Pai asta imi doresc si eu un petrolu-Steaua ,sau un Steaua-chetrolu.
Pai asta imi doresc si eu un petrolu-Steaua ,sau un Steaua-chetrolu.
vreau si eu s ma inscriu pot?????????????????
s'au incheiat inscrierile...
vreau si eu sa ma inscriu id-ul meu este florin_ctn2007 plz
Nu auzi ca s-au incheiat inscrierile.
se pare ca n'am fost destul de clar ![]()
se pare ca n'am fost destul de clar![]()
Trebuia sa iti lasi si tu id el asa a postat a doua oara =)))
sal eu sunt nou cand ma pot inscrie si eu la campionatul fifa 2007 si cum? sunt f bun la fifa...va rog sa ma ajutati asa ca pe un stelist
as vreau si eu sa ma inscriu in campionat macari in divizia b nu sunt pretentios
dak nu esti pretentios atunci asteapta pana la urmatoarele inscrieri ![]()
care are cef de niste amicale ma gasiti pe id cornel_baska va astept ![]()
@god: in primul rand, nu mai face reclama la toti retardatii;
in al doilea, tind sa cred ca frica ta este explicabila prin prisma varstei si, in plus, prin faptul ca deocamdata habar nu ai ce inseamna o deplasare, etc
sunt n persoane care vin la meciuri din ploiesti si nu pastesc nimic;
Bine zimi tu unu care vine la meci din Ploiesti cu trenu si nu pateste nimic?
Intreaba-l si pe bobo ,care e din campina si el a avut probleme cu ei.Acu se duce cu Maxi Taxi.
yo v-am zis ....
asta-i mafiot cu probleme reglari de conturi =))
Eu ti-am zis tu esti retard.Te bagi ca musca in curu iepii.
Adevarata ta valoare ....
Fifa08 DEMO http://largedownloads.ea.com/pub/demos/Fifa/08/
si cum il downloadez ?
Aia care ii cheama GOGO,nu merge.Tu asteapta pana il gasesti pe dc++.
"aia care ii cheama gogo, nu merge" ha?? m-ai bagat in ceata:))
PS pentru cultura ta generala nu ma cheama gogo ![]()
dar daca apare 2008 noi o sa jucam tot 2007?
o sa jucam 2008 cand apare si il are majoritatea,mie imi ajunge in jur de 28-29 jocul,ca l-am comandat online,restul....cum se descurca cu pirateria,dc++,etc
ce va agitati atata ma,vad 15 forumuri,nus cate massuri (bine ca a luat god ignore iar ca ma dispera azi cu demoul =)) ) ....pe langa faptul ca nu seamana niciodata cu versiunea finala (demourile la EA sunt scoase ca un fel de versiune beta...adica testeaza si ei micile buguri,care o sa fie la greu si acum,si modifica pana apare pe 28 ce mai e de modificat),e si greu de luat!!!cine sta 20 de ore sa-l aiba sa mi-l de si mie
))??
ps:sa speram ca acu nu o sa mai puna ionut restrictii la buguri,doar e un joc ce mama naibii ![]()
PS:Il gasitit pe filezone.ro
Ia zi robihno cum e ,jocu??Mai am 5minute
ms God....acum intru in joc:P mda...acelasi gameplay ca si la 07
da nene si noua kitu pe mess ![]()