FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1252627282952»
tzepelea09.07.2007 17:33

eu nu dau de intaiul_la_party.l-am cautat pe mess si nimic...

 

in cazul asta ce se intampla cu meciul(cupa)?

Dani200509.07.2007 18:02

cicinho cauta-ma si tu pe mess sa jucam meciurile...la fel si bluekiller si playmaker

 

P.S.Stau mai mult pe invisible;)

Cristiano_1710.07.2007 15:51

Am si eu o intrebare...Hellrazor_slodier a fost exclus , iar in meciul disputat cu el eu am pierdut. De acum incolo toti cei care vor avea meci cu hellrazor_soldier vor castiga automat si mi s-ar parae corect ca si meciurile din urma jucate de hellrazor soldier sa fie pierdute indiferent ca el le-a castigat sau a facut egal. Asa ar fi normal....Deci astept si eu un raspuns in cazul asta .Eu am pierdut meciul disputat cu el cu 6-4 si in mod normal din moment ce el a fost exclus ca eu sa castig meciul acela la masa verde

RobYnho10.07.2007 16:11

Ramai cu rezultatul anterior, adica 6-4 pentru. el. :tongue:

Cristiano_1710.07.2007 16:51
:)) NEVER...intr-adevar am pierdut.Dar asta e discriminare daca restu o sa castige meciurile fara macar sa se prezinte... Pai daca nu am castig de cauza ma duc la UEFA, la Blatter, la Platinii nu ma las pana nu castig:) steagro
i0nutz8310.07.2007 17:46

Extras din Regulament, art. 7

 

c) La trei meciuri nedisputate (anulate sau/si pierdute la masa verde) jucatorul respectiv este EXCLUS din campionatul FIFA - FcSteaua, cu restrictie de inscriere pentru urmatoarele 12 luni calendaristice, urmand sa piarda absolut toate meciurile din prezentul campionat cu 0-3.

catalin_dobre200611.07.2007 21:28

fularsteau2 >....>>>>> fular-campionii GOD..esti cel mai penal frate...imi place de tine...

razwu14.07.2007 16:38

salut,sunt si yo nou pe aici,as vrea sa stiu si yo dak ma pot inscrie pentru noul sezon de fifa 07

forzateaua

i0nutz8314.07.2007 16:44

Pai cine te opreste?

razwu14.07.2007 17:14
Pai cine te opreste?

 

lol,ms frumos,dar cui ma adresez,cum procedez,la asta ma refeream

steagsimplu

i0nutz8314.07.2007 17:18

Cand va exista un topic special dedicat inscrierilor (probabil la inceputul lui august) vei afla toate instructiunile. Pana atunci, ai rabdare sa se incheie actualul sezon si, evident, urmareste forumul !

razwu14.07.2007 17:33
Cand va exista un topic special dedicat inscrierilor (probabil la inceputul lui august) vei afla toate instructiunile. Pana atunci, ai rabdare sa se incheie actualul sezon si, evident, urmareste forumul !

 

thnx spre24

GOD16.07.2007 18:19

Ar fi bine sa luam o vacanta intre tur si retur.

Ce parere aveti?

DannY_116.07.2007 22:23

Pai s-a terminat turul si a inceput deja returul :happy: .N-ai auzit ce-a spus Ion,pana duminica e pauza competitionala.

GOD17.07.2007 03:42

Pai pana duminica ca atunci vine el,eu e exemplu plec LUNI :mellow:

Prodigy_andrey17.07.2007 07:47

Potzi sa pleci si sa nu te mai intorci...

chili21.07.2007 17:41

sunteti de rahat suporteri lui Steaua, nici daca sta cu spatele nu poti lovi pe cineva, pisu` lumii, impreuna cu Bostina ala, daca era masa in poarta il mai ajuta pe ala sa scape, natie de stelisti idioti, si amicalele vreti sa le castigati cu orice pret, numai in cancerul din Ghencea se poate intampla asa rahat hahalelelor...**** Steaua, **** Hagi, **** VOUA...

Prodigy_andrey22.07.2007 07:10

iata cum se pot face posturi rapid...SI cum se va lua si un ban rapid.....La unii chiar nu ai ce sa le ceri....NO COMMENT>>

alin_jeleu22.07.2007 12:29
sunteti de rahat suporteri lui Steaua, nici daca sta cu spatele nu poti lovi pe cineva, pisu` lumii, impreuna cu Bostina ala, daca era masa in poarta il mai ajuta pe ala sa scape, natie de stelisti idioti, si amicalele vreti sa le castigati cu orice pret, numai in cancerul din Ghencea se poate intampla asa rahat hahalelelor...**** Steaua, **** Hagi, **** VOUA...

si totusi, cu riscul unui ban... simt nevoia sa-i raspund. nea' chili tu esti un distrus, un limbi'n-curist care era in stare sa ne suga pana si maduva spinarii, sa o taie si pe ma'sa, ca sa te credem ca esti stelist, sa joci in campionat. un mare jet de la toti stelistii, o iubim pe mami ta

fifaplayer66624.07.2007 07:34

Buna!

 

As dori sa aman si eu cateva zile niste etape pentru ca plec si eu saptamana asta intr-o vacanta (nu prea lunga), pe saptamana viitoare voi fi 100% acasa.

 

Va multumesc, anticipat.

Madalynho28.07.2007 12:39

Frate dar eu cum ma inscriu in campionat? dica10

:*Ingerashu:*Fetelor:*28.07.2007 14:07
Frate dar eu cum ma inscriu in campionat? dica10

Si eu vreau sa ma inscriu in campionat . cum fac ? fularultras dica10 steaua_ro steagsimplu steagsimplu

RobYnho28.07.2007 14:08

mai cititi si voi threadu' asta....

i0nutz8328.07.2007 15:16

@Ingerashu: Te inscrii la fel cum au facut-o toti ceilalti.

francezu7228.07.2007 19:27

am inceput pe 1 inie cand se termina si am toate conexiunile necesare cum ma inscriu sunt bun la fifa aaa si sa dai lovituri libere pe jos ti apasat pe cu si apesi in acelashi timp pe D id-ul meu e francezu_beautiful_boy ajutati-ma pls

«1252627282952»