FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1202122232452»
chilintan10.06.2007 06:04
intre regulile care trebuie indeplinite pentru a fi admis in campionat, este necesara simpatia pentru culorile ros-albastre. tu nu te incadrezi.

si ca sa-ti raspund si tie, sincer, de unde stii tu cu ce echipa simpatizez? ca sa te dai cu parerea mai bine intra primadata pe situl meu la www.chilintan.tk la sectiunea Forza Romania si sa te uiti atent ce poza am uploadat, ok? Hai ca astept...

chilintan10.06.2007 06:13
si ca sa-ti raspund si tie, sincer, de unde stii tu cu ce echipa simpatizez? ca sa te dai cu parerea mai bine intra primadata pe situl meu la www.chilintan.tk la sectiunea Forza Romania si sa te uiti atent ce poza am uploadat, ok? Hai ca astept...

scuze ca am facut reclama la site, fara intentie, dar trebuia sa-i dovedesc cumva

GOD10.06.2007 06:26

1.Cred ca vei primi o pauza pentru tripel-post.

2.Foloseste edit.

3.Am mai jucat cu tine,si dupa ce te-am batut ai inceput sa ma injuri.

4.Ti cu Dinamo...

 

http://img516.imageshack.us/img516/8059/uitevc0.png

chilintan10.06.2007 06:40
1.Cred ca vei primi o pauza pentru tripel-post.

2.Foloseste edit.

3.Am mai jucat cu tine,si dupa ce te-am batut ai inceput sa ma injuri.

4.Ti cu Dinamo...

5.Sa continue Inscrierile

nu puteam raspunde la toti cu un singur post, gandeste cu capul ala, habar nu am cine esti, poate m-ai batut poate nu, nu-mi aduc aminte. De injurat nu cred ca te-am injurat, doar poate am avut motive sa te injur, cum spuneam nush cine esti , nu-mi aduc aminte

poate Dinamo Kiev?

johnny0610.06.2007 10:06

stai linistit ca nu intri. uite niste amintiri:

 

chilintan (5/19/2007 9:22:06 PM): numai din 11 m de rahat castiga Steaua de rahat (MASS)

 

chilintan (4/1/2007 7:48:51 PM): jos Steaua, sunt fan FC anti Steaua, deci prin urmare hai rapid in seara asta, hai sevilla...

chilintan (4/1/2007 8:51:40 PM): dau o bere cine ii rupe coloana lui p..a ala de Radoi

Anonymus (4/1/2007 8:56:24 PM): da tu cu cine tii?

chilintan (4/1/2007 8:56:53 PM): zontra cui joaca Steaua, azi cu rapid

 

P.S.: am ajuns sa il ajut pe god intr-o chestie :lol:

GOD10.06.2007 10:13

Frate spurcatu asta sa plece dupa forum,dupa ce ma injura,mai face si anti-Steaua.

Doamne daca ciorile si catei nu au campionat de fifa,vine la astia mai bazati.Ciori spurcate .

mihai141110.06.2007 12:39

haha,aia cu 11m e cam adevarata :P

Prodigy_andrey10.06.2007 14:18

...O strici..

chilintan10.06.2007 17:21
haha,aia cu 11m e cam adevarata :P

ms, toate-s adevarate, cand pierzi la pariu 65 de milioane de lei vechi, nu mai conteaza ca esti stelist , dinamovist, rapidist sau etc. Daca eram antistelist nu puneam poze cu Steaua si cu performatele ei in Europa pe site la mine. Si daca tin bine minte si i0nutz83 i-a injurat pe conducatorii Stelei, bineinteles la nervi. Si tu god cu g mic esti tu spurcat si mama ta care nu te-a invatat sa spui : Poftiti luati loc (de exemplu). Atat stii sa zici si tu Hai Steaua si **** Dinamo, dar habar nu ai cati jucatori de camp joaca intr-o echipa, sa zicem Steaua, sa nu mai vorbesc de alte lucruri care te depasesc din start. Las-o mai moale cu injuraturile, ca poti sa-mi zici sarut mana.

Si tu johnny06 ce esti avocatul diavolului, stai acolo in pantalonii tai, ca stai bine, sau te strang?

GOD10.06.2007 17:27

bai copile,eu dupa dezastru de la boro tot am aplaudat Steaua,eu nu zic niciodata anti-Steaua.

Si daca te iei ala intrebari cu mine despre Steaua te fac de rusine.

Ai inceput sa ti cu CIOROI si CATEI.

Doryz0r10.06.2007 20:15

scuzati ca ma bag dar god am primit cateva mass-uri de la tine anti-Steaua pacat ca esti trekut la ignore ce le-as posta dar nu mai am treaba cu campionatu bafta ceilalti in special tu Mihai :)

Prodigy_andrey11.06.2007 05:11

@Chilintan.... Conducatorii Stelei nu sunt tot una cu echipa Stelei si cu suporterii.....Nu vezi ca nea` Jiji face numa ce vrea?? De asta il injura i0nutz si nu numai ;) bafta

GOD11.06.2007 05:54
scuzati ca ma bag dar god am primit cateva mass-uri de la tine anti-Steaua pacat ca esti trekut la ignore ce le-as posta dar nu mai am treaba cu campionatu bafta ceilalti in special tu Mihai :)

Eu anti-Steaua,doamne fereste chiar o sa ma uit.

 

 

Am zis odata "Oli Steaua nu e Poli"

Chiar m-am uitat foarte atent.

mihai141111.06.2007 07:26

sa fi iubit doryzor :)

Prodigy_andrey11.06.2007 10:28
Eu anti-Steaua,doamne fereste chiar o sa ma uit.

 

 

Am zis odata "Oli Steaua nu e Poli"

Chiar m-am uitat foarte atent.

sigur???

i0nutz8311.06.2007 14:16

Sunteti offtopic.

 

Ca o parere personala, din ce am vazut pe aici: daca aveti informatii certe ca un user ar fi partas altor culori decat cele ale Stelei, ar fi bine sa veniti cu dovezi concrete. In lipsa lor, frumos ar fi sa va abtineti.

 

Cat despre god .. no comment !

johnny0611.06.2007 15:54

am postat deja cateva replici de-ale lui chilintan. sunt destul de elocvente...

mihai141112.06.2007 09:11

hai ionute sa dam drumul la treaba odata,ca imi pierd antrenamentul

blindica12.06.2007 09:57

testari ceva? :> gata de actiune :D

i0nutz8312.06.2007 11:41

Cine se baga la testari ?

alin_jeleu12.06.2007 12:19

u u u ... pick me, pick me :D

nucleo_200212.06.2007 12:19
Cine se baga la testari ?

Mi ar face placere :) ! steagcruce2

romgeo12.06.2007 13:23

eu :P da nu cred ca am voie :D

Prodigy_andrey12.06.2007 13:32

hai cu tata ....

mihai141112.06.2007 13:33

eu ma bag ,ca nu am mai jucat de mult,sa vad cum ma mai descurc,macar sa bat juniorii :P

«1202122232452»