FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1242526272852»
i0nutz8329.06.2007 09:59

@god: cred ca mai degraba comportamentul tau este jenant. Umpli toate thread-urile cu tot felul de tampenii. Ar fi mai bine sa iti vezi de treaba si sa postezi scurt si la obiect !

fifaplayer66602.07.2007 08:20

etapa 5

fifaplayer666 v scigle

 

nu-l gasesc de loc, nu dau de el nici cum...

i0nutz8302.07.2007 14:19

Eu il vad on ..

PoWeR02.07.2007 14:53

mai tot timpul e online si la mine

mihai141102.07.2007 15:49

e corect scris idul lui marseillais?ca i-am dat add,dar nu da accept si vad ca-si joaca celelalte meciuri :)

i0nutz8302.07.2007 15:53

Pai.. presupun ca e corect, atata vreme cat altii au reusit sa joace cu el :)

Ma rog, sa te adauge el..

mihai141103.07.2007 05:46

gata am rezolvat...idul lui corect e allez_les_marsseilas (sau asa ceva)

i0nutz8303.07.2007 08:13

Pai poate il posteaza chiar el si ne lamureste ;)

fifaplayer66603.07.2007 08:15

id lui cicinho care e pana la urma?

cicinho sau cicinho_o7???

i0nutz8303.07.2007 08:16
cicinho_o7 .. cu o de la oaie ;)
mihai141103.07.2007 08:55

allez_les_marseillais_666....asta e idul corect,dp care m-a contactat

axyi03.07.2007 12:28

doresc sa imi aman si eu etapele 8 ,9 , 10 si cele care vor urma pana pe data de 12 iulie!!! va rog frumos ca intra reteaua in modernizare si o saptamana si ceva nu o sa mai am internet!!! te rog frumos ionutz!! cand revine netu le joc pe toate!!! eu sunt intaiul_la_party - Liga 2 seria 2!!!

 

MULTUMESC!!! fularsteaua2 steagsimplu

i0nutz8303.07.2007 13:47

Pai vad ca ai net, cel putin acum. Nu ai putea sa incerci sa joci ceva din ele?

axyi03.07.2007 13:57

sunt la un prieten asa am postat..... sper sa poti sa mi le amani ca ala pleaca maine in grecia si nu o mai pot vedea raspunsul dat de tine...pana astazi la 6 mai sunt la el!! poate reusesti sa ma clarifici pana atunci

i0nutz8303.07.2007 14:02

Ok, amanam tot pana pe 12 iulie inclusiv.

axyi03.07.2007 14:27

ms mult mult de tot :* ;))

RobYnho03.07.2007 15:19

e corect id cr3tzu_sef, ca imi da eroare ?

tzepelea03.07.2007 16:14

cr3tzusef...da nu prea sta pe mess ca munceste...

marianb03.07.2007 18:02
cr3tzusef...da nu prea sta pe mess ca munceste...

 

s-a retras

RobYnho04.07.2007 06:00

Am aflat ulterior, dar oricum ms !

fifaplayer66604.07.2007 19:08

[21:56] nico_andrey1991: Buzz!!

[21:56] fifaplayer666: pe langa ca sacada ca **** ca nu puteam da un gol ai mai dat si direct din corner pe poarta

[21:56] fifaplayer666: si ai mai dat si cu+w pe atacant de vreo 32 ori

[21:57] nico_andrey1991: a

[21:57] nico_andrey1991: frate

[21:57] fifaplayer666: de vreo 2 ori

[21:57] nico_andrey1991: eu am dat din corner

[21:57] nico_andrey1991: sut cu D

[21:57] nico_andrey1991: si din sageti

[21:57] fifaplayer666: nu conteaza ai dat pe poarta

[21:57] fifaplayer666: e interzis

[21:57] nico_andrey1991: frate

[21:57] nico_andrey1991: ai vazut ca iei bataie gata te oftici

[21:57] nico_andrey1991: mai jocum o data

[21:58] nico_andrey1991: iti dau revansa

[21:58] nico_andrey1991: dar rezultatul il postam

[21:58] fifaplayer666: nu mai joc cu tine in viata mea ca sacadeaza si nu pot juca

[21:58] fifaplayer666: si mai dai si cornere interzise

[21:58] nico_andrey1991: frater

[21:58] nico_andrey1991: gata numai dau

[21:59] nico_andrey1991: si cine a castigat?

[21:59] nico_andrey1991: tu nu?

[21:59] fifaplayer666: Este interzisa folosirea combinatiei A+D in executarea loviturilor de colt. Cornerul se va bate fie prin pasa scurta catre coechipier, fie prin centrare in careul mare (6-16m). Este interzis ca o lovitura de colt sa fie batuta direct in careul mic.

[21:59] nico_andrey1991: golurile erau interzise

[21:59] fifaplayer666: ultimul rand

[22:00] nico_andrey1991: da am dat cu d

[22:00] nico_andrey1991: si sageti

[22:00] nico_andrey1991: esti nebun?

[22:00] fifaplayer666: nu ma intereseaza cu ce ai dat

[22:00] fifaplayer666: scrie ceva acolo de d

[22:00] nico_andrey1991: AM CASTIGAT CU 4-1

[22:00] fifaplayer666: ?

[22:00] fifaplayer666: spune?

[22:00] nico_andrey1991: MAI JOCI ?

[22:00] nico_andrey1991: ULTIMA DATA ITI SPUN ?

[22:00] fifaplayer666: scrie ceva acolo de d?

[22:00] nico_andrey1991: si numai dau din corner

[22:01] nico_andrey1991: joci ?

[22:01] nico_andrey1991: da sau nu ?

[22:01] fifaplayer666: o sa cer sa fi testat pentru ca mie imi sacada tare

[22:01] fifaplayer666: si ma dor ochii deja

[22:01] nico_andrey1991: ah

[22:01] fifaplayer666: nu joc contra astea care dau cornere pe poarta

[22:01] nico_andrey1991: hai sa mai jucam odata

[22:01] fifaplayer666: adio

[22:01] nico_andrey1991: si jur

[22:01] nico_andrey1991: ok

 

 

 

DECI, a dat ceva cornere direct pe poarta, imi sacada destul de tare (TOT MECIUL), si vreo 2 cu+w direct pe atacantul lateral ca juca 4-3-3. De ce tot insista sa mai jucam odata??? Cam atat. Sunt legale???

Prodigy_andrey05.07.2007 07:32

Pana acu nu am dat de nici unu din cei cu care am etapa....Intratzi mah ...

mihai141105.07.2007 14:52

joker_sarbu da-mi add tu ca mie imi da eroare nus dc,probabil nu e trecut corect idul...iar

i0nutz8305.07.2007 17:07

E jok3r_sarbu .

fifaplayer66609.07.2007 14:59

Din cate am inteles klaus_e89 si ronaldo_0201 si-au amanat meciurile pentru ca sunt plecati in vacanta dar de cicinhio nu am auzit nimic, nu a fost online demult, nici in weekend nu l-am vazut. Daca doreste amanare va anunta el, eu sunt aici sa joc contra el, i-am dat si vreo 2 mesaje offline dar cam pe degeaba, se pare. Mai asteptam, sa vedem ce-o fi...

«1242526272852»