@god: cred ca mai degraba comportamentul tau este jenant. Umpli toate thread-urile cu tot felul de tampenii. Ar fi mai bine sa iti vezi de treaba si sa postezi scurt si la obiect !
@god: cred ca mai degraba comportamentul tau este jenant. Umpli toate thread-urile cu tot felul de tampenii. Ar fi mai bine sa iti vezi de treaba si sa postezi scurt si la obiect !
etapa 5
fifaplayer666 v scigle
nu-l gasesc de loc, nu dau de el nici cum...
Eu il vad on ..
mai tot timpul e online si la mine
e corect scris idul lui marseillais?ca i-am dat add,dar nu da accept si vad ca-si joaca celelalte meciuri ![]()
Pai.. presupun ca e corect, atata vreme cat altii au reusit sa joace cu el ![]()
Ma rog, sa te adauge el..
gata am rezolvat...idul lui corect e allez_les_marsseilas (sau asa ceva)
Pai poate il posteaza chiar el si ne lamureste ![]()
id lui cicinho care e pana la urma?
cicinho sau cicinho_o7???
allez_les_marseillais_666....asta e idul corect,dp care m-a contactat
doresc sa imi aman si eu etapele 8 ,9 , 10 si cele care vor urma pana pe data de 12 iulie!!! va rog frumos ca intra reteaua in modernizare si o saptamana si ceva nu o sa mai am internet!!! te rog frumos ionutz!! cand revine netu le joc pe toate!!! eu sunt intaiul_la_party - Liga 2 seria 2!!!
MULTUMESC!!!
steagsimplu
Pai vad ca ai net, cel putin acum. Nu ai putea sa incerci sa joci ceva din ele?
sunt la un prieten asa am postat..... sper sa poti sa mi le amani ca ala pleaca maine in grecia si nu o mai pot vedea raspunsul dat de tine...pana astazi la 6 mai sunt la el!! poate reusesti sa ma clarifici pana atunci
Ok, amanam tot pana pe 12 iulie inclusiv.
ms mult mult de tot :*
)
e corect id cr3tzu_sef, ca imi da eroare ?
cr3tzusef...da nu prea sta pe mess ca munceste...
cr3tzusef...da nu prea sta pe mess ca munceste...
s-a retras
Am aflat ulterior, dar oricum ms !
[21:56] nico_andrey1991: Buzz!!
[21:56] fifaplayer666: pe langa ca sacada ca **** ca nu puteam da un gol ai mai dat si direct din corner pe poarta
[21:56] fifaplayer666: si ai mai dat si cu+w pe atacant de vreo 32 ori
[21:57] nico_andrey1991: a
[21:57] nico_andrey1991: frate
[21:57] fifaplayer666: de vreo 2 ori
[21:57] nico_andrey1991: eu am dat din corner
[21:57] nico_andrey1991: sut cu D
[21:57] nico_andrey1991: si din sageti
[21:57] fifaplayer666: nu conteaza ai dat pe poarta
[21:57] fifaplayer666: e interzis
[21:57] nico_andrey1991: frate
[21:57] nico_andrey1991: ai vazut ca iei bataie gata te oftici
[21:57] nico_andrey1991: mai jocum o data
[21:58] nico_andrey1991: iti dau revansa
[21:58] nico_andrey1991: dar rezultatul il postam
[21:58] fifaplayer666: nu mai joc cu tine in viata mea ca sacadeaza si nu pot juca
[21:58] fifaplayer666: si mai dai si cornere interzise
[21:58] nico_andrey1991: frater
[21:58] nico_andrey1991: gata numai dau
[21:59] nico_andrey1991: si cine a castigat?
[21:59] nico_andrey1991: tu nu?
[21:59] fifaplayer666: Este interzisa folosirea combinatiei A+D in executarea loviturilor de colt. Cornerul se va bate fie prin pasa scurta catre coechipier, fie prin centrare in careul mare (6-16m). Este interzis ca o lovitura de colt sa fie batuta direct in careul mic.
[21:59] nico_andrey1991: golurile erau interzise
[21:59] fifaplayer666: ultimul rand
[22:00] nico_andrey1991: da am dat cu d
[22:00] nico_andrey1991: si sageti
[22:00] nico_andrey1991: esti nebun?
[22:00] fifaplayer666: nu ma intereseaza cu ce ai dat
[22:00] fifaplayer666: scrie ceva acolo de d
[22:00] nico_andrey1991: AM CASTIGAT CU 4-1
[22:00] fifaplayer666: ?
[22:00] fifaplayer666: spune?
[22:00] nico_andrey1991: MAI JOCI ?
[22:00] nico_andrey1991: ULTIMA DATA ITI SPUN ?
[22:00] fifaplayer666: scrie ceva acolo de d?
[22:00] nico_andrey1991: si numai dau din corner
[22:01] nico_andrey1991: joci ?
[22:01] nico_andrey1991: da sau nu ?
[22:01] fifaplayer666: o sa cer sa fi testat pentru ca mie imi sacada tare
[22:01] fifaplayer666: si ma dor ochii deja
[22:01] nico_andrey1991: ah
[22:01] fifaplayer666: nu joc contra astea care dau cornere pe poarta
[22:01] nico_andrey1991: hai sa mai jucam odata
[22:01] fifaplayer666: adio
[22:01] nico_andrey1991: si jur
[22:01] nico_andrey1991: ok
DECI, a dat ceva cornere direct pe poarta, imi sacada destul de tare (TOT MECIUL), si vreo 2 cu+w direct pe atacantul lateral ca juca 4-3-3. De ce tot insista sa mai jucam odata??? Cam atat. Sunt legale???
Pana acu nu am dat de nici unu din cei cu care am etapa....Intratzi mah ...
joker_sarbu da-mi add tu ca mie imi da eroare nus dc,probabil nu e trecut corect idul...iar
E jok3r_sarbu .
Din cate am inteles klaus_e89 si ronaldo_0201 si-au amanat meciurile pentru ca sunt plecati in vacanta dar de cicinhio nu am auzit nimic, nu a fost online demult, nici in weekend nu l-am vazut. Daca doreste amanare va anunta el, eu sunt aici sa joc contra el, i-am dat si vreo 2 mesaje offline dar cam pe degeaba, se pare. Mai asteptam, sa vedem ce-o fi...