FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1313233343552»
bubutza27.08.2007 12:51

mai am si eu o intrebare... ce s-a intamplat cu power ? ca el m-a testat si apoi vad treaba cu GOD... numai ca eu anuntasem ca sunt plecat din localitate ... si deaia nu iam dat add lui GOD ... cadn o testat el... parca din cate am citit eu.

deci sper sa intru si eu in campionat . id-u : rusu_andrey2005 ...abia astept sa vad nota lui power steag3 forzateaua forzateaua

RobYnho28.08.2007 08:33

Vreau sa va anunt ca imi schimb id : roby29steaua Il schimb deoarece la id'ul vechi, lista de ignore e plina + ca degeaba dau ignore la obositi ca nu merge. O sa dau yo add la lume, la cine cred ca trebuie sa'l am in lista. Va anunt acum, ca i0nutz sa poata schimba id'ul la program, etape etc. Multumesc pentru intelegere !

Prodigy_andrey28.08.2007 08:34

nici yo nu mai am loc la ignore da noah.. :)) scot pe altzi bag altzii :)) vad ca a lu god mere.sta la ignore :))

i0nutz8328.08.2007 08:35

Yo am setat ignore la useri out of list. E mai simplu asa :)

mihai141128.08.2007 10:33

lista neagra-danuz 88 aveti grija la viitoarele testari-jigniri etc

robytzy_198628.08.2007 19:18

se joaca tur-retur?

sau numa un singur meci?

GOD28.08.2007 20:41

Cineva mi-a spart parola,deci pur si simplu numai merge God_life00. :mellow:

 

Va dau add la ibrahimovici_skil

Prodigy_andrey28.08.2007 20:58

sa nu-mi dai add te rog

johnny0628.08.2007 21:02

daca "skil" vine de la "indemanare", atunci ar fi trebuit sa fie "skill". dar nu pot sa nu imi dau seama ca daca si-a schimbat id-ul kamaciuki, god s-a luat dupa idolul sau.

 

si apropo: mmuuuuuuueeeeeee dinamoooooooo!! :biggrin:

GOD28.08.2007 21:18

Ba na si incercati voi

God_life00

pass:123456

Si distrati-va cu el daca va merge.

mihai141129.08.2007 05:30

pai cine te pune sa pui parola asa simpla :)))

 

ati vazut ce s-au certat cainii in vestiar =))?

GOD29.08.2007 09:37

Un link ceva?

mihai141129.08.2007 09:55

vezi pe fanatik sau pe gazeta sporturilor,ce urla Lobont la aia =))

mihai141129.08.2007 12:31

Un dinamovist avea un caine. Merg ei la un bar unde vedeau meciurile "impreuna. Etapa de campionat cu Gloria... Ataca dinamovistii, cainele pe masa, latra de mama focului, gooool Dinamo! Cainele schelalaia de nu mai putea... Egaleaza Gloria, cainele trist, statea cu botul pe labe... In ultimul minut, Dinamo da gol, cainele in doua picioare latra, facea figuri.

 

Barmanul, impresionat, ii spune stapanului: "Extraordinar specimen domnule, daca la o etapa de campionat face asa, cum se manifesta in Champions League?".

 

La care stapanul: "Nu stiu, il am de doar 15 ani".

 

 

 

hahaha prea tare

GOD29.08.2007 12:56

Spartans , what is your profession ? Tamplar! steag3 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

:))))) :biggrin:

Prodigy_andrey29.08.2007 15:49

ioane le-ai pus program da nu le-ai pus procesul etapei :))

mihai141129.08.2007 15:54

asteptam sa vina si postam :P

GOD29.08.2007 21:19

mu ie petrolisti spurcati,idioti ,sa va iau mamele.

ba stiti ce era la gara 30-40 insi,am trecut cu niste tovarasi cu masina ,full frate.

Cica sustineti echipa locala,da petrolu e echipa.

mihai141130.08.2007 05:54

vorbeste frumos ma ca deja exagerezi cu limbajul..iar

 

wow tovarasi....cu masini....dar permise aveti la 15 ani =))?

GOD30.08.2007 09:08

Intreaba-l ma pe bobo ca zici ca exagerez eu,el e din Campina si pana si el a avut probleme cu ei.

Prodigy_andrey30.08.2007 09:23

Mihai ce stii tu :)) asta-i baietzas de cartier :)) cu combinatii din alea :)) plin de smecheri =)) Are probleme cu mafia :))

GOD30.08.2007 09:28

Nu am nici o problema.

Problema e ca au intrat pe Hi5 .

Uitate la fata asta,daca o poti numi fata cum arata si la prieteni ei din gruparea PARTIZAN.Asta sta si ii cheama p`aia cand vine trenu.

 

editat de moderatori

mihai141130.08.2007 10:05

si ce fac?amendeaza navetistii ))?

GOD30.08.2007 10:14

Ce fac?Sar cate 30 de insi si te linseaza.

mihai141130.08.2007 10:34

hm,doar 30?daca ziceai 31 te credeam :)),dai draq ca dai in 1 si fug toti,astia-s copii de aia zmei,sa vina in buc sa vada cum sta treaba--nu vorbesc de stadioane,sa vina sa vada viata de noapte a buc

«1313233343552»