FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1222324252652»
dumy3l18.06.2007 17:19

bah ajutatzi-l unu din ashtia experimentatzi p chilintan. saracu nu intzelege qm sta treaba cu angajarile p varf, adik nu pricepe c e interzis si c nu!!! fularsteaua2forzateaua

i0nutz8318.06.2007 19:14

@dumy3l: aici nu suntem pe mirc; revizuieste-ti vocabularul !

alin_jeleu18.06.2007 21:00
Vreau sa stiu si eu de ce nu sunt in nici o serie din Liga II. M-am inscris in campionat dar id-ul meu nu apare pe nici unde...

 

trist nene... trist

blindica19.06.2007 14:00

offtopic : Succes la Bac baieti, sper sa va pice la romana oral numai poezie... jeleu te astept in Bucuresti :D

alin_jeleu19.06.2007 15:47

sa fie steagsimplu

romgeo19.06.2007 17:30
offtopic : Succes la Bac baieti, sper sa va pice la romana oral numai poezie... jeleu te astept in Bucuresti :D

 

 

noaptea asta stau sa`i fac subiectele lu' sormea la limba engleza :Dfular-campionii

dumy3l20.06.2007 21:42
@dumy3l: aici nu suntem pe mirc; revizuieste-ti vocabularul !

nu pre am priceput c treaba are mircu` cu vocabularu` meu :-?

i0nutz8321.06.2007 06:51

Citeste regulamentul si ai sa intelegi !

dumy3l21.06.2007 09:33
Citeste regulamentul si ai sa intelegi !

 

o sa-ncerc sa-l pricep ;))

chilintan22.06.2007 13:00

In padurea cu alune aveau casa doi catei, vine Jiji si le spune:

Voi jucati in turul 3 (hahahaha)

klaus_e8922.06.2007 13:08

trist cand ii vezi pe cate unii cum se dau stelisti ...

blindica22.06.2007 13:11

e si foarte apreciat Gigi printre stelisti =))

chilintan23.06.2007 05:39
trist cand ii vezi pe cate unii cum se dau stelisti ...

 

 

mi-a placut doar textul, nu am nimic sa-ti demonstrez tie sau " amicilor " tai...

i0nutz8323.06.2007 07:55

Sunteti offtopic !

horatiuspawn26.06.2007 20:23

conteztez meciul dintre mine si yo!soldier!

astept raspuns de la supervizori

 

steagsimplu

Dani200526.06.2007 20:35
conteztez meciul dintre mine si yo!soldier!

Cred ca daca l-ai contesta si nu "contezta" ai avea mai multe sanse de reusita :tongue:

Prodigy_andrey27.06.2007 04:38
conteztez meciul dintre mine si yo!soldier!

astept raspuns de la supervizori

 

steagsimplu

Cum adik contestezi ?:))

horatiuspawn27.06.2007 05:18
Cum adik contestezi ?:))

 

 

 

Adica in contest.

 

steagsimplu

mihai141127.06.2007 05:35

adica zice ca a folosit combinatii de taste,si nu are dovezi.....logic ionut nu v-a face nimic,asa ca puteti toti da cu+w ca nu ai cum sa demonstrezi ca a dat asa chiar si cu print,adica daca dai cu+w si face ala print,ce vezi in print,mingea cum zboara si ala poate sa zica ca a dat doar d,sau a...ma rog, circulati circulati

i0nutz8327.06.2007 07:32

O astfel de contestatie se poate sustine DOAR cu inregistrarea meciului. Aveti la dispozitie destule metode de a face chestia asta, ramane la latitudinea voastra sa alegeti ce soft folositi.

alin_jeleu27.06.2007 08:17

lol... ti-am zis ca se vor creea multe neintelegeri, si ceea ce a zis Mihai e adevarat

i0nutz8327.06.2007 08:23

Neintelegeri apar pentru ca lumea este indolenta. Multitool - DEMO, Fraps, etc - doar cateva sugestii pentru inregistrarea INTEGRALA a unui meci.

horatiuspawn27.06.2007 08:52

omu a recunoscut pe privat ca asa a fost dar ca " a fost din obisnuinta " am conversatia salvata.

 

steagsimplu

i0nutz8327.06.2007 12:32

A+D (lob) nu este interzis. Nu stiu ce ai inteles tu din regulament; de fapt, logic ar fi sa te intreb daca l-ai citit.

mihai141127.06.2007 12:40

ma rog aici pot posta...de ce e interzis 1,2 ul in jumatatea proprie ca nu inteleg?

 

da si tu link ionute sa ne instalam programele alea de care zici...si daca dai simplu doar a...nu zice long pass?

 

ps: e o chestie f imbecila sa nu ai voie 1,2 in jumatatea proprie,nu e bug,cum am zis,ionut nu mai face fata nivelului de joc de pe site,si in curand o sa zica ca nu ai voie sa tragi decat din careu,altfel nu se pune sau cine stie ce aberatii

 

acum precis urmeaza ban,ca intreb un lucru logic,ori primesc un raspuns indelung cautat in dex si pe net,cu genul de expresii folosite in alte posturi de ionut

«1222324252652»