si eu vreau steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2
si eu vreau steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2
lasa-ne, lasa-ne...
si eu vreau steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2
NUma veteranii pretene:P U tre sa fii testat nu sa testezi ![]()
NUma veteranii pretene:P U tre sa fii testat nu sa testezi![]()
sa fiu testat vreau si eu, nu sa testez, sa fiu testat, ai inteles gresit
aa srry...
Moama ati vazut ce ciudat arata Liga 1??....Majoritatea necunoscuti ![]()
batale ce luati de la necunoscutii astia :> steaua_ro steaua_ro
fular-campionii
dica10 dica10 spre cl spre cl spre cl
Ma bag si eu la testat.
Nu prea mi se pare normal ca un jucator care termina in Liga II cu 82 de puncte sa aleaga echipa dupa alt jucator care a terminat cu 73 de pct tot in Liga II, dar in alta serie ...
Power e bine cum a zis ionut pentru ca locu 11 din Liga 1 se duce in Seria 1.
Insa aici ai dreptate,vedem.
Ba da tu esti chiar..... scuza-ma deja iara ai stricat-o uratX(
in legatura cu amanarile, cativa din noi avem bacul vara asta... putem amana pe o perioada mai lunga niste etape?
aceeasi intrebare ca alex... se pot amana pe o perioada mai lunga?
am o nelamurire???? pana la urma cei din Liga a 2 a ce echipe isi aleg? 4 stele ???
poti alege orice echipa ce nu a fost preferata de vreun user din Liga I ![]()
se mai pot face inscrieri? si daca da, unde?
nu...sezonu viitor in topicul inscrieri:P
Discutam la momentul potrivit. In principiu, da.
Etapa 4-a: valius_the_greatest - robinho_2903 In prima faza am condus cu 1-0 si el a avut un cartonas rosu in min 6 (valius) ...am zis sa mai intram odata...aceiasi faza...gol in min 23 valius iese.Eu robinho_2903 a 3-a oara nu mai joc acel meci indiferent de decizia luata de i0nutz. Nu mi se pare normal ca asemenea jucatori sa isi bata joc de altii sabotand meciu'. Eu oricum astept decizia lu' i0nutz si o voi respecta.
ASA ESTE
asta ce mai e
?
@krytzky: postu' ala, e de cand era bunica virgina =))
Vreau sa stiu si eu de ce nu sunt in nici o serie din Liga II. M-am inscris in campionat dar id-ul meu nu apare pe nici unde...
probabil ai scris cu alb si nu a vazut adminu`
)
E obligatoriu ca daca te-ai inscris sa fii acceptat?