FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1192021222352»
mihai141124.05.2007 18:36

nu stii ce-i aia =))?cat ai luat la teza unica aia :)))))))

johnny0624.05.2007 18:41

care vrea sa afle rezultatele pustiului la capacitate, contactati-ma pe mess ;).

GOD24.05.2007 18:43

Pai ma mandresc cu ele.

dragutzu8924.05.2007 20:01

cum ai jucat ma tu al petrolu' ? ca esti cam gras pentru fotbal :|

PoWeR25.05.2007 04:48

ce aveti cu bietul pici :| ?

GOD25.05.2007 08:05

Dusmanie.

mihai141125.05.2007 08:10

suntem invidiosi ca e bun la fifa =)) buahahaha

Prodigy_andrey25.05.2007 09:04

wow ... SI EU am jucat la echipa scoli :x :x:X Locu 1 pe tara :x Da acolo yo n-am mai fost =)) :))

lex19201.06.2007 09:36

cand incepe sezonu urmator? fular-campionii

lex19201.06.2007 09:38

lume... apropo... costa ceva?:P:D

i0nutz8301.06.2007 11:16

Sezonul viitor incepe in jur de 15 iunie.

Nu, nu costa nimic.

frunji02.06.2007 19:42

Daca iese din joc in momentul cand se joaca meciul ce se intampla???Pierde cel care comite greseala???Si mai am o intrebare :De ce trebuie sa ai minim 18 ani???? fular-campionii

GOD02.06.2007 19:43

Citeste regulamentu si vei afla totul. :evil:

johnny0602.06.2007 19:45
Daca iese din joc in momentul cand se joaca meciul ce se intampla???Pierde cel care comite greseala???Si mai am o intrebare :De ce trebuie sa ai minim 18 ani???? fular-campionii

 

ca sa evitam unele tipuri de jucatori, cum avem deja in campionat.

alin_jeleu02.06.2007 21:58

aluzie la micutzul GOD

GOD03.06.2007 13:26

Eu nu am iesit niciodata din joc intentionat.

Prodigy_andrey03.06.2007 16:04

:-" nu la asta se referea...

PoWeR06.06.2007 19:12

Oameni buni, eu iau o pauza de o saptamana ... s-auzim de bine

 

Merg sa-mi duc jucatrii in vacanta dupa un asemenea sezon :P

GOD06.06.2007 19:18

Bafta multa si ai grija sa nu te accidentezi steagsahmic

bogdan k06.06.2007 20:47
Intrebari, nelamuriri, probleme..

as vrea si eu sa joc fifa!!!!!! am jocul am tot....va rog!!!!! id-ul meu este adyc_90

i0nutz8307.06.2007 11:52

Posteaza la "Inscrieri", discutam acolo.

chilintan09.06.2007 21:00

Inregistrat pe: Apr 9 2007, 07:36 PM

vreau sa joc si eu

GOD09.06.2007 21:01

Toata lumea vrea ofticatule(il stiu dupa alt campionat)

app:Vezi ca aici e voie orice fel de BUG.

Nu ii intereseaza daca ameninti cu retrageri daca bate corneru direct.

johnny0609.06.2007 22:17
Inregistrat pe: Apr 9 2007, 07:36 PM

vreau sa joc si eu

 

intre regulile care trebuie indeplinite pentru a fi admis in campionat, este necesara simpatia pentru culorile ros-albastre. tu nu te incadrezi.

chilintan10.06.2007 06:00
Toata lumea vrea ofticatule(il stiu dupa alt campionat)

app:Vezi ca aici e voie orice fel de BUG.

Nu ii intereseaza daca ameninti cu retrageri daca bate corneru direct.

o sa ma obisnuiesc cu marlaniile si voi juca si eu numai cu buguri, orice faza numai cu buguri o voi juca (mai ales impotriva ta, daca te lauzi ca ma stii)

«1192021222352»