FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1293031323352»
ronaldo_020114.08.2007 15:43

ti minte reclama .........zapp-online,cam asa ceva....

mihai141114.08.2007 15:55

da

 

ps:stie cineva ceva de alin50c,bazmetiqu,marseillas,bradut si power ca nu dau de ei,power am inteles ca e la mare,bradutz probleme cu netul,iar restul?

bubutza16.08.2007 10:45

care se crede bun la fifa ... id: rusu_andrey2005 macar unul care joaca deja in campionat ... sa vad daca am valoare de acest campionat

nucleo_200216.08.2007 11:37

SAL ! steagsimplu

 

 

AM MECI DE CUPA CU CIOK.EL NU INTRA PE MESS, N A LASAT MESAJ PE FORUM...PE 18 E TERMENUL LIMITA, EU MAINE PLEC LA MARE PANA DUMINICA...CE FACEM?! DACA INTRI PE FORUM LASA MI MESAJ SA JUCAM PANA LA 2 NOAPTEA CAND VREI TU SI JUCAM.MS.

mihai141119.08.2007 13:04

fratilor cine prinde eurosport 2?ca anunta astia ca sunt meciuri din campionatul angliei,si mie imi arata numai kkturi cu motocros etc pe eurosport 2

marianb19.08.2007 13:34

http://www.rojadirecta.com/

 

LIVE PE NET ITI MAI TREBUIE CEVA PROGRAME DAR LE GASESTI TU

DACA NU CAUTA-MA

mihai141119.08.2007 14:30

pe mine la TV ma intereseaza,prind eurosport 2,in program acum zice ca e arsenal-blackburn....si eu vad motociclism

Jo1n719.08.2007 14:33

asa ceva se penalizeaza? intreb si eu..

a.JPG

alin_jeleu19.08.2007 14:53

miss joint, era un virus. multumesc

GOD19.08.2007 16:49

Hahahahaha e tare rau virusu :biggrin: :biggrin: :biggrin:

mihai141122.08.2007 11:28

revenim la problema mea?prinde careva eurosport 2?daca da,puteti vedea meciurile din anglia?

GOD22.08.2007 11:38

Mihai imi spui si mie ce frecventa are Eurosport 2,ca eu nu-l gasesc :mellow:

mihai141122.08.2007 12:13

depinde daca ai in abonamentul la firma la care il ai pachetul de programe sport,eu am la rds,dar am inteles de la cineva ca exista eurosport 2,si eurosport 2 EN care transmite camp englez,nus frecventa eu am dat search si a gasit doar eurosport 2,dar are numai nasparleli,motociclism,fotbal australian,baschet cu echipe de nu am auzit de ele etc

seba22.08.2007 12:17

vreau sa ma inscriu si eu id seba_steauaa daca se poate

GOD22.08.2007 12:33

Eu am UPC de acolo am si net.

Prind Telesport,Sport.ro,Eurosport,Sport 1 cam atat cu sport,nu am gasit Eurosport 2 :wink:

GOD22.08.2007 12:36

Peste 2luni la Fifa08,frecventeaza forumu.

Prodigy_andrey23.08.2007 16:20

Prin upc nu este eurosport 2 .... SAu cine stie ce frecventza lu peste are:))

GOD23.08.2007 16:25

Deci am fost la un baiat care sta la celalalt capat al Ploiestiului si avea Eurosport 2 ,nu prea am cerut amanunte,am vazut ca se uita tatal lui...

Deci cumva este,adica nush.

mihai141126.08.2007 07:47

am gasit raspunsul in gazeta

 

 

Meciurile din Premier League difuzate de Eurosport 2 pot fi vizionate numai de abonații Boom TV, Dolce și Max TV

johnny0627.08.2007 04:19

puneti si voi un link pentru demo...

RobYnho27.08.2007 07:06

pai inca n'a aparut...

Prodigy_andrey27.08.2007 07:27

inca caut ;)

RobYnho27.08.2007 07:35

spor la cautat :tongue: ....dar slabe sanse ;))

GOD27.08.2007 07:36

Nu apare astazi,nu e nici un released oficial.

Parca ala la 07 a aparut pe 3 septembrie.

Prodigy_andrey27.08.2007 07:57

Nimic ..... :| data trecut nu mai stiu cand l-am luat dar stiu ca o aparut fara sa ma astept si l-am avut printre primii demou ;):X

«1293031323352»