mai am si eu o intrebare... ce s-a intamplat cu power ? ca el m-a testat si apoi vad treaba cu GOD... numai ca eu anuntasem ca sunt plecat din localitate ... si deaia nu iam dat add lui GOD ... cadn o testat el... parca din cate am citit eu.
deci sper sa intru si eu in campionat . id-u : rusu_andrey2005 ...abia astept sa vad nota lui power steag3
forzateaua
