FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1272829303152»
mihai141131.07.2007 17:36

de la anul daca tot zice ionut ca se respecta campionatul fcsteaua,sa luam jocul original toti,sa incepem incet sa invatam ca e munk unor oameni etc

 

 

da da stiu acum o sa zica ratonii ca e scump etc

horatiuspawn31.07.2007 17:41
de la anul daca tot zice ionut ca se respecta campionatul fcsteaua,sa luam jocul original toti,sa incepem incet sa invatam ca e munk unor oameni etc

da da stiu acum o sa zica ratonii ca e scump etc

 

e o idee foarte buna, dar nu cred ca o sa se realizeze.

 

steagsimplu

GOD31.07.2007 17:41

LoL nici gand,nu dau eu 80 E pe un joc cand intr pe filezone si il iau FREE :biggrin:

 

Mihai tie iti ie usor ai munca,da eu ma duc la parinti datimi 80E sa iau un joc:|

mihai141131.07.2007 17:42

poate asa scapam de unii :!:

horatiuspawn31.07.2007 17:46

exact de asta vorbeam :)

 

 

steagsimplu

 

 

 

bafta Steaua steagsimplu

GOD31.07.2007 17:59

Daca vreti sa scapati de mine imi ziceti ,si tot nu scapati :biggrin:

Daca o safie pentru fcsteaua iau ORIGINAL.

horatiuspawn31.07.2007 18:14

nu ma refeream la tine ziceam numai ca e prea scump .

 

 

 

steagsimplu

criztyan200531.07.2007 18:24

CAnd incepe un nou campionat?? fularsteaua2

scalar31.07.2007 19:57

cum ma pot inscrie si eu in acest campionat? va rog sa imi raspundeti

Prodigy_andrey31.07.2007 20:57

Du-te ma si lasa-ne .... ca deja iar m-ai plictisit.

RobYnho01.08.2007 06:59

@ scalar : sigur vei juca in acest campionat, mai ales la ce id ai =)) dan_rapid76 =))

GOD01.08.2007 07:41

dan_crapid76

Mori cioaro,zat.

i0nutz8301.08.2007 08:36

Sa fim seriosi.. Lumea n-a vrut sa plateasca o taxa de inscriere de 3 euro si o sa dea 50-60 pe joc? ;))

steaua_cristian01.08.2007 14:42

vreau si eu sama inscriu in campionat daca nu in cupa cum fac??? dar nam ip routabil

Prodigy_andrey01.08.2007 20:15

Dak nu ai ip routabil nu te potzi inscrie :D;)

Prodigy_andrey01.08.2007 20:16

tot ii reclama god.... dak tot forzza Steaua*** stai numa acolo si nu ne mai deranja pe noi...pentru asta se ia ban ;)

GOD01.08.2007 21:56

JET.!

alin_jeleu01.08.2007 21:59
tot ii reclama god.... dak tot forzza Steaua*** stai numa acolo si nu ne mai deranja pe noi...pentru asta se ia ban ;)

gogo, nu m-am bagat niciodata in chestii de genul asta, dar mai terminati cu god, omul a inteles, nu il suportati... gata, ti-a dat un scurt JET asa ca fa bine si cauta-ti alt om de care sa faci mijto. toate cele bune de la al vostru jelly

AleXin0_Steaua02.08.2007 00:37

intra pe www.sfl.lx.ro si voteaza Steaua...................

alin_jeleu02.08.2007 00:45

ce reguli stupide au aia =)))) ... auzi tu, scapi singur, te intorci... lasi apararea adversa sa revina, si apoi "continui cum vrei faza"

Prodigy_andrey02.08.2007 06:10
JET.!

 

Ma da tu crezi ca yo imi caut oameni de care sa imi bat joc sau de care sa fac mistoo ... Pur si simplu cand l-am antentzionat a fost din motive clare si adevarate si acum ar fii trebuit sa-l injur in toate felurile pentru o noua vb de alui "jet" insa nu ma cobor la nivelul intelectului acestui indivit nematurizat =)) wow

i0nutz8302.08.2007 07:42

Se poate inscrie si daca n-are jocul, am mai vazut de astea ;)) Problema e ca nu va avea sanse sa fie acceptat..

i0nutz8302.08.2007 07:45

2. Reclama:

 

Va rugam sa nu postati mesaje pe site pentru a va face reclama la propriile siteuri, forumuri sau firme. Daca vreti sa va faceti reclama exista spatii amenajate pe Forum. De asemenea, nu vom tolera avataruri care reprezinta sigle de firme (ex: Coca Cola, Samsung, Nike etc). Acestea au bani sa plateasca reclama, daca vor sa fie pe Internet. Daca vreti sa postati un mesaj cu continut publicitar si nu stiti unde, va rugam sa ii contactati pe moderatori sau administratori.

 

Extras din Regulament.

 

@god: Incearca sa respecti regulile acestui forum; e ultima data cand iti spun. In caz contrar, la prima abatere o sa ne despartim..

GOD02.08.2007 10:35

Ionut imi scapase "net" si imediat cum am vazut am modificat.

@gogo JET In continuare nu ma intereseaza.

Prodigy_andrey02.08.2007 11:34

Ce pot sa-tzi cer? =))

«1272829303152»