FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajutor, Contestatii, Probleme

«1323334353652»
GOD30.08.2007 10:37

Pai asta imi doresc si eu un petrolu-Steaua ,sau un Steaua-chetrolu.

florinxxx30.08.2007 11:41

vreau si eu s ma inscriu pot?????????????????

RobYnho30.08.2007 11:43

s'au incheiat inscrierile...

florinxxx30.08.2007 11:52

vreau si eu sa ma inscriu id-ul meu este florin_ctn2007 plz

GOD30.08.2007 12:10

Nu auzi ca s-au incheiat inscrierile.

RobYnho30.08.2007 12:11

se pare ca n'am fost destul de clar :))

Ronaldinho_cs30.08.2007 23:16
se pare ca n'am fost destul de clar :))

 

 

Trebuia sa iti lasi si tu id el asa a postat a doua oara =)))

steau 4 ever31.08.2007 07:19

sal eu sunt nou cand ma pot inscrie si eu la campionatul fifa 2007 si cum? sunt f bun la fifa...va rog sa ma ajutati asa ca pe un stelist

steau 4 ever31.08.2007 07:21

as vreau si eu sa ma inscriu in campionat macari in divizia b nu sunt pretentios

Prodigy_andrey31.08.2007 07:24

dak nu esti pretentios atunci asteapta pana la urmatoarele inscrieri :P

steau 4 ever31.08.2007 08:03

care are cef de niste amicale ma gasiti pe id cornel_baska va astept fularsteaua2

i0nutz8331.08.2007 08:15

@god: in primul rand, nu mai face reclama la toti retardatii;

in al doilea, tind sa cred ca frica ta este explicabila prin prisma varstei si, in plus, prin faptul ca deocamdata habar nu ai ce inseamna o deplasare, etc

sunt n persoane care vin la meciuri din ploiesti si nu pastesc nimic;

GOD31.08.2007 09:13

Bine zimi tu unu care vine la meci din Ploiesti cu trenu si nu pateste nimic?

Intreaba-l si pe bobo ,care e din campina si el a avut probleme cu ei.Acu se duce cu Maxi Taxi.

Prodigy_andrey31.08.2007 09:23

yo v-am zis .... :)) asta-i mafiot cu probleme reglari de conturi =))

GOD31.08.2007 09:31

Eu ti-am zis tu esti retard.Te bagi ca musca in curu iepii.

Prodigy_andrey31.08.2007 09:51

Adevarata ta valoare ....

GOD31.08.2007 10:02
Prodigy_andrey31.08.2007 11:00

si cum il downloadez ?

GOD31.08.2007 11:16

Aia care ii cheama GOGO,nu merge.Tu asteapta pana il gasesti pe dc++.

Prodigy_andrey31.08.2007 11:28

"aia care ii cheama gogo, nu merge" ha?? m-ai bagat in ceata:))

 

PS pentru cultura ta generala nu ma cheama gogo :P

steaua_gloria31.08.2007 11:35

dar daca apare 2008 noi o sa jucam tot 2007?

mihai141131.08.2007 13:14

o sa jucam 2008 cand apare si il are majoritatea,mie imi ajunge in jur de 28-29 jocul,ca l-am comandat online,restul....cum se descurca cu pirateria,dc++,etc

 

ce va agitati atata ma,vad 15 forumuri,nus cate massuri (bine ca a luat god ignore iar ca ma dispera azi cu demoul =)) ) ....pe langa faptul ca nu seamana niciodata cu versiunea finala (demourile la EA sunt scoase ca un fel de versiune beta...adica testeaza si ei micile buguri,care o sa fie la greu si acum,si modifica pana apare pe 28 ce mai e de modificat),e si greu de luat!!!cine sta 20 de ore sa-l aiba sa mi-l de si mie :))))??

 

ps:sa speram ca acu nu o sa mai puna ionut restrictii la buguri,doar e un joc ce mama naibii :))

GOD31.08.2007 13:31

PS:Il gasitit pe filezone.ro

 

Ia zi robihno cum e ,jocu??Mai am 5minute

RobYnho31.08.2007 13:38

ms God....acum intru in joc:P mda...acelasi gameplay ca si la 07

mihai141131.08.2007 13:44

da nene si noua kitu pe mess :))

«1323334353652»