ti minte reclama .........zapp-online,cam asa ceva....
ti minte reclama .........zapp-online,cam asa ceva....
da
ps:stie cineva ceva de alin50c,bazmetiqu,marseillas,bradut si power ca nu dau de ei,power am inteles ca e la mare,bradutz probleme cu netul,iar restul?
care se crede bun la fifa ... id: rusu_andrey2005 macar unul care joaca deja in campionat ... sa vad daca am valoare de acest campionat
SAL ! steagsimplu
AM MECI DE CUPA CU CIOK.EL NU INTRA PE MESS, N A LASAT MESAJ PE FORUM...PE 18 E TERMENUL LIMITA, EU MAINE PLEC LA MARE PANA DUMINICA...CE FACEM?! DACA INTRI PE FORUM LASA MI MESAJ SA JUCAM PANA LA 2 NOAPTEA CAND VREI TU SI JUCAM.MS.
fratilor cine prinde eurosport 2?ca anunta astia ca sunt meciuri din campionatul angliei,si mie imi arata numai kkturi cu motocros etc pe eurosport 2
LIVE PE NET ITI MAI TREBUIE CEVA PROGRAME DAR LE GASESTI TU
DACA NU CAUTA-MA
pe mine la TV ma intereseaza,prind eurosport 2,in program acum zice ca e arsenal-blackburn....si eu vad motociclism
miss joint, era un virus. multumesc
Hahahahaha e tare rau virusu :biggrin: :biggrin: :biggrin:
revenim la problema mea?prinde careva eurosport 2?daca da,puteti vedea meciurile din anglia?
Mihai imi spui si mie ce frecventa are Eurosport 2,ca eu nu-l gasesc ![]()
depinde daca ai in abonamentul la firma la care il ai pachetul de programe sport,eu am la rds,dar am inteles de la cineva ca exista eurosport 2,si eurosport 2 EN care transmite camp englez,nus frecventa eu am dat search si a gasit doar eurosport 2,dar are numai nasparleli,motociclism,fotbal australian,baschet cu echipe de nu am auzit de ele etc
vreau sa ma inscriu si eu id seba_steauaa daca se poate
Eu am UPC de acolo am si net.
Prind Telesport,Sport.ro,Eurosport,Sport 1 cam atat cu sport,nu am gasit Eurosport 2 :wink:
Peste 2luni la Fifa08,frecventeaza forumu.
Prin upc nu este eurosport 2 .... SAu cine stie ce frecventza lu peste are:))
Deci am fost la un baiat care sta la celalalt capat al Ploiestiului si avea Eurosport 2 ,nu prea am cerut amanunte,am vazut ca se uita tatal lui...
Deci cumva este,adica nush.
am gasit raspunsul in gazeta
Meciurile din Premier League difuzate de Eurosport 2 pot fi vizionate numai de abonații Boom TV, Dolce și Max TV
puneti si voi un link pentru demo...
pai inca n'a aparut...
inca caut ![]()
spor la cautat :tongue: ....dar slabe sanse
)
Nu apare astazi,nu e nici un released oficial.
Parca ala la 07 a aparut pe 3 septembrie.
Nimic .....
data trecut nu mai stiu cand l-am luat dar stiu ca o aparut fara sa ma astept si l-am avut printre primii demou
:X