intre regulile care trebuie indeplinite pentru a fi admis in campionat, este necesara simpatia pentru culorile ros-albastre. tu nu te incadrezi.
si ca sa-ti raspund si tie, sincer, de unde stii tu cu ce echipa simpatizez? ca sa te dai cu parerea mai bine intra primadata pe situl meu la www.chilintan.tk la sectiunea Forza Romania si sa te uiti atent ce poza am uploadat, ok? Hai ca astept...
