asa :-s X(

mihai141123.05.2007 16:28

pe mine ma deranjeaza massurile cu fifa....si cele cu "plec la scoala" " plec sa ma plimb" de parca ma intereseaza pe mine ce face individul

 

 

god_life00: Pa allz ma duc sa ma plimb

 

 

cand esti prost ,prost ramai toata viata

GOD23.05.2007 16:58

Pai na fost mass ,ma ti-am dat tie.

AliN4u23.05.2007 17:04

=)))))))))))))))))))

i0nutz8323.05.2007 17:04

Avertisment dragutzu_89, mihai1411 pentru limbaj.

 

+ restrictie de a posta pe forum pentru 24 de ore

dragutzu8924.05.2007 17:46

/:) DoctorLove de ce nu a patit nimic ?! eu doar l-am citat , cuvantul pentru care am fost avertizat fusese folosit de el mai sus si imi era adresat mie , eu doar l-am reprodus , l-am pus in ghilimele si am si specificat in paranteza ca e citat ... cum de eu sunt cel avertivaz?

mihai141124.05.2007 18:02

god are patchuri god are patchuri =))

 

http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=6541

johnny0624.05.2007 18:12

si cine se sinucide in aceste momente?

mihai141124.05.2007 18:17

conform regulamentului,trebuie depunctat =)),dar,se apropie ziua copilului :D

Jo1n724.05.2007 18:20
:)))) cititi acolo. Aia cred ca god joaca la petrolul, la echipa mare.
GOD24.05.2007 18:21

Hahaha iti arat ala,eu am si Leptop,si am patch pe Leptop. :wink:

Pai ma chiar am jucat la Petrolul,dar am specificat ca la Juniori.

johnny0624.05.2007 18:23

extras din regulament:

"De asemeni, sunt interzise softuri suplimentare gen hamachi, patch-uri, addon-uri, etc. Utilizarea acestora duce, de asemenea, la excluderea imediata a jucatorului respectiv."

asa ca...

mihai141124.05.2007 18:24

esti gazar =))? de a lui base =))

 

LAPTOP BA LAPTOP,nu leptop =)) ,mai lasa naibii fifa si pune mana pe niste almanahe

GOD24.05.2007 18:25

Hahaha incep dusmaniile,GOGO mai ai niste SEMINTE,ca vad ca astia se cearta singuri.

mihai141124.05.2007 18:26

cum ma sa ai 2 calc si sa te joci fifa de pe amandoua =)) buahaha la almanahe cu voi baaaaa :))))

GOD24.05.2007 18:29

Simplu,pe laptop ma joc cu Liga1 si cu patch,si pe asta il tin curat ca sa joc pe Net.

mihai141124.05.2007 18:31

dar vai cata pasiune =)),mai pune mana pe o carte ca dai capacitatea si te faci de ras,mai face omul 1-2 greseli,dar nu la fiecare post

GOD24.05.2007 18:32

Ce capacitate fratilor?

«1181920212252»