nu stii ce-i aia =))?cat ai luat la teza unica aia
)))))
nu stii ce-i aia =))?cat ai luat la teza unica aia
)))))
care vrea sa afle rezultatele pustiului la capacitate, contactati-ma pe mess
.
Pai ma mandresc cu ele.
cum ai jucat ma tu al petrolu' ? ca esti cam gras pentru fotbal ![]()
ce aveti cu bietul pici
?
Dusmanie.
suntem invidiosi ca e bun la fifa =)) buahahaha
wow ... SI EU am jucat la echipa scoli :x :x:X Locu 1 pe tara :x Da acolo yo n-am mai fost =)) ![]()
cand incepe sezonu urmator? ![]()
lume... apropo... costa ceva?![]()
![]()
Sezonul viitor incepe in jur de 15 iunie.
Nu, nu costa nimic.
Daca iese din joc in momentul cand se joaca meciul ce se intampla???Pierde cel care comite greseala???Si mai am o intrebare :De ce trebuie sa ai minim 18 ani???? ![]()
Citeste regulamentu si vei afla totul. :evil:
Daca iese din joc in momentul cand se joaca meciul ce se intampla???Pierde cel care comite greseala???Si mai am o intrebare :De ce trebuie sa ai minim 18 ani????![]()
ca sa evitam unele tipuri de jucatori, cum avem deja in campionat.
aluzie la micutzul GOD
Eu nu am iesit niciodata din joc intentionat.
:-" nu la asta se referea...
Oameni buni, eu iau o pauza de o saptamana ... s-auzim de bine
Merg sa-mi duc jucatrii in vacanta dupa un asemenea sezon ![]()
Bafta multa si ai grija sa nu te accidentezi steagsahmic
Intrebari, nelamuriri, probleme..
as vrea si eu sa joc fifa!!!!!! am jocul am tot....va rog!!!!! id-ul meu este adyc_90
Posteaza la "Inscrieri", discutam acolo.
Inregistrat pe: Apr 9 2007, 07:36 PM
vreau sa joc si eu
Toata lumea vrea ofticatule(il stiu dupa alt campionat)
app:Vezi ca aici e voie orice fel de BUG.
Nu ii intereseaza daca ameninti cu retrageri daca bate corneru direct.
Inregistrat pe: Apr 9 2007, 07:36 PMvreau sa joc si eu
intre regulile care trebuie indeplinite pentru a fi admis in campionat, este necesara simpatia pentru culorile ros-albastre. tu nu te incadrezi.
Toata lumea vrea ofticatule(il stiu dupa alt campionat)app:Vezi ca aici e voie orice fel de BUG.
Nu ii intereseaza daca ameninti cu retrageri daca bate corneru direct.
o sa ma obisnuiesc cu marlaniile si voi juca si eu numai cu buguri, orice faza numai cu buguri o voi juca (mai ales impotriva ta, daca te lauzi ca ma stii)