FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1212223242552»
chilintan12.06.2007 16:37

si eu vreau steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

johnny0612.06.2007 17:19

lasa-ne, lasa-ne...

Prodigy_andrey12.06.2007 18:31
si eu vreau steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

 

NUma veteranii pretene:P U tre sa fii testat nu sa testezi :P

chilintan12.06.2007 19:49
NUma veteranii pretene:P U tre sa fii testat nu sa testezi :P

sa fiu testat vreau si eu, nu sa testez, sa fiu testat, ai inteles gresit

Prodigy_andrey13.06.2007 04:18

aa srry... :) Moama ati vazut ce ciudat arata Liga 1??....Majoritatea necunoscuti :))

romgeo13.06.2007 06:56

batale ce luati de la necunoscutii astia :> steaua_ro steaua_ro fular-campionii fular-campionii fular-campionii dica10 dica10 spre cl spre cl spre cl

GOD13.06.2007 07:55

Ma bag si eu la testat.

PoWeR13.06.2007 12:19

Nu prea mi se pare normal ca un jucator care termina in Liga II cu 82 de puncte sa aleaga echipa dupa alt jucator care a terminat cu 73 de pct tot in Liga II, dar in alta serie ...

GOD13.06.2007 12:22

Power e bine cum a zis ionut pentru ca locu 11 din Liga 1 se duce in Seria 1.

 

Insa aici ai dreptate,vedem.

Prodigy_andrey13.06.2007 13:31

Ba da tu esti chiar..... scuza-ma deja iara ai stricat-o uratX(

johnny0613.06.2007 18:39

in legatura cu amanarile, cativa din noi avem bacul vara asta... putem amana pe o perioada mai lunga niste etape?

alin_jeleu13.06.2007 20:02

aceeasi intrebare ca alex... se pot amana pe o perioada mai lunga?

tzepelea14.06.2007 05:13
sa speram ca da...
NyKO14.06.2007 11:49

am o nelamurire???? pana la urma cei din Liga a 2 a ce echipe isi aleg? 4 stele ???

nyku_myhay14.06.2007 11:52

poti alege orice echipa ce nu a fost preferata de vreun user din Liga I ;)

catatheboss14.06.2007 13:39

se mai pot face inscrieri? si daca da, unde?

Prodigy_andrey14.06.2007 13:59

nu...sezonu viitor in topicul inscrieri:P

i0nutz8315.06.2007 06:07

Discutam la momentul potrivit. In principiu, da.

KRYTZKY15.06.2007 15:05
Etapa 4-a: valius_the_greatest - robinho_2903 In prima faza am condus cu 1-0 si el a avut un cartonas rosu in min 6 (valius) ...am zis sa mai intram odata...aceiasi faza...gol in min 23 valius iese.

Eu robinho_2903 a 3-a oara nu mai joc acel meci indiferent de decizia luata de i0nutz. Nu mi se pare normal ca asemenea jucatori sa isi bata joc de altii sabotand meciu'. Eu oricum astept decizia lu' i0nutz si o voi respecta.

 

 

ASA ESTE

PoWeR15.06.2007 16:38

asta ce mai e :) ?

RobYnho15.06.2007 17:27

@krytzky: postu' ala, e de cand era bunica virgina =))

NyKO16.06.2007 06:43
fularsteaua2 deci ne alegem echipe care nu sau ales in lig 1 .ok ms joc fular-campionii
Discovery18.06.2007 16:05

Vreau sa stiu si eu de ce nu sunt in nici o serie din Liga II. M-am inscris in campionat dar id-ul meu nu apare pe nici unde...

dumy3l18.06.2007 16:30

probabil ai scris cu alb si nu a vazut adminu` ;))

i0nutz8318.06.2007 16:58

E obligatoriu ca daca te-ai inscris sa fii acceptat?

«1212223242552»